Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Настройки на звука

Заявки.Търся

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Настройки на звука

Мнениеот Admin » 08 Фев 2019, 11:19

Може ли да направя така, че да се чуват по добре стъпките от стрелбата, ако може как, говоря за нонстийм?

п.п По някога играя от офиса и там съм с тапи, при хубавите слушалки го нямам този проблем.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Настройки на звука

Мнениеот MORTAL » 08 Фев 2019, 12:35

Не мисля. Стрелбата е по-басова, докато стъпките са с по-висока честота на звука. За това слушалките са от голямо значение. Тапите предимно залагат на баса и хич ги няма откъм високите. Аз за това имам 2 чифта слушалки които са абсолютно еднакви :) Има друг вариант... може с някакъв звуков редактор (wave editor) да промениш силата на звука на файловете със звука на стъпките.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Настройки на звука

Мнениеот dzak » 08 Фев 2019, 13:37

Има тук-там няколко команди в играта, но никога не съм ги бъзикал и идея нямам доколко са за качество. Единствено hisound 1.
Иначе командите започващи със s_ (sound), но май имат друго предназначение, не за качество.
Установил съм от опит обаче, че в самата настройка на звука от windows, различните херци и настройки по еквалайзера (пробвано от win7 нагоре) променят и самия звук в играта (логично). Може и да има някакво компромисно положение, но се свежда до проба-грешка.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Настройки на звука

Мнениеот Siska » 08 Фев 2019, 14:38

Да ти пратя ли стъпки с усилен звук да пробваш , ако искаш , дали ще се чува по-добре и въобще дали ще ти хареса, защото на мен не ми харесва как се получава , когато стъпките се чуват по-силно от другите звуци. Разбира се винаги може да се коригира нивото на звука, но нямам време да се занимавам с това. Излезе ми много работа, така че , ако искаш ще ти пратя вече готовите , за да пробваш дали ти харесва.
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Настройки на звука

Мнениеот Admin » 08 Фев 2019, 14:41

Siska написа:Да ти пратя ли стъпки с усилен звук да пробваш , ако искаш , дали ще се чува по-добре и въобще дали ще ти хареса, защото на мен не ми харесва как се получава , когато стъпките се чуват по-силно от другите звуци. Разбира се винаги може да се коригира нивото на звука, но нямам време да се занимавам с това. Излезе ми много работа, така че , ако искаш ще ти пратя вече готовите , за да пробваш дали ти харесва.

Искам, благодаря.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming


Назад към Помощ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта