Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Сървър с нереално ип

Заявки.Търся

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Сървър с нереално ип

Мнениеот TacBunny » 04 Дек 2014, 01:02

Здравейте
Искам да си направя сървър но съм на рутер ако някой знае как да си направя ип примерно като на цснегагеминг? Да помогне!
Благодаря предварително :)
Аватар
TacBunny
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 9
Регистриран на: 28 Ное 2014, 15:19
Име в игра: TacBunny
Skype: valio991_

Re: Сървър с нереално ип

Мнениеот Admin » 04 Дек 2014, 07:45

Този форум е създаден за нуждите на CSmegaGaming. Помощ може да получиш в cs-bg,info.
Това, че си с рутер не значи, че ип-то ти е динамично. Нашите ип-та са с букви не защото са диначини а защото така повече ми харесва.
Ако си с динамично ип, аз не мога да ти помогна, но ако си със статично, просто пренасочи рутера да гледа към компа на който ще е сървъра.
За да имаш ип с букви ти трябва домейм на платен хост, както и има такива сайтове които също можеш да си го направиш.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Сървър с нереално ип

Мнениеот TacBunny » 04 Дек 2014, 10:30

А как точно да насоча рутера към компа ?
Аватар
TacBunny
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 9
Регистриран на: 28 Ное 2014, 15:19
Име в игра: TacBunny
Skype: valio991_

Re: Сървър с нереално ип

Мнениеот Faster » 04 Дек 2014, 11:39

И аз съм с рутер но със си с реален ип адрес . За ип адреса трябва да се допиташ до доставчика ти на интернет какъв ти е ип адреса ако е реален рутера не би трябвало да го променя поне при мен е така
Faster
 
Предупреждения: 0

Re: Сървър с нереално ип

Мнениеот TacBunny » 04 Дек 2014, 12:16

Ми аз не съм с реално ип и пробвах през сайта на рутера с виртуал сървър нестана с но ип пак нестана и зн кво да правя ;дд
Аватар
TacBunny
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 9
Регистриран на: 28 Ное 2014, 15:19
Име в игра: TacBunny
Skype: valio991_

Re: Сървър с нереално ип

Мнениеот Faster » 04 Дек 2014, 12:35

Admin написа:Този форум е създаден за нуждите на CSmegaGaming. Помощ може да получиш в cs-bg,info.
Това, че си с рутер не значи, че ип-то ти е динамично. Нашите ип-та са с букви не защото са диначини а защото така повече ми харесва.
Ако си с динамично ип, аз не мога да ти помогна, но ако си със статично, просто пренасочи рутера да гледа към компа на който ще е сървъра.
За да имаш ип с букви ти трябва домейм на платен хост, както и има такива сайтове които също можеш да си го направиш.

Не мисля , че е коректно да ни питаш това за да ти помагаме да си направиш сървър който може да ни отнеме играчи .
Faster
 
Предупреждения: 0

Re: Сървър с нереално ип

Мнениеот MORTAL » 04 Дек 2014, 13:26

Първо от компютъра си трябва да зададеш вътрешното си IP да е статично, иначе рутера всеки път ще ти дава различно IP. След това трябва да настроиш от "сайта" на рутера опцията port forwarding да препраща порта на който ще е сървъра (примерно 27016) към IP-то на компютъра ти. След това от сайта www.whatismyipaddress.com ще си видиш какво ти е IP-то в момента когато пуснеш сървъра. Има вероятност ако си с динамично IP то да се променя при рестарт на рутера. За това като играеш с приятели в твоя сървър, проверявай си винаги какво ти е IP-то преди да им го дадеш за да се вържат към сървъра ти. Това ако направиш, ще си имаш сървър.
Можеш да си намериш информация в интернет за това какво е 'DHCP' и 'Port forwarding'.


Faster написа:Не мисля , че е коректно да ни питаш това за да ти помагаме да си направиш сървър който може да ни отнеме играчи.


Колко ли играчи ще ни отнеме сървър, чието IP се мени през ден :)
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Сървър с нереално ип

Мнениеот TacBunny » 04 Дек 2014, 20:41

MORTAL пак не разбрах нищо ако искаш намери ме в скаип и все пак мерси на всички който се опитаха да ми помогнат ако искате триите темата :)
Аватар
TacBunny
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 9
Регистриран на: 28 Ное 2014, 15:19
Име в игра: TacBunny
Skype: valio991_

Re: Сървър с нереално ип

Мнениеот MORTAL » 05 Дек 2014, 13:11

Гледай този клип, дано ти помогне. Пусни го на цял екран.
http://vbox7.com/play:4752c9c532
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Сървър с нереално ип

Мнениеот TacBunny » 05 Дек 2014, 21:21

Мерси брат да си жив и здрав само хубави неща както ти правиш бог да те благослови :)
Аватар
TacBunny
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 9
Регистриран на: 28 Ное 2014, 15:19
Име в игра: TacBunny
Skype: valio991_


Назад към Помощ

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


cron