Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

За кокал

Изображение Всичко НЕсвързано с Counter-Strike

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: За кокал

Мнениеот Escape » 21 Авг 2018, 22:27

Очаквах интересна тема, ти обсъждаш поведението на скелета! Да беше нещо ново, да има смисъл, то това при него си е перманентно. Относно годините, вече трябва е навършил пълнолетие.
Безсмислена тема.

Офтопик:
п.п. Общия раздел не е правилното място ;)
Аватар
Escape
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 118
Регистриран на: 16 Май 2018, 12:58
Име в игра: EsCapE / asdasas / Adanos
Skype: adanos7575
facebook: https://www.facebook.com/ADANOS666

Re: За кокал

Мнениеот Escape » 21 Авг 2018, 22:40

Защо скелета ? :)


Има ли значение. Кокали, скелети, черепи..... се тая.
Сега ще се оправдае, ма не бях аз, виртуалният ми син е играл с моя ник, ма комшията е бил..... Нищо, отглеждайте си го, щом ви радва, не се оплаквайте.

И си метни темата в другия форум, че тук го четем всички. Не, че не си го знаем.
Аватар
Escape
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 118
Регистриран на: 16 Май 2018, 12:58
Име в игра: EsCapE / asdasas / Adanos
Skype: adanos7575
facebook: https://www.facebook.com/ADANOS666

Re: За кокал

Мнениеот roundup » 22 Авг 2018, 01:28

Като не си искал да се оплакваш или да бъде наказван, за какво пускаш тема във форума, където всички могат да го видят? Ако имате нещо се изяснете по между ви, има лс и т.н. никой не е длъжен да ти чете безсмислените теми.Честно казано за мен това си е позьорство от твоя страна и да не кажа и "по-голяма" дума...
Аватар
roundup
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 115
Регистриран на: 19 Яну 2014, 12:16
Име в игра: roundup
Skype: ..

Re: За кокал

Мнениеот SNAIP » 22 Авг 2018, 11:42

Не е правилно да се балансират отборите по успеваемост, като се местят хора с администраторски права.
Те сами могат да го направят. Иначе се стига до дразги. Местиш от играчите, но в краен случай. Принципно следи
основно за численото равенство на участниците. В отборният може единия отбор да се откъсне 2-3 и повече нива и с преместването на някой от лидерите и му убиваш желанието за игра. Тънки са нещата и не трябва да се прекалява с баланса в отборния. В индивидуалния гг също.
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom

Re: За кокал

Мнениеот dzak » 22 Авг 2018, 12:31

SNAIP написа:... , като се местят хора с администраторски права.
Те сами могат да го направят. Иначе се стига до дразги. Местиш от играчите, но в краен случай. .


Снапи, звучи нелогично:
Значи админи могат да местят играчи, но админи не могат да местят админи, понеже ставали дразги.

Не че нещо, но тук е прав.

7-та няма права във форума, така че няма как да пусне на друго място такава тема. Пък и мястото и е точно в "лафче". Нито иска наказание, нищо не иска. Просто споделя как се е стигнало до даден проблем и как може да се избегне друг път.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: За кокал

Мнениеот SNAIP » 22 Авг 2018, 21:33

dzak написа:
SNAIP написа:... , като се местят хора с администраторски права.
Те сами могат да го направят. Иначе се стига до дразги. Местиш от играчите, но в краен случай. .


Снапи, звучи нелогично:
Значи админи могат да местят играчи, но админи не могат да местят админи, понеже ставали дразги.

Не че нещо, но тук е прав.


Аз така администрирах, както съм го написал. Мисля, че е правилно. Ти не си съгласен. Въпрос на гледна точка. Обаче, винаги изчаквах играчът, когото ще местя да бъде убит, за да не му взема левъл.


IA3I написа:
SNAIP написа:Те сами могат да го направят.

Освен когато не искат го правят. Като KoKaL ония ден. А с тия си действия ми изгони бидончетата - за което е и цялата тема - да го питам: Добре де защо така... ?! Иии го и питах ама и отговор не търсех.

Обратно на темата за местенето точно на най-успешния играч (или в множествено число - играчи) самия ауто баланс който е сложен в момента процедира така. Стандарния аутобаланс премества последния влязъл. Този който е сложен премества най-успешния по формула...някаква... нещо от сорта на (K x D)/t. Не съм сигурен точно каква е.

Разпределението на "силите" е нещо което прави администратора. Ауто или А3 а KoKaL ония ден ми попречи да го направя. На няколко пъти. А после ме пита расте ли чурката за да забавлява "rb26 там ко беше" който пък вижда че това е позволено и влиза с "здрасти п*д*л". И му вика майтап на това. А на мен че не разбирам от майтапи.

За това го правя на въпрос - защото дори след толкова години още има такива единици които се "забавляват" по тоя начин. А рб26 гребе по кафявата река без гребла и отива към големия кафяв водопад... още жертви... ;( ;( Това трябва да спре! ;(


В крайна сметка има балансиращ плъгин.

Вече ще действа така:
На всяко убийство проверява дали разликата между двата отбора е 2 или по-голяма и, този, който е убит първи от отбора с повече играчи ще бъде прехвърлен в противниковия.
Би трябвало да игнорира админите.
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom


Назад към На лафче

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта


cron