Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

проблем с цс

Заявки.Търся

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

проблем с цс

Мнениеот Pesho_vr94 » 06 Сеп 2013, 13:25

имам проблем с цс-то които и да изтегля неми се пуска като натисна на иконата да го пусна ми зареди и това е нищо друго неми показва че сам в играта нито че пуснат 2-3 цс смених и всичките по един и същ начин някои може ли да помогне
Изображение
Аватар
Pesho_vr94
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 225
Регистриран на: 01 Ное 2012, 19:17
Местоположение: Враца
Име в игра: |nO c0mMeN7| Pesho Kucheto
Skype: pepi_pidbula

Re: проблем с цс

Мнениеот Roger » 06 Сеп 2013, 13:47

Би ли обяснил за какъв компютър става въпрос,лаптоп ли е или настолен,с каква видеокарта е с какъв монитор си,от старите"телевизори" или обикновен съвременен,Win7/XP.Ако ми кажеш точно какво съм те питал мога да ти помогна по 2 начина.Лесен и сложен. Единия е просто дописваш в таргета на exe-то(иконата на ЦС) , "-nofbo" без кавичките но с пауза след последния символ в таргета и даваш аплай.А другия начин е,като сложиш отметка в квадратчето за съвместимост на програмата(Цс-а):" стартирай тази програма в режим на съвместимост и избираш-(WindowsXP Service pack3)" или чрез програмата "TeamViewer" да ти го оправи някой на който имаш доверие от форума.Но преди това си намери свестен и чист цс без някакви измислени добавки и скинове и тем подобни.Аз ти препоръчвам да намериш изданието "Counter-Strike 1.6 Megaedition" това е най-чистото копие на цс то има и ботове и може дори да играеш "Half-Life1 Multiplayer".

Ето ти и ЦС-а: http://dox.bg/files/dw?a=c6a6f9676f
Аватар
Roger
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 470
Регистриран на: 03 Юни 2013, 14:15
Име в игра: Roger
Skype: ...

Re: проблем с цс

Мнениеот Pesho_vr94 » 06 Сеп 2013, 14:54

http://www.prikachi.com/images.php?images/804/6530804t.png ето част от параметрите ето и видео-то 1 GB NVIDIA но нз точно кои модел е
Изображение
Аватар
Pesho_vr94
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 225
Регистриран на: 01 Ное 2012, 19:17
Местоположение: Враца
Име в игра: |nO c0mMeN7| Pesho Kucheto
Skype: pepi_pidbula

Re: проблем с цс

Мнениеот georgi38 » 06 Сеп 2013, 15:26

Проблема може да ти идва от 64 битовата система, защото повече cs са за 32 бита, затова пробвай да си изтеглиш някоя за 64 бита, защото един мой приятел имаше същия проблем, изтегли си една cs за 64 бита и му тръгна ;) :)
Аватар
georgi38
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 48
Регистриран на: 26 Дек 2012, 11:32
Местоположение: Димитровград
Име в игра: GreoN
Skype: пиши ми на ЛС

Re: проблем с цс

Мнениеот Roger » 06 Сеп 2013, 18:19

georgi38 написа:Проблема може да ти идва от 64 битовата система, защото повече cs са за 32 бита, затова пробвай да си изтеглиш някоя за 64 бита, защото един мой приятел имаше същия проблем, изтегли си една cs за 64 бита и му тръгна ;) :)

Няма такова нещо,не го плаши,аз съм с 64 бит система същия win7.Компа ти е пушка.Просто цъкни с десния бутон на мишката върху иконата на ЦС и избери (Свойства/Съвместимост/и сложи отметка в квадратчето:"Стартирай тази програма в режим на съвместимост с: и избираш > Windows XP (Service Pack3),сlед това натискаш "Приложи", "ок" и си готов.
Искам също така да знам каква е видеокартата защото е важно драйверите да са ъпдейтнати.За целта искам да цъкнеш с мишката върху надписа от снимката," 5,9 оценка за производителност на уиндоус",след което да цъкнеш върху надписа с принтерчето "Преглеждане и печат на подробна информация за производителността на системата". Снимай и ми изпрати тук,аз ще ти дам линк след това за драйвъра директно от сайта на производителя.Няма да се плашиш компа ти е супер ;)
Аватар
Roger
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 470
Регистриран на: 03 Юни 2013, 14:15
Име в игра: Roger
Skype: ...

Re: проблем с цс

Мнениеот Pesho_vr94 » 07 Сеп 2013, 19:28

Изображение
Аватар
Pesho_vr94
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 225
Регистриран на: 01 Ное 2012, 19:17
Местоположение: Враца
Име в игра: |nO c0mMeN7| Pesho Kucheto
Skype: pepi_pidbula

Re: проблем с цс

Мнениеот Roger » 07 Сеп 2013, 19:37

Pesho_vr94 написа:това ли е http://www.prikachi.com/images.php?images/122/6534122Y.png

Точно това исках.Много силна видеокарта но не е nVIDIA,ATI e AMD Radeon HD 6700 series.На този комп може да играеш всички съвременни игри на медиум без насичане.А ти направи ли каквото ти писах за съвместимостта и десния бутон на мишката върху иконата на ЦС-а както съм описал по горе ? Проблема който имаш не е нито в ЦС-а нито в компа. Просто сложи отметка там където съм ти посочил,чети ;)
Аватар
Roger
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 470
Регистриран на: 03 Юни 2013, 14:15
Име в игра: Roger
Skype: ...

Re: проблем с цс

Мнениеот Pesho_vr94 » 07 Сеп 2013, 19:47

сложих пак същата работа
Изображение
Аватар
Pesho_vr94
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 225
Регистриран на: 01 Ное 2012, 19:17
Местоположение: Враца
Име в игра: |nO c0mMeN7| Pesho Kucheto
Skype: pepi_pidbula

Re: проблем с цс

Мнениеот Roger » 07 Сеп 2013, 19:58

Остава сложния вариант.Имаш ли програмата TeamViewer : http://www.teamviewer.com/bg/
Само с нея бих помогнал.Намери ме в скайп "roger20004" ако не ти помогна, всичко написано до този момент е било напразно,довери ми се, ще ти оправя цс-а.
Аватар
Roger
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 470
Регистриран на: 03 Юни 2013, 14:15
Име в игра: Roger
Skype: ...

Re: проблем с цс

Мнениеот Pesho_vr94 » 12 Сеп 2013, 00:05

намерих решение към оправянето на цс-то случайно от едно видео ето го и него http://www.youtube.com/watch?v=NPRbt5HMmiI
Изображение
Аватар
Pesho_vr94
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 225
Регистриран на: 01 Ное 2012, 19:17
Местоположение: Враца
Име в игра: |nO c0mMeN7| Pesho Kucheto
Skype: pepi_pidbula


Назад към Помощ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта