Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

До наличния състав на екипа

Изображение Всичко НЕсвързано с Counter-Strike

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: До наличния състав на екипа

Мнениеот HeBuHHa » 10 Дек 2018, 18:52

Чл. 2. Обидите, псувните, нападките, ругаенето и т.н. (попада в "т.н." - използване на нациски символи)
Чл. 7. Обидни и неприлични никове са ЗАБРАНЕНИ! (Това е екстремно неприлично само на 1000-1500км на запад от нас)
Виждали сте какво се случва когато публични личности в България са обвинени в използването на нацистки символи.

Тук не виждам в правилата да пише нещо за "нацистки ник" , както и не смятам , че ника му е от обидните :) .. Все пак всеки има право да си слага символи каквито му харесват. И това, че си предупреден от Люси , не означава , че трябва да си го изкарваш върху въпросния играч или ника му :) Аман вече .. Почва много да ми писва с твоите как бяха "фермани" :) И още нещо, по този начин все едно обвиняваш и Люси, че не му е приложил командата amx_nick , защото и той не един път е играл с него :) Айде вече да се спреш.. Преди години нямахме никакви подобни проблеми с колегите тук. Но нали все някой трябва да си покаже "рогата" :)
Бъди с човека, който оценява какво има до себе си, когато има теб ! :)
Аватар
HeBuHHa
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 376
Регистриран на: 29 Окт 2012, 16:22
Местоположение: София
Име в игра: HeBuHHa

Re: До наличния състав на екипа

Мнениеот HeBuHHa » 10 Дек 2018, 19:22

IA3I написа:аха... еми виж сега - небето е синьо защото...

Виж в скобите какво съм разяснил. Видяла си го и избираш да си заровиш главата в пясъка и да кажеш "ми аз не виждам" Не знам защо го правиш! Не е верно - знам - излез от клуба по-рано.

Много бързо почна да ти писва ти си тука от вчера а идеята за добрия тон е от преди мен ;) Не е дори моя - съветвам те да наваксаш сега когато отново си с нас. Ако искаш да ме нападаш във всяка моя тема поне си напиши домашното първо.

Обърнах се към когото се обърнах а ти реши да вкараш думата "обвинение" в разговора. Което е провокация към мен директно - ще ти я игнорирам защото иначе и аз ще наруша добрия тон.


Миличък, във веригата съм много преди теб. Това , че не съм влизала известно време е друг въпрос и си е имало някаква причина. Ти добрия тон го нарушаваш доста често, но парадираш , да станеш админ за да оправиш веригата. Направо е смешно :) Не може да наричаш играчите "ламери" и после да ревеш, че си предупреден от Люси. Видяла съм скобите, не се безпокой, но не си ти човека , който да реши да "променя" правилата. Писва ми от теб, не от нещо друго ;) И недей лично ти да ме съветваш каквото и да било, не желая съвети точно от теб. Не те нападам , всеки изразява личното си мнение за хората и за тяхното мислене. В свободна държава живеем и всеки има право да изрази мнение. Колкото за домашното, такива не пиша от минимум 5 години. Ами не, недей да ми игнорираш коментара , който ти нарече провокация .. Давай изкажи се :)
Бъди с човека, който оценява какво има до себе си, когато има теб ! :)
Аватар
HeBuHHa
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 376
Регистриран на: 29 Окт 2012, 16:22
Местоположение: София
Име в игра: HeBuHHa

Re: До наличния състав на екипа

Мнениеот KoKaL » 10 Дек 2018, 19:24

Интернет дава анонимност, затова и дори в чужди сървъри на "запад" от нас съм виждал обидни никове, а свастиката в ника на играча по скоро го излага, отколкото дразни другите играчи.

В ГГ има един се пише HITLER, и по твоята логика трябва да използвам amx_nick , защото може да се обиди някой евреин играещ тук.

Търсиш под вола теле в случая.
Последна промяна KoKaL на 10 Дек 2018, 19:28, променена общо 1 път
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: До наличния състав на екипа

Мнениеот xilent » 10 Дек 2018, 19:25

Хакер ли не бях, ника ли ми бил нацистки. Не разбра ли, че никой не те харесва и само товариш положението. Какъв е смисъла да пускаш 15 теми против мене, като никой не те ебава? Сигурно в даскало много са те тормозили и сега си изкарваш комплексите в цс и по форумите.
Имам въпрос към основателите на веригата, защо повечето ви колеги са толкова заядливи и защо се мислят за нещо повече от останалите играчи? Та те са едни прости играчи които са се мазнили на HEADadminite за да получат някакви права( които не заслужават) навсичкото отгоре ГРАМ не си разбират от работата. Да не говорим, че някои администратори по-скоро допринасят повече в отрицателна отколкото в положителна посока..
xilent
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4
Регистриран на: 09 Дек 2018, 20:53
Име в игра: XiLENT - 卐

Re: До наличния състав на екипа

Мнениеот HeBuHHa » 10 Дек 2018, 19:27

IA3I написа:Невинна - публикацията ти е провокация от до - няма да ти отговоря.

Ама ако искаш, слабо ме интересува мнението ти. Не знам дали не си го разбрал вече, но е крайно време да го разбереш :) Какво да направя мама така си ме е родила, да провокирам другите хора :) Шанс ;)
Бъди с човека, който оценява какво има до себе си, когато има теб ! :)
Аватар
HeBuHHa
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 376
Регистриран на: 29 Окт 2012, 16:22
Местоположение: София
Име в игра: HeBuHHa

Re: До наличния състав на екипа

Мнениеот HeBuHHa » 10 Дек 2018, 19:35

Не - не е същото - едното е символ на режиома другото е просто човек (лидер на режима) свастиката се приема като символизираща това управление и звествата му. А това само на балканския полуостров ми се налага да го обяснявам дори защо е така... Наистина е нелепо да обяснявам - той излага себе си - а когато админа не предприеме дествия излага МГ. 2 и 2 = 4!!! За пореден път обяснявам че небето е синьо.[/quote]

Понеже съм провокатор пак ще отговоря :D Ами не знаеш ли кой излага МГ , като пуска безсмислени теми във форума ? Опитай се да познаеш, ако ти е трудно ще ти помогна ! Виеееее г-н Седем :)
Бъди с човека, който оценява какво има до себе си, когато има теб ! :)
Аватар
HeBuHHa
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 376
Регистриран на: 29 Окт 2012, 16:22
Местоположение: София
Име в игра: HeBuHHa

Re: До наличния състав на екипа

Мнениеот HeBuHHa » 10 Дек 2018, 19:44

Тази тема е напълно БЕЗСМИСЛЕНА ! Не и схванах логиката.. Ооо или просто трябва да нападаме един от редовните ни играчи Xilent ли ? Какво искаш да изгониш всички редовни играчи ли ? Пълна излагация.. Направо ме е срам от теб, честно :)
Бъди с човека, който оценява какво има до себе си, когато има теб ! :)
Аватар
HeBuHHa
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 376
Регистриран на: 29 Окт 2012, 16:22
Местоположение: София
Име в игра: HeBuHHa

Re: До наличния състав на екипа

Мнениеот HeBuHHa » 10 Дек 2018, 19:48

IA3I написа:Продължаваш с провокациите - стига де...
Тази тема ако не можеш да схванеш смисъла и наистина (направо не ти вярвам) не знам защо изобщо се изказваш по тема свързана с "добрия тон"
Пак ти казвам - за жалост виждам как мои сънародници се чудя - а какво толкова някква свастика... Тези които не помнят историята са осъдени да я повторят!


Тема свързана с "добрия тон" , от човек който обижда играчите на веригата .. Интересно :) Недей повече да ми отговаряш, не си заслужава да си губя ценното време в спорове с теб. С радиото спори ли се ? :)
Бъди с човека, който оценява какво има до себе си, когато има теб ! :)
Аватар
HeBuHHa
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 376
Регистриран на: 29 Окт 2012, 16:22
Местоположение: София
Име в игра: HeBuHHa

Re: До наличния състав на екипа

Мнениеот MORTAL » 10 Дек 2018, 20:35

Нацистката свастика е под 45° ъгъл -> https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0 ... 0%BA%D0%B0
Тази на потребителя не е такава.
Имаме и играч Pitbull. На места, тези кучета се ползват за боеве, няма да му сменяме ника, че някой радетел за правата на животните да не се обиди. Други никове няма да изброявам, схванахте ми идеята.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666


Назад към На лафче

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


cron