Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Стийм

Заявки.Търся

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Стийм

Мнениеот GGeorgiev » 27 Ное 2013, 23:59

Roger написа:Няма спор,че Руми е прекрасен човек и помага от сърце.Лично тя е Човекът,който ми подари DOTA2 в STEAM.Но тук става въпрос за реалния смисъл на нещата.Той сам трябва да стигне до играта,да я пипне ,сам да прочете кода и да го вкара и именно тогава ще се влюби тотално в играта.Знам,че ще се кефи много,защото това ще е неговия STEAM и неговия Counter-Strike,не подарения.


Roger по принцип аз търся просто играта за да мога да я играя тези сложни работи даже не знам дали ще мога да ги направя просто искам да си инсталирам играта и това е да мога да си играя а как ще стане това ми е все тая ще бъда доволен и на метода да си я закупя от стийм ще дам примерно 8 лева и ще имам играта все пак :)
Силните приемат загубата с гордо вдигната глава , само слабите показват гняв. (y)
Аватар
GGeorgiev
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 203
Регистриран на: 14 Окт 2013, 11:53
Име в игра: G.Georgiev
Skype: ЛС :)

Re: Стийм

Мнениеот Mr.Black » 28 Ное 2013, 00:08

Аз бих ти препоръчал следното.Вече като гледам си бил админ тук,имаш доста колеги,които притежават Steam ACC...Помоли някой да му преведеш пари 10лв (8) по сметката,той да ти купи.Сигурен съм,че ако помолиш Валкирия,няма да има проблеми,казва ти IBAN отиваш в банка правиш превод за 5мин. и готово,разбира се някой трябва да има желание да помогне де,но...
Изображение
Аватар
Mr.Black
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 356
Регистриран на: 04 Апр 2011, 21:50
Име в игра: Mr.Black
Skype: pro-mai

Re: Стийм

Мнениеот GGeorgiev » 28 Ное 2013, 00:13

Не знам прекалено сложно ми се вижда единия вариант а другия прекалено скъп :(
Силните приемат загубата с гордо вдигната глава , само слабите показват гняв. (y)
Аватар
GGeorgiev
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 203
Регистриран на: 14 Окт 2013, 11:53
Име в игра: G.Georgiev
Skype: ЛС :)

Re: Стийм

Мнениеот zxcv ;> » 28 Ное 2013, 00:16

GGeorgiev написа:Не знам прекалено сложно ми се вижда единия вариант а другия прекалено скъп :(

Е то две хубави работи - няма. (ех тия поговорки както винаги на място и толкова верни) Или ще плащаш, или ще се разходиш до някой клон.
Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо ...
Аватар
zxcv ;>
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1670
Регистриран на: 01 Сеп 2012, 19:33
Име в игра: vijdam va dvoino ;x
Skype: Може и на ЛС

Re: Стийм

Мнениеот Roger » 28 Ное 2013, 00:36

Не съм много сигурен,че ще намери смелост да прекрачи прага на която и да е банка предвид че е непълнолетен,но карай.
Мисля,че сме се разбрали на лично с него,той си има свое мнение и свой избор а това е много важно на този етап.Поне видя,че му обърнахме подобаващо внимание,защото го заслужава,може би...
Има само един вариант и той е през програмата "teamviewer" някой да ти влезе в компютъра и да извърши тези операции с пазаруването през STEAM.
Последна промяна Roger на 28 Ное 2013, 00:40, променена общо 1 път
Аватар
Roger
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 470
Регистриран на: 03 Юни 2013, 14:15
Име в игра: Roger
Skype: ...

Re: Стийм

Мнениеот zxcv ;> » 28 Ное 2013, 00:39

Roger написа:Не съм много сигурен,че ще намери смелост да прекрачи прага на която и да е банка предвид че е непълнолетен,но карай.
Мисля,че сме се разбрали на лично с него,той си има свое мнение и свой избор а това е много важно на този етап.Поне видя,че му обърнахме подобаващо внимание,защото го заслужава,може би...

Е вие щом сте се разбрали на ЛС не виждам смисъл от тази тема. Ако автора е взел решение да ми драсне и на мен ЛС, за да приключа темата. Пък и няма нищо страшно, като не си пълнолетен да влезеш в банка - това не е публичен дом...
Последна промяна zxcv ;> на 28 Ное 2013, 08:45, променена общо 1 път
Причина: Заключена по молба на автора.
Едно е да говориш много, друго е да кажеш нещо ...
Аватар
zxcv ;>
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1670
Регистриран на: 01 Сеп 2012, 19:33
Име в игра: vijdam va dvoino ;x
Skype: Може и на ЛС

Re: Стийм

Мнениеот MORTAL » 28 Ное 2013, 10:04

Офтопик:
zxcv ;> написа:Пък и няма нищо страшно, като не си пълнолетен да влезеш в банка - това не е публичен дом...[/b]


Напротив, публичен дом е, но там са разменени ролите на клиента и работника хахах :)


GGeorgiev, ето това ти трябва :) Направи си регистрация в Steam, отделяш 8 кинта и си готов :)
Казваш ми каква ти е регистрацията в стийм, и ти изпращам подарък CS. Преди малко го купих, оказа се че имам излишни 10 кинта в картата. Весела коледа :D
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Предишна

Назад към Помощ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта