Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Кой мобилен оператор предпочитате

Изображение Всичко НЕсвързано с Counter-Strike

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Кой мобилен оператор предпочитате

Мнениеот Escape » 11 Мар 2024, 02:43

Faster написа:Минах на Виваком и за сега съм 1ооо пъти по-доволен от колкото като бях на Yetel . (heidy)


Бойко, има време да се разочароваш, споко :D :D :D
Аватар
Escape
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 118
Регистриран на: 16 Май 2018, 12:58
Име в игра: EsCapE / asdasas / Adanos
Skype: adanos7575
facebook: https://www.facebook.com/ADANOS666

Re: Кой мобилен оператор предпочитате

Мнениеот Faster » 12 Мар 2024, 11:01

Escape написа:
Faster написа:Минах на Виваком и за сега съм 1ооо пъти по-доволен от колкото като бях на Yetel . (heidy)


Бойко, има време да се разочароваш, споко :D :D :D


Ами то така е , но понякога избираме по - малкото зло.
Жена ми е на А1 , аз бях на Yetel , нашите са на Yetel и там където са не можем да се чуваме заради липса на обхват от Yetel . Няма голям избор общо взето. До този момент съм доволен , ще видим след година и половина как ще е .
Бъди здрав!
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Кой мобилен оператор предпочитате

Мнениеот SladuR » 12 Мар 2024, 12:44

Faster написа:
Escape написа:
Faster написа:Минах на Виваком и за сега съм 1ооо пъти по-доволен от колкото като бях на Yetel . (heidy)


Бойко, има време да се разочароваш, споко :D :D :D


Ами то така е , но понякога избираме по - малкото зло.
Жена ми е на А1 , аз бях на Yetel , нашите са на Yetel и там където са не можем да се чуваме заради липса на обхват от Yetel . Няма голям избор общо взето. До този момент съм доволен , ще видим след година и половина как ще е .
Бъди здрав!


Така е, и аз минах на Йетел, след месец ме прехвърлиха в друг район, горски район и край с обхвата. Само на Виваком имало там, едвам дочаках 2 години да изтече договора и се прехвърлих. Не, че ми харесват, просто от необходимост. А1 също нямат обхват на доста места на които ходя и Вивакома има. Факт. Иначе ме дразнят, общо взето всички ме дразнят. Нямат оферти да те задържат като клиент, отиваш в Йетел, казват ми на ваучер минутите важат 7 дена, 14 дена, а всъщност има пакети с по 30 дена на цена 8 лв. което е това което търся. И това в 2 офиса ми го казаха. От друга страна ми дадоха оферти с договор, като във вторият офис беше по-добра.

п.п. Няма да забравя в ерата на Прима картите, отидох в офиса да Мтел да си купя сим карта. Казвам на жената на бюрото искам да взема сим карта и тя ме праща на касата. Мисли си, че искам ваучер. Не правеше разлика между ваучер и сим карта. :x И колко още такива подобни случки...
Аватар
SladuR
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 306
Регистриран на: 18 Фев 2013, 03:39
Име в игра: SladuR
Skype: s_l_a_d_u_r_

Re: Кой мобилен оператор предпочитате

Мнениеот Siska » 12 Мар 2024, 16:13

Съвсем скоро минах от вива на йетел, защото предложиха безкрайни истории на половин цена. Обаче забелязах, че понякога има проблем може би с обхвата, също както вие казвате. Но това пък само с по-старички апарати разни. Изглежда с по-нови устройства този проблем липсва.
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Кой мобилен оператор предпочитате

Мнениеот Faster » 12 Мар 2024, 23:52

Siska написа:Съвсем скоро минах от вива на йетел, защото предложиха безкрайни истории на половин цена. Обаче забелязах, че понякога има проблем може би с обхвата, също както вие казвате. Но това пък само с по-старички апарати разни. Изглежда с по-нови устройства този проблем липсва.

И с нови устройства е така . Майка постоянно я убеждаваха , че било от устройството. Купихме чисто нов телефон , да не казвам , че първия месец след покупката беше и по - зле . Смениха и картата с нова и малко по - добре, но пак с проблеми.
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Кой мобилен оператор предпочитате

Мнениеот TtEeRrOoRrAa » 14 Мар 2024, 03:41

YETTEL
Опасно е да подценяваш човек,който се надценява! ;)
Аватар
TtEeRrOoRrAa
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 377
Регистриран на: 21 Дек 2010, 13:19
Местоположение: London
Име в игра: TtEeRrOoRrAa

Предишна

Назад към На лафче

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 6 госта


cron