Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Мнение за един настолен компютър.

Заявки.Търся

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Мнение за един настолен компютър.

Мнениеот stefato » 27 Дек 2012, 17:36

DINO BG написа:Втората ми машина на времето беше подобна- 256 рам на 333мхз, 256 нвидиа и там цс-а ми вървеше най - добре ... Сега съм с 4 ядрен лап бизнес мизнес клас и пак не ми върви по - същия начин. Ако спираш скайп и торент клиент-а не вярвам да имаш проблеми :)
Стеф те му искат 60лв за машината, което е добра цена според мен :)



о за 60лв е доста добре. Може да го ползваш за резерва ако нещо стане с първия ти комп..или да го носиш по купончета да пускаш музка .. ако нямаш лаптоп или айпад разбирасе:)
..because the night is dark and full of terrors..!
Аватар
stefato
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 174
Регистриран на: 25 Окт 2011, 00:22
Местоположение: София
Име в игра: $tef@to
Skype: stefato_14

Re: Мнение за един настолен компютър.

Мнениеот kev1n » 27 Дек 2012, 18:10

пичове.. на 900 мхз дюрон със 64 видео и 512 рам под уин ХП цс-а се подкарва на 1оо фпс :) какви работи говорите вие.. ;д аз на 667 херца селерон със 256 рам(сд) и 32 видео(мх 2оо) wow и СА съм играл вие бъзикате ли се ?!
та.. като изключим офтопика цс-чето перфектно щи върви :) дори със музика и скайп включени :) и да не вземеш да правиш грешката да слагаш 98 и т.н. :) ако все пак те притеснява нещо, винаги можеш да нахакаш убунтуту и да играеш през него цс-а ;)
ПС: разлика между cpu и gpu(vpu) някой прави ли ? :ддд във каква връзка го казвам - каде сте тръгнали да сравнявате телефон със компютър ;д та те са още с по 64 Л2.. за какво говорим ?! ;д
..и когато надеждата стане бледа, помнете, че без болка няма победа!
Аватар
kev1n
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 457
Регистриран на: 19 Яну 2012, 22:49
Местоположение: Варна
Име в игра: kev1n--
Skype: skubzz

Re: Мнение за един настолен компютър.

Мнениеот TPEBA » 17 Май 2013, 20:38

Да ти имам проблема , играя на 1.1 Гхц процесор ,512 рам и Вградено видео и пак ви пръскам кошниците ,мисля че с този компютър ще си бо(к)
Изображение
Аватар
TPEBA
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 36
Регистриран на: 16 Ное 2012, 16:15
Име в игра: BARSTARz//rusnaKOZ
Skype: nikyf shans :!

Предишна

Назад към Помощ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта