Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Търся нова мишка помогнете с избора

Заявки.Търся

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Търся нова мишка помогнете с избора

Мнениеот Pyce » 11 Дек 2014, 21:59

Psychopath написа:Моята е X7 геймърска е и я вземах за 37 лв. според мен е перфектна и ти я препоръчвам ;)

Перфектна е , друга мишка с толкова бъгове не съм имал .

ThorN написа:http://www.youtube.com/watch?v=91FiqXcRfyo Това е което аз мога с точност да ти препоръчам подариха ми такава, работех с нея близо 3 години. Перфектна е.

в момента играя с тази и наистина съм доволен . Имам и рейзър но не ми е удобна.
ИзображениеИзображение
Аватар
Pyce
V.I.P.
V.I.P.
 
Предупреждения: 0
Мнения: 311
Регистриран на: 02 Фев 2014, 18:01
Местоположение: Pyce
Име в игра: BOOBS
Skype: че ползва ли се още?

Re: Търся нова мишка помогнете с избора

Мнениеот rk2k » 12 Дек 2014, 00:13

Според мен X7 е много добра за CS ,аз играя с нея ! Взех я на промо в МЕТРО за 28 лв ,но цената е без значение ! За България си купи мишка за около 30 лв ,защото тука всичко е Made in China !И ако на една маса за работа ,двама китайци правят мишка за 100 лв ,то другите им 10 колеги по маса правят мишки за 1лв,2лв,3лв.........само опаковката е различна зависи кой я поръчал и за къде ще лети ! Но да оставим китайците те вече са тарикати ,а ние сме отворените без пари и да ти кажа едно предимство за X7 което има ,има едно малко червено копче:
mi6ka.jpg

То много ми помага когато играя с Famas и с някой пистолети ,защото като преминеш на famas на тройна стрелба и натискаш него за стрелбата ти ,почти всички патрони са точно в целта ,да за това се изисква време да го правиш ,но се научава бързо .Ефекта е като ли че нямаш откат на оръжието .Само едно не ми харесва в нея ,че малко тежичка !
Изображение
Аватар
rk2k
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 268
Регистриран на: 25 Сеп 2014, 21:13
Местоположение: София
Име в игра: rk2k
Skype: rk2k

Re: Търся нова мишка помогнете с избора

Мнениеот Pyce » 12 Дек 2014, 00:28

rk2k написа:Според мен X7 е много добра за CS ,аз играя с нея ! Взех я на промо в МЕТРО за 28 лв ,но цената е без значение ! За България си купи мишка за около 30 лв ,защото тука всичко е Made in China !И ако на една маса за работа ,двама китайци правят мишка за 100 лв ,то другите им 10 колеги по маса правят мишки за 1лв,2лв,3лв.........само опаковката е различна зависи кой я поръчал и за къде ще лети ! Но да оставим китайците те вече са тарикати ,а ние сме отворените без пари и да ти кажа едно предимство за X7 което има ,има едно малко червено копче:
mi6ka.jpg

То много ми помага когато играя с Famas и с някой пистолети ,защото като преминеш на famas на тройна стрелба и натискаш него за стрелбата ти ,почти всички патрони са точно в целта ,да за това се изисква време да го правиш ,но се научава бързо .Ефекта е като ли че нямаш откат на оръжието .Само едно не ми харесва в нея ,че малко тежичка !


имал съм 3 . последната я подарих др. разбих . Проблемите бъгва скрола , забива някой път за мин. време и те завърта на 180 градуса и още много . Единственото което е измислено е ейййй тва оранжево копче и копчето за бързина . но при блууди има 1 шот 2 шотс и трипъл шот. И най якото е ако барнеш пача стрелбата при рязане (стреля като при отпускане на копчето) За мен 30 40 лв за Х7 не си заслужава. Имам сетове (клавиатура мишка ) Х7 , рейзър (cobra , craken 7.1 и клавиатура ) , и Блооди ( мишка V8 + слушалки и клавиатура )

Играя с Razer Кракен 7+1 лушалки + Bloody клавиатура + V8 Bloody мишка :)

Съвет събери още някой лев или си купи каквото и да е :)
ИзображениеИзображение
Аватар
Pyce
V.I.P.
V.I.P.
 
Предупреждения: 0
Мнения: 311
Регистриран на: 02 Фев 2014, 18:01
Местоположение: Pyce
Име в игра: BOOBS
Skype: че ползва ли се още?

Re: Търся нова мишка помогнете с избора

Мнениеот rk2k » 12 Дек 2014, 00:59

Пича пита за мишка ,нали??? Иначе си прав Русе има и по-добри винаги !!!!Зависи колко е запален и колко иска да похарчи ,ако има пари за трошене да кажем около 450-500 лв ,аз лично ще му доставя нужните неща i до вкъщи :D :D :D :D :D :D
Изображение
Аватар
rk2k
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 268
Регистриран на: 25 Сеп 2014, 21:13
Местоположение: София
Име в игра: rk2k
Skype: rk2k

Re: Търся нова мишка помогнете с избора

Мнениеот Pyce » 12 Дек 2014, 01:30

rk2k написа:Пича пита за мишка ,нали??? Иначе си прав Русе има и по-добри винаги !!!!Зависи колко е запален и колко иска да похарчи ,ако има пари за трошене да кажем около 450-500 лв ,аз лично ще му доставя нужните неща i до вкъщи :D :D :D :D :D :D


Крайният резултат е че ако ти се отдава играта можеш да играеш с каквото си искаш :) Мен просто ме влече да си ги събирам и жената да се сърди 2 часа :) Нито мишката нито слушалките правят играта а навика и свикването с техниката :) Най важното е в случая дали мишка дали и каквото и да е било е да са УДОБНИ ... Колкото и да е добра мишката не е ли удобна game over :)
ИзображениеИзображение
Аватар
Pyce
V.I.P.
V.I.P.
 
Предупреждения: 0
Мнения: 311
Регистриран на: 02 Фев 2014, 18:01
Местоположение: Pyce
Име в игра: BOOBS
Skype: че ползва ли се още?

Предишна

Назад към Помощ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


cron