Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

За ботовете, бидончетата и TORCH

Изображение Всичко НЕсвързано с Counter-Strike

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: За ботовете бидончетата и торч

Мнениеот TORCH » 25 Окт 2018, 08:52

Офффффф.
Как да напиша коментар като след това една седница ще има глупости.
Успех с децата да им показваш как се играе. Но ако не намериш заповядай в ГГ ние да ти покажем как стават нещата.
Аватар
TORCH
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 74
Регистриран на: 16 Юли 2016, 11:00
Име в игра: :)

Re: За ботовете бидончетата и торч

Мнениеот MORTAL » 25 Окт 2018, 09:09

Ако не са бидончетата, сървъра ще стои празен. Прост експеримент:
Влизат в сървъра да играят Redbull, Headbreaker, Bless, Fox, Antonio, Pena5HS, Snaip, Kokal, и още няколко от добрите. Нека се съберете 12 човека все добри, без бидони, да видим колко рунда ще издържите преди някой да лефтне от злоба, че не може да хване игра... Е тук на помощ идват бидончетата :)
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: За ботовете бидончетата и торч

Мнениеот TORCH » 25 Окт 2018, 09:35

Да страхотна игра се получава.
Пример от преди 2 дена: Играем 3 игри по ред и играча Х "дали е бидонче, бот или както искате го наричайте с актив от 5/53" прецаква играта.
Цяла игра се разменя лидерството между Т и КТ и изведнъж оп играта свърши въпросния играч Х отново заклан като .....
Е това ли е интересното ? Не издържах и излязох.
От гореизброените съм на мнение, че много повече ще се кефът ако в отборите липсват такива донори и играта е равностойна.
Аватар
TORCH
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 74
Регистриран на: 16 Юли 2016, 11:00
Име в игра: :)

Re: За ботовете бидончетата и торч

Мнениеот BeTePuHaP » 25 Окт 2018, 09:46

Торч, на теб ти е било досадно, но на Х му е било забавно. Все пак всички сме палзели преди да проходим, в прекия и преносния смисъл на думата. След някой месец може Х да ти е конкуренция дори, знае ли човек... :D
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: За ботовете бидончетата и торч

Мнениеот Faster » 25 Окт 2018, 10:10

Никъде в името на сървъра не пише , че е само за добри и на горе от това ниво играчи .Сървърът е за всички и да дразнещо е да си на крачка от победата и да заколят някой по - слаб . Но все някой взима , ако си бил по - добрият и си качил левелите по - бързо имаш голям шанс да биеш . Ако нямаш отбор зад гърбът си , можеш да биеш , но много по - трудно . От много неща зависи , когато някой от моята е на граната гледам да се въртя около него и да го пазя докато успее да вземе нож , дори много пъти точка противника за да може по - лесно да мине на нож , игрите са отборни или поне аз ги приемам така . Бидончетата не са проблем ако имаш някой зад гърбът си , така мисля аз .
Лек ден !
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: За ботовете бидончетата и торч

Мнениеот roundup » 25 Окт 2018, 11:05

Поредната излишна тема на "клоуна" на веригата..
Аватар
roundup
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 115
Регистриран на: 19 Яну 2014, 12:16
Име в игра: roundup
Skype: ..

Re: За ботовете бидончетата и торч

Мнениеот dzak » 25 Окт 2018, 12:56

При условие, че е в "на лафче", темата никога не е излишна. Стига да не се прекрачват границите (правилата) на форума.

Всеки по-стар (на години)играч си "уважава" ботовете. Включително и аз. Някои могат и да не помнят и не знаят, но цс се играе още преди да има истински интернет в нашата държава. Вкъщи се налагаше да спирам домашния телефон, защото така се "закачаше", за да си в интернет. Колко разбираха какво точно е това е друга тема.
В този момент освен на зала (предимно), цс-а вкъщи се играеше с ботове. Така че сигурно не един и двама сме биели по нощите изкуствения интелект и ни е доставяло кеф.
Боторчетата, както ги наричате, ги е имало и преди и винаги ще ги има. Те са неизбежна част от цялата интернет мрежа, без значение коя игра играеш. Винаги си имат и своя принос - добър или лош. Всеки е бил на тяхно място. Никой не се е родил научен.
И не говорете глупости - естествено, че като са само добри играчи, някой винаги ще е прецакан - не може да са всички 40:2.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: За ботовете бидончетата и торч

Мнениеот MORTAL » 25 Окт 2018, 14:52

IA3I написа:за разлика от други наоколо които използват езика на омразата и ни развалят атмосферата в сървъра...

Като този ли?
roundup написа:Поредната излишна тема на "клоуна" на веригата..

(clap) (clap) (clap)
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: За ботовете бидончетата и торч

Мнениеот Faster » 25 Окт 2018, 17:11

И само да вметна , че ЛС (Лично съобщение ) не случайно се нарича лично . Предполага се , че то е между вас двамата щом го е написал там . Ако утре ти каже нещо подобно на живо или в друг сайт пак ли ще го покажеш на всички в мегата ?
Интересно ми е , че всеки път казваш , че си голям човек , а се държиш като първолак " Ама Сашко ми направи забележка господин директоре и ме нарече палячо :( " ...
Сериозно?
Поведение на зрял човек !
:x

П.п: надявам се да не се оправдаеш с това , че е админ и трябва да служи за пример . Все пак казал ти го е на ЛС (Лично Съобщение) не пред целия свят , доста демократично за да не те изложи . ;)
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: За ботовете бидончетата и торч

Мнениеот BeTePuHaP » 25 Окт 2018, 17:20

Малко офтопик и...
IA3I написа:...все пак опит за конструктивна критика...

Много е хубаво, че искаме да научим бидончетата как се играе, но повечето сигурно могат да четат или скоро ще се научат (може да има и първолаци :) ) и личния пример трябва да води не само на "тепиха", но и извън него. Всеки допуска правописни грешки, аз не правя изключение, обаче запетайките за нищо ги нямаш :D
Заглавието (и не само) цял ден ми боде очите, моля оправи го. Добрия тон е нещо прекрасно, но нека е по-ненатоварващ за окото.

пп
Критиката е на общо основание, не само към A3 и не само към конкретната тема!
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Следваща

Назад към На лафче

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта