Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Кой е Атан ?!

Изображение Всичко НЕсвързано с Counter-Strike

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Кой е Атан ?!

Мнениеот skill eu » 28 Окт 2018, 18:24

Ще помоля всеки, който му е писнала тази тема да ме извини, но тъй като убедително бях набеден, че съм дадения "Атан", искам поне да разбера кой е и защо ме мислят за него ?
Благодаря предварително.
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: Кой е Атан ?!

Мнениеот skill eu » 28 Окт 2018, 18:47

Определено не съм аз, искам да разбера по какво този човек им прилича на мен, или неговия стил на игра по-скоро (think)

Другото притеснително за мен нещо беше следното :
Зададоха ми се въпроси от сорта на "Atnan4o ti li si ? " (доколкото си спомням този въпрос беше зададен многократно от админите dzak i kamikadze ), на което аз отговорих с недоумление "кой е тоя атан4о ?" - не получих отговор на въпроса си, а го зададох минимум 3 пъти ! Естествено си помислих, че момчетата просто се еб**ат с мен и продължих да играя, като още не разбирах кой или какво е "атан4о". След това ми беше зададен въпроса "от къде съм", но тъй като не получих отговор на въпроса, който аз им зададох, реших да не се обяснявам и кратко и ясно отговорих "от бг", защото все още мислих, че просто са решили да се погаврят с мен. Всичко ми светна тогава когато вече ми изписа, че съм баннат с рийзън но рекойл и надпис "damn it damn it damn it". Специално до dzak и kamikadze, момчета ако искате да разберете нещо дръжте се нормално с дадения човек и не му отговаряйте на въпросите с въпрос. Мисля, че още в игра Ви стана пределно ясно,че не знам кой е Атан4о, но въпреки това продължихте с излишните въпроси "atan4o ti li si". Отношението ми към Вас, ще е такова каквото Вашето е към мен, отнасяйте се с респект и ще получите същото в замяна, с нападки и недоказани убеждения няма да се получат нещата.
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: Кой е Атан ?!

Мнениеот dzak » 28 Окт 2018, 19:27

Ще си напишеш ли най-накрая другия ник, или ще говориш глупости?
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Кой е Атан ?!

Мнениеот skill eu » 28 Окт 2018, 19:33

dzak, нека ти обясня, за да ме разбереш веднъж и завинаги. В последните 2-3 години, почти не играех, започнах по-активно игра откакто започнах да играя и във веригата на МГ ( ника ми skill.eu ) е от преди да се помня, преди това съм играл с 2-3 ника но са били временни и нищо общо с Атан, а сега ти вместо да се правиш на интересен, обясни на всички ни - кой е Атан и защо смяташ мен за него ?!
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: Кой е Атан ?!

Мнениеот Spinderman » 28 Окт 2018, 21:41

Виждам, че този бан и дадения играч разбуниха духовете из форума, лично за мен не е важно кой стои за ника "skill.eu". За мен е важно дадения играч да не играе с непозволени средства!!! Тъй че според мен е от второстепенна важност кой е човека зад ника, по-важното е дали той играе с непозволени средства или не! Там трябва да насочим вниманието си!!!
Света е пълен с добри хора, ако не намираш такива, самия ти бъди такъв! (nod)
Аватар
Spinderman
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 198
Регистриран на: 08 Авг 2014, 10:24
Име в игра: Spinderman
Skype: cskar_85

Re: Кой е Атан ?!

Мнениеот skill eu » 28 Окт 2018, 23:02

Spinderman написа:Виждам, че този бан и дадения играч разбуниха духовете из форума, лично за мен не е важно кой стои за ника "skill.eu". За мен е важно дадения играч да не играе с непозволени средства!!! Тъй че според мен е от второстепенна важност кой е човека зад ника, по-важното е дали той играе с непозволени средства или не! Там трябва да насочим вниманието си!!!



Съгласен съм с теб, все още не знам какво се случва с бана ми и ще бъде ли премахнат.
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: Кой е Атан ?!

Мнениеот Faster » 28 Окт 2018, 23:04

skill eu написа:
Spinderman написа:Виждам, че този бан и дадения играч разбуниха духовете из форума, лично за мен не е важно кой стои за ника "skill.eu". За мен е важно дадения играч да не играе с непозволени средства!!! Тъй че според мен е от второстепенна важност кой е човека зад ника, по-важното е дали той играе с непозволени средства или не! Там трябва да насочим вниманието си!!!



Съгласен съм с теб, все още не знам какво се случва с бана ми и ще бъде ли премахнат.


Търпение , съветвам само !
Предполагам , че ще бъдеш информиран на лс по този въпрос , когато се вземе решение .
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Кой е Атан ?!

Мнениеот skill eu » 28 Окт 2018, 23:30

Faster написа:
skill eu написа:
Spinderman написа:Виждам, че този бан и дадения играч разбуниха духовете из форума, лично за мен не е важно кой стои за ника "skill.eu". За мен е важно дадения играч да не играе с непозволени средства!!! Тъй че според мен е от второстепенна важност кой е човека зад ника, по-важното е дали той играе с непозволени средства или не! Там трябва да насочим вниманието си!!!



Съгласен съм с теб, все още не знам какво се случва с бана ми и ще бъде ли премахнат.


Търпение , съветвам само !
Предполагам , че ще бъдеш информиран на лс по този въпрос , когато се вземе решение .


Добре, благодаря.
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: Кой е Атан ?!

Мнениеот MORTAL » 29 Окт 2018, 09:42

Aко се разровиш из форума, ще намериш кой е. Други никове Okan, Atan zvqra, Cska Hooligans, Edin shmeker и още много други. Ето да те улесня, това е Атан. Скайп за връзка: Okan_okito
Изображение
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Кой е Атан ?!

Мнениеот skill eu » 29 Окт 2018, 09:54

MORTAL написа:Aко се разровиш из форума, ще намериш кой е. Други никове Okan, Atan zvqra, Cska Hooligans, Edin shmeker и още много други. Ето да те улесня, това е Атан. Скайп за връзка: Okan_okito
Изображение


Благодаря за отговора, поне разбрах за кого ме мислят, да призная смея се с глас !
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Следваща

Назад към На лафче

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


cron