Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

ЦС ПРОБЛЕМ

Заявки.Търся

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

ЦС ПРОБЛЕМ

Мнениеот BaTkO_SaSS » 30 Сеп 2011, 19:54

Значи цс са ми насича като стрелям с всички оръжия инсталирах 10 цс са не се оправи погледнах си видео дривера настройките не е от там написах всички рате команди и фпс команди и пак не стана пуснах няколко програми да ми изчистят компа и пак не става някакви идеи нямам вируси при други игри всичко е нормално само с цс е така до преди седмица нищо му нямаше :shock: не искам да го преинсталирам защото едно че не ми се чака пък и трябва да си правя диск а преди това трябва да си закача записвачката а ще разбутам кабелите на някои допълнителни вентилатори и единия хард диск друго че докато си направя всички настройки и си инсталирам всички програми ще отнеме доста време и не мислете че сам "нооб" не говоря за дривери а за допълнителни програмки :D П.С не е от интернета :?
Изображение
Живота е по хубав когато имаш мръсно подсъзнание Изображение
Изображение
Аватар
BaTkO_SaSS
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 618
Регистриран на: 10 Сеп 2011, 20:43
Местоположение: Ямбол
Име в игра: BaTkO_SaSS
Skype: ringoringov

Re: ЦС ПРОБЛЕМ

Мнениеот EMiNeM » 01 Окт 2011, 10:15

Имам нещо наум:

Какви са настройките на видео-картата ти?
Какви са и "rate"-командите ти?
Аватар
EMiNeM
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 83
Регистриран на: 21 Дек 2010, 10:01
Име в игра: Нов ник
Skype: -

Re: ЦС ПРОБЛЕМ

Мнениеот BaTkO_SaSS » 01 Окт 2011, 13:40

Изображение

От 3 години играя с тези настройки и проблеми нямам рате команди : cl_updaterate 16000 cl_rate 16000 rate 25000 fps_max 101 devlooper 1 cl_lw 0 cl_dynamiccrosshair 0 това е всичко което сам написал в консолата

с тези настройки на видеото играя всички игри без лаг компа става по бърз и така нататак това не са всичките настройки :geek:
Изображение
Живота е по хубав когато имаш мръсно подсъзнание Изображение
Изображение
Аватар
BaTkO_SaSS
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 618
Регистриран на: 10 Сеп 2011, 20:43
Местоположение: Ямбол
Име в игра: BaTkO_SaSS
Skype: ringoringov

Re: ЦС ПРОБЛЕМ

Мнениеот EMiNeM » 01 Окт 2011, 14:21

1) Изтрий config и userconfig от папката cstrike, играта ще ти направи нови.
2) Дръпни пач 23 и го инсталирай.
3) Въпрос: Виждам, че texture filtering е на performance. Играта ти размазана ли е?
4) A, да: направи и шот на видео-настойките ти в играта (Options/ Video)

Съвет: cl_updaterate и cl_rate далеч не са подобни на командата rate, затова според мен трябва да им сложиш по-ниски стойности, в зависимост от интернета ти. developer пък прави играта ти тромава, а cl_lw почти всички предпочитат да е на 1.

След точките 1-4 сподели дали нещо се е променило(съветът е от играч към играч, не е нужно да го прилагаш).
Аватар
EMiNeM
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 83
Регистриран на: 21 Дек 2010, 10:01
Име в игра: Нов ник
Skype: -

Re: ЦС ПРОБЛЕМ

Мнениеот BaTkO_SaSS » 01 Окт 2011, 14:55

EMiNeM написа:1) Изтрий config и userconfig от папката cstrike, играта ще ти направи нови.
2) Дръпни пач 23 и го инсталирай.
3) Въпрос: Виждам, че texture filtering е на performance. Играта ти размазана ли е?
4) A, да: направи и шот на видео-настойките ти в играта (Options/ Video)

Съвет: cl_updaterate и cl_rate далеч не са подобни на командата rate, затова според мен трябва да им сложиш по-ниски стойности, в зависимост от интернета ти. developer пък прави играта ти тромава, а cl_lw почти всички предпочитат да е на 1.

След точките 1-4 сподели дали нещо се е променило(съветът е от играч към играч, не е нужно да го прилагаш).


Първо благодаря че се опитваш да ми помогнеш но всичко вече сам го опитал от казаните по горе а снимката на интернета ми се вижда по долу като подпис и мисля че настройките са идеални слагах пач 23 истривах ги и не играта ми не е размазана .... остана само да кача снимка на видео настройките ми
Изображение
на снимката може да е размазано но на мене не ми е :|
Изображение
Живота е по хубав когато имаш мръсно подсъзнание Изображение
Изображение
Аватар
BaTkO_SaSS
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 618
Регистриран на: 10 Сеп 2011, 20:43
Местоположение: Ямбол
Име в игра: BaTkO_SaSS
Skype: ringoringov

Re: ЦС ПРОБЛЕМ

Мнениеот EMiNeM » 01 Окт 2011, 15:12

Снимката и настойките в цс са ОК, color quality по принцип е на Highest, но това в случая е без значение.
Казваш, че САМО когато стреляш ти насича, а не когато ходиш, или...?

Айде пак:
1) Случайно при пуснат фенер или drop-ната smoke граната да ти цепи играта?
2) Опитай се да дадеш настройките на NVidia на default (както са по подразбиране)
3) Какви са компютърните ти характеристики? Ако е по-слаба машината, смени на D3D и опитай.
4) Спри всички ненужни процеси от WM (Ctrl+ALt+Del: намираш процеса, десен бутон- End Process Tree)
5) Нетът ти в момента може да не е в ред, пусни нов тест на speedtest. Дай на най-ниската резолюция в цс и влез в сървър, мисля, че може и да не ти цепи, пробвай.

Виж какъв е нетът ти и промени командите си (скролни по-надолу до поста на deco, не чети глупостите на първите 3-4):

http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=23&t=21173 (остави rate на 20000, "про-тата" си го слагат на 25к, а реално това няма никакъв ефект, дори води до loss)

Сега ще се поразровя, дай ми малко време. Виждаш защо ти задавам тези въпроси:

http://cs-plovdiv.info/forum/viewtopic.php?p=18236
Аватар
EMiNeM
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 83
Регистриран на: 21 Дек 2010, 10:01
Име в игра: Нов ник
Skype: -

Re: ЦС ПРОБЛЕМ

Мнениеот BaTkO_SaSS » 01 Окт 2011, 15:38

EMiNeM написа:Снимката и настойките в цс са ОК, color quality по принцип е на Highest, но това в случая е без значение.
Казваш, че САМО когато стреляш ти насича, а не когато ходиш, или...?

Айде пак:
1) Случайно при пуснат фенер или drop-ната smoke граната да ти цепи играта?
2) Опитай се да дадеш настройките на NVidia на default (както са по подразбиране)
3) Какви са компютърните ти характеристики? Ако е по-слаба машината, смени на D3D и опитай.
4) Спри всички ненужни процеси от WM (Ctrl+ALt+Del: намираш процеса, десен бутон- End Process Tree)
5) Нетът ти в момента може да не е в ред, пусни нов тест на speedtest. Дай на най-ниската резолюция в цс и влез в сървър, мисля, че може и да не ти цепи, пробвай.

Виж какъв е нетът ти и промени командите си (скролни по-надолу до поста на deco, не чети глупостите на първите 3-4):

http://cs-bg.info/forum/viewtopic.php?f=23&t=21173 (остави rate на 20000, "про-тата" си го слагат на 25к, а реално това няма никакъв ефект, дори води до loss)

Сега ще се поразровя, дай ми малко време. Виждаш защо ти задавам тези въпроси:

http://cs-plovdiv.info/forum/viewtopic.php?p=18236

знчи компа ми е 3ГБ рам по принцип но сам махнал един което е без значение 512 мб видео карта интел двуядрен процесор никога не ми е сечало при пусната смоке граната или фенерче фпс то ми е винаги е на 99 и да само когато стрелям засича и изобщо не мога да ги уцеля както преди две седмици не пропусках а настройките на нвидия от както сам си направил компа играя с тях не мисля че там е проблема и нета ми е в ред максимум да падне до 70 мега бита в секунда и аз сам почти на най ниската резолуция защото обичам малак мерник излизам на кафе и след това ще видя тези линкове и ще ти кажа какво е станало отново мерси много че се занимаваш с мен :) ЕДИТ: оправих си цс ама сега е много неточно целя го в главата и не мре :mrgreen: ще се опитам да му свикна :|
Изображение
Живота е по хубав когато имаш мръсно подсъзнание Изображение
Изображение
Аватар
BaTkO_SaSS
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 618
Регистриран на: 10 Сеп 2011, 20:43
Местоположение: Ямбол
Име в игра: BaTkO_SaSS
Skype: ringoringov

Re: ЦС ПРОБЛЕМ

Мнениеот LoShaTa LaDy » 01 Окт 2011, 19:00

Сподели как го оправи
Аватар
LoShaTa LaDy
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 528
Регистриран на: 17 Сеп 2010, 14:59
Име в игра: LoShaTa LaDy
Skype: sandri4ka_07

Re: ЦС ПРОБЛЕМ

Мнениеот EMiNeM » 01 Окт 2011, 19:52

LoShaTa LaDy написа:Сподели как го оправи

Да, на мен ми дойдоха 2-3 идеи, но сега прочетох едит-а.

Какво значи "много е неточен"? Освен ако предният ти цс не е бил фрашкан с алиаси, но това няма как да се разбере, тъй като сегашният античийт на сървърите посмъртно няма да ги засече...
Аватар
EMiNeM
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 83
Регистриран на: 21 Дек 2010, 10:01
Име в игра: Нов ник
Skype: -

Re: ЦС ПРОБЛЕМ

Мнениеот BaTkO_SaSS » 01 Окт 2011, 20:51

EMiNeM написа:
LoShaTa LaDy написа:Сподели как го оправи

Да, на мен ми дойдоха 2-3 идеи, но сега прочетох едит-а.

Какво значи "много е неточен"? Освен ако предният ти цс не е бил фрашкан с алиаси, но това няма как да се разбере, тъй като сегашният античийт на сървърите посмъртно няма да ги засече...

Алиаси не използвам тези добавки които ти правят цс са по точен не ме интересуват защото като отида да играя цс в зала и като сам свикнал с тези добавки ще ме пукнат играя с чист цс е не знам дали е чист professional edition от замунда е променен е само background и нищо друго преди да се прецака нещо цс са патроните ми влизаха идеално кадето стрелям там отиват но и така ще свикна ще му хвана цаката ... амм оправих го като написах cl_updaterate 10000 cl_rate 10000 rate 25000 и други работи но забравих съчинявах си по време на игра :mrgreen: и току що видях че Grave Encounters е ОН а трябва да е ОФФ това сигурно също е причина хубаво че направих снимката да го видя :mrgreen: Благодаря ви много че ми помогнахте сега само да му свикна и пак ще ги пукам :mrgreen:
Изображение
Живота е по хубав когато имаш мръсно подсъзнание Изображение
Изображение
Аватар
BaTkO_SaSS
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 618
Регистриран на: 10 Сеп 2011, 20:43
Местоположение: Ямбол
Име в игра: BaTkO_SaSS
Skype: ringoringov

Следваща

Назад към Помощ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


cron