Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Не бързайте да изхвърляте счупените ел. уреди!

Изображение Всичко НЕсвързано с Counter-Strike

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Не бързайте да изхвърляте счупените ел. уреди!

Мнениеот MORTAL » 30 Окт 2018, 09:15

Това заглавие е като от реклама на Топшоп или Дормео :D Много полезна тема! Тъкмо мислех да изхвърля стария лаптоп, понеже нещо дънната платка не работи както трябва, но ще прегледах АлиЕкспрес дали няма да предложи нещо. Благодаря. Платката вече пътува към мен :D
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Не бързайте да изхвърляте счупените ел. уреди!

Мнениеот TishoZZ » 25 Ное 2018, 21:10

Да намериш денонощен ключар е все едно да спечелиш от тотото. Ако познавате някой добър, препоръчвайте.
Последна промяна TishoZZ на 03 Апр 2019, 11:55, променена общо 1 път
Аватар
TishoZZ
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 0
Регистриран на: 25 Ное 2018, 21:04
Име в игра: Tishozz

Re: Не бързайте да изхвърляте счупените ел. уреди!

Мнениеот Mihaela_Sys » 03 Фев 2019, 01:06

За отпушване на канали се предлага голямо разнообразие от прахчета, киселини и различни препарати. И няма никаква гаранция, ще се получи, обаче. Най-добре си викнете водопроводчика да ви е мирна главата!
Последна промяна Mihaela_Sys на 04 Май 2022, 16:04, променена общо 2 пъти
Аватар
Mihaela_Sys
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2
Регистриран на: 03 Фев 2019, 00:53
Име в игра: Mihaela

Re: Не бързайте да изхвърляте счупените ел. уреди!

Мнениеот Dido » 03 Фев 2019, 19:01

Седмичке много си прав.Признал съм те!!! (clap) (clap)
Аватар
Dido
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 13
Регистриран на: 13 Яну 2018, 21:31
Име в игра: Dido
Skype: dido_vidin

Re: Не бързайте да изхвърляте счупените ел. уреди!

Мнениеот MORTAL » 04 Фев 2019, 09:38

MORTAL написа:Това заглавие е като от реклама на Топшоп или Дормео :D Много полезна тема! Тъкмо мислех да изхвърля стария лаптоп, понеже нещо дънната платка не работи както трябва, но ще прегледах АлиЕкспрес дали няма да предложи нещо. Благодаря. Платката вече пътува към мен :D

Оправих лаптопа, сега чакам само още една батерия да дойде. В Български сайт я има същата, но е 100 лева, а от Алито идва на $22, но пък чакам вече повече от 2 месеца.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Не бързайте да изхвърляте счупените ел. уреди!

Мнениеот SladuR » 11 Фев 2019, 22:53

Е ти откри Америка! От колко време си пазарувам от Алито.... :) И досега не съм попадал на измамник. А пазарувам на мен, на шурея, на приятели и на приятели на приятели. Относно плащане и проблеми със стоката, ще пропусна дребните неща. Поръчах лед бар с 1-2 години гаранция не помня точно. 380 лв., изгоря му 1 диод, което с нищо не влияе на светлината, да не говорим, че като е светнат не се вижда. Писах,пратих снимки, върнаха ми 30$. Съгласих се, след месец въпросният лед бар се "изпоти". А си работи няма проблем, но се води водоустойчив. Писах отново, като не се надявах на нищо, но в интерес на истината ми изпратиха чисто нов лед бар. А както споменах в началото, не говорим за дребни пари. Може и да се пазарите, е говорим за по-скъпи неща. И не винаги се получава, но са ми правили отстъпки. Та, това е от мен и моя опит с Алито(06.05.2014 г. ми е първата поръчка).
Аватар
SladuR
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 306
Регистриран на: 18 Фев 2013, 03:39
Име в игра: SladuR
Skype: s_l_a_d_u_r_

Re: Не бързайте да изхвърляте счупените ел. уреди!

Мнениеот DIESEL » 11 Фев 2019, 23:12

И аз наскоро научих за Алито.Прегледах го и мога да кажа,че не е никак лош сайт,даже напротив,има си всичко,което ти трябва,и то на доста прилични цени.
Изображение

ИзображениеИзображение

Изображение

Изображение
Аватар
DIESEL
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 155
Регистриран на: 20 Авг 2014, 21:33
Местоположение: гр. София
Име в игра: DIESEL
Skype: marinhso333

Re: Не бързайте да изхвърляте счупените ел. уреди!

Мнениеот BeTePuHaP » 12 Фев 2019, 15:58

Само да вметна... отвориш ли диспут, чакаш отговор от AliExpress! Може да се отваря само по един диспут на артикул. Веднъж затворен, AliExpress приема, че двете страни (купувача и продавача) са се разбрали взаимно. Такива работи от сорта на "dear friend... затвори диспута, пък ще видим" не са във ваш интерес.
При мен дойде една мемори карта след 3 месеца. Последния ден преди да истече срока на доставка открих диспут, поисках да се удължи срока, търговеца взе да се дърпа, а Али ми върнаха парите! Иначе и телефона ми е от там :) Досега проблеми не съм имал и все пак ако нещо струва 5лв. не очаквайте, че ще дойде с качество като за 50лв. (wasntme)
Последна промяна BeTePuHaP на 12 Фев 2019, 19:49, променена общо 1 път
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: Не бързайте да изхвърляте счупените ел. уреди!

Мнениеот BeTePuHaP » 12 Фев 2019, 16:21

Не е задължително. Може да дойде. Некоректните търговци са рядкост, но ги има. Пък и те нямат вина за транспортните забавяния. Нали е отбелязана в системата като изпратена? Отсега нататък да знаеш, стигне ли се до диспут, най-добре Алито да затвори диспута. Друг е въпроса какво ще се реши от там. Това решение е окончателно! Хубаво е и да не се повдигат диспути за глупости или да се опитваш да лъжеш, че не си получил артикул. Освен продавачите, купувачите също имат рейтинг!
Дано да ти дойде мишката, най-вероятно се бави по пътя :)
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: Не бързайте да изхвърляте счупените ел. уреди!

Мнениеот BeTePuHaP » 12 Фев 2019, 16:34

Няма директни полети от Китай до София. Кой знае през колко летища трябва да мине. Моята мем карта я поръчах на 11.11.18, а я взех на 11.02.19г. Прави сметка. Някои пратки доста обикалят, въпреки че и твоята теория не е невъзмовна.
пп
На чат го обърнахме малко (giggle)
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Следваща

Назад към На лафче

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта