Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение за администратори

Изображение Всичко НЕсвързано с Counter-Strike

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Предложение за администратори

Мнениеот dzak » 11 Дек 2018, 20:23

Чакам да видя колко глупости ще се изприказват още. Като се започна от 1 (първи) пост, стигаме до 3 страници. Давайте в същия дух. Поне малко разнообразие да има.
А моята мисъл е - темата в на "лафче", дрън-дрън.
Последна промяна dzak на 11 Дек 2018, 20:25, променена общо 1 път
Причина: Преместена тема.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Предложение за администратори

Мнениеот Faster » 11 Дек 2018, 21:00

Абсолютно против съм с това им отношение .
Отделно това , мисля че Д2 си има достатъчно администратори .
Обвиняват се админите за лошо отношение спрямо добрите играчи , има форум който виждам , че следите .
Защо не пускате теми с оплакване , ако чак толкова наистина Ви интересува доброто на веригата момчета ?
Събирайте доказателства и ги представяйте , всичко останало е дрън дрън . ;)
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Предложение за администратори

Мнениеот skill eu » 11 Дек 2018, 21:20

Faster написа:Абсолютно против съм с това им отношение .
Отделно това , мисля че Д2 си има достатъчно администратори .
Обвиняват се админите за лошо отношение спрямо добрите играчи , има форум който виждам , че следите .
Защо не пускате теми с оплакване , ако чак толкова наистина Ви интересува доброто на веригата момчета ?
Събирайте доказателства и ги представяйте , всичко останало е дрън дрън . ;)


Нямаме желание Faster, предпочитаме да сме само играчи (аз и XiLENT), така че е излишно да се коментира.
Пускал съм теми относно администратори, които бяха вкарани веднага в кошчето, какъв е смисъла да се занимавам.
Отказах се да докладвам и за хакери, защото последната тема отново беше обърната срещу мен.
Злобичката и комплексите избивани спрямо нас не спират, а се чудят защо отношението ни е такова, пробвайте да се държите човешки и от нас ще имате само полза.
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: Предложение за администратори

Мнениеот kifla s gres » 12 Дек 2018, 00:02

Темата за мен е смешна, не приемам страхопочитания, извинения като знаете, че сте сгрешили и прочие, не искам да ви бъда в отбора от админи имах някакво желание докато не видях какви, хора биват в екипа ви, пълен потрес! Но Благодаря на единствения админ, който въпреки всичко се извини, оценявам всичко, но съм против поканата ти, казах на skill.eu да говори от мое име защото още съм афектиран от отношението на другите админи, и със сигурност в момента щях да използвам нецензурни думи, не исках да пиша и да допринасям някакво напрежение преди турнира на всички за това самия skill.eu каза, че евентуално за мен може да се говори след турнира, обаче аз отказвам категорично, нямам повече нерви. Благодаря за изслушването, нямам намерение да ви отговарям повече на каквото и да е било, лека и спокойна вечер!
Аватар
kifla s gres
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 32
Регистриран на: 07 Дек 2018, 18:30
Местоположение: София
Име в игра: kifla s gres
Skype: sasho.hristov11

Предишна

Назад към На лафче

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта