Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Командата cl_lw забранена?

Заявки.Търся

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Командата cl_lw забранена?

Мнениеот Pashov » 23 Апр 2014, 20:05

Вярно ли е че тази команда е забранена?
Изображение
Аватар
Pashov
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 110
Регистриран на: 27 Окт 2012, 21:34
Име в игра: Chronos
Skype: cech681

Re: Командата cl_lw забранена?

Мнениеот Fox » 23 Апр 2014, 20:11

Ма кое cl_lw 0 или cl_lw 1???Не може да я забрани никой защото тя е от самата игра ,може само да сменяш на 0 или 1!!!
Fox
 
Предупреждения: 0

Re: Командата cl_lw забранена?

Мнениеот Roger » 23 Апр 2014, 20:19

Аз лично така и не ги разбрах за какво са,дори и днес ги писах да видя какво става.Нито влияят на мерника нито на стрелбата,само ножа ти минава в лявата ръка.Има обаче едно друго нещо,което ще ви покажа с клип от YouTube.

https://www.youtube.com/watch?v=SkXTOxAjQUo

Това е тайната но това не може да го пишете всеки път.
Лично аз не се интересувам от тези команди.
(beer)
Не смятам ,че това е забранено: cl_lw "0" cl_lc "0"
Всяка верига сама може да определи в правилата си кое е забранено и кое е позволено и накрая всеки регистрирал се потребител при регистрацията си се съгласява с правилата на веригата!
Такъв е живота.
Последна промяна Roger на 23 Апр 2014, 20:26, променена общо 3 пъти
Аватар
Roger
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 470
Регистриран на: 03 Юни 2013, 14:15
Име в игра: Roger
Skype: ...

Re: Командата cl_lw забранена?

Мнениеот NEVIDIM » 23 Апр 2014, 20:20

А какво представлява тази команда..????
Аватар
NEVIDIM
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 254
Регистриран на: 24 Сеп 2013, 20:40
Име в игра: NEVIDIM
Skype: kitaeca6060

Re: Командата cl_lw забранена?

Мнениеот Fox » 23 Апр 2014, 20:43

Roger написа:Аз лично така и не ги разбрах за какво са,дори и днес ги писах да видя какво става.Нито влияят на мерника нито на стрелбата,само ножа ти минава в лявата ръка.Има обаче едно друго нещо,което ще ви покажа с клип от YouTube.

https://www.youtube.com/watch?v=SkXTOxAjQUo

Това е тайната но това не може да го пишете всеки път.
Лично аз не се интересувам от тези команди.
(beer)
Не смятам ,че това е забранено: cl_lw "0" cl_lc "0"
Всяка верига сама може да определи в правилата си кое е забранено и кое е позволено и накрая всеки регистрирал се потребител при регистрацията си се съгласява с правилата на веригата!
Такъв е живота.

За тая команда иска комбинация с още една команда за да има ефект за мерника Rodjer,ма то иска ровене и четене по форумите и ще разбереш ,а не да киснеш на чата и даваш акъл и линкове !!!Но аз няма да я публикувам комбинация :D
Потарсе ти си инфо,като гледам много хора цъкат CS само ей так и после се чудят, че някой им набива кофите и като има подобни въпроси не знаят за какво иде реч ,пък ако са админи даже ще те баннат за това че имаш добри настройки в конзолата !!!
П.С.А някой да каже с какви диагонали играе и каква е командата и параметрите за нея ?Малко помощ ще дам 4 са командите и помагат за бързина и за по добър отскок
Fox
 
Предупреждения: 0

Re: Командата cl_lw забранена?

Мнениеот Roger » 23 Апр 2014, 20:59

Този който чете и се интересува,винаги е с една крачка напред.Това е достойно за уважение.Обаче в крайна сметка се вижда кой е истински и кой фалшив,кой е естествен и кой необичаен.Тези "команди" няма да те доближат до твоето велико "Аз-s".Само опита с годините игра,могат да те доближат до Counter-Strike.
Аватар
Roger
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 470
Регистриран на: 03 Юни 2013, 14:15
Име в игра: Roger
Skype: ...


Назад към Помощ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта