Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Спиране на неприятни звуци по картите и досадното ехо

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Спиране на неприятни звуци по картите и досадното ехо

Мнениеот Siska » 03 Юни 2019, 01:34

Здравейте, aко имате проблем със силни звуци , които ви дразнят от рода на : вода, камини с огън, вентилатори и други подобни, предлагам следното решение :
Напишете тази команда в конзолата - Stopsound ...
За съжаление командата работи само за едно разиграване и трябва всеки път като ви пусне да я пишете наново.
Едно решение е да си направите бинд с тази команда. Примерно bind f12 "stopsound" ...
Има плъгин за изключване на такива звуци, но пък тогава картите стават много тихи , като ги няма ефектите.

А за проблема с ехото , което остава дори за следващата карта предлагам следното решение :
Напишете тези команди , ако искате направо в цефегето си , за да нямате проблеми повече с досадното ехо :
room_off "1"
room_type "0"

Това е от мен засега. Благодаря за вниманието. (hi)
Последна промяна Siska на 08 Фев 2021, 17:19, променена общо 6 пъти
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Спиране на звуци и досадното остатъчно ехо

Мнениеот MORTAL » 03 Юни 2019, 08:20

bind [ "room_type 0"
bind ] stopsound
Така ги ползвам аз, специално заради Ратс и заради една карта на ГГ (с басейн в средата и звук от силен дъжд или каквото е там през цялото време), на която обикновено казвам и на потребителите в чата с бели букви "pishete stopsound v konzolata!".
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Спиране на звуци и досадното остатъчно ехо

Мнениеот Siska » 03 Юни 2019, 10:36

MORTAL написа:bind [ "room_type 0"
bind ] stopsound
Така ги ползвам аз, специално заради Ратс и заради една карта на ГГ (с басейн в средата и звук от силен дъжд или каквото е там през цялото време), на която обикновено казвам и на потребителите в чата с бели букви "pishete stopsound v konzolata!".


Ако можем някак да я направим важна тази тема, за да може да се вижда и да се чете дълго време. Защото понякога напускат сървъра ядосани , сякаш ние сме виновни за нещо. А и много хора не знаят точно как да спират тези звуци и проблеми със звука. (handshake) (hi)
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Спиране на звуци и досадното остатъчно ехо

Мнениеот Admin » 03 Юни 2019, 10:57

Siska написа:
MORTAL написа:bind [ "room_type 0"
bind ] stopsound
Така ги ползвам аз, специално заради Ратс и заради една карта на ГГ (с басейн в средата и звук от силен дъжд или каквото е там през цялото време), на която обикновено казвам и на потребителите в чата с бели букви "pishete stopsound v konzolata!".


Ако можем някак да я направим важна тази тема, за да може да се вижда и да се чете дълго време. Защото понякога напускат сървъра ядосани , сякаш ние сме виновни за нещо. А и много хора не знаят точно как да спират тези звуци и проблеми със звука. (handshake) (hi)

Направих я на съобщение.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming


Назад към Уроци

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта