Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Предложение за администратори

Изображение Всичко НЕсвързано с Counter-Strike

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Предложение за администратори

Мнениеот Masta_Killa » 11 Дек 2018, 17:12

skill eu написа:
Masta_Killa написа:не ги познавам момчета и нямам наблюдение над играта им в Dust сървара, но преди няколко дни имаше кандидатура за админ на последния от тримата, който "ще мисли над предложението", в коята той самия каза, че не исак да бъде?!

http://prntscr.com/ltk3st


Всеки един човек може да си промени мнението, както вашия модератор MORTAL, вчера беше на мнение, че това не е нацистка свастика, днес е на друго мнение. Не търсете за какво да се хванете, не Ви ходи на годините.


Може разбира се, ако не знаеш какво исакш всъщност... На "нашите години" мсиля, че трябва да сме наясно с целите и желанията си. Аз съм против кандидатурата на kifla s gres, поради причината, че той самия не знае дали иска да е администаротр или не. Както казах по-рано, нямам наблюдение над играта и държанието му.
Аватар
Masta_Killa
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 142
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:06
Име в игра: Masta_Killa
Skype: -

Re: Предложение за администратори

Мнениеот skill eu » 11 Дек 2018, 17:19

xilent написа:
MORTAL написа:Чл. 7. Обидни и неприлични никове са ЗАБРАНЕНИ!
Ще помоля Xilent да разкара свастиката от ника си. Обида е към еврейската общност в България и света. Благодаря.
ПС. Може да не е видял темата, но Цвети контактува с тях и ще предаде :)

mortal, не само свастиката, а и присъствието ми ще изчезне ;)
Навявам се това да не стане политика на сървъра- да гонят добрите си играчи. Лек и спокоен ден!


Като гледаш максимума на d2-то, че е 16 човека от 32 слота, мислиш ли, че отдавна тази политика не се е наложила. Вместо да предоставят приятна и безпроблемна среда, те се чудят как да изкарат от кокошката мляко и да те изгонят от веригата си, чрез постоянни провокаций и нападки. Липсата на контрол над администраторския колектив води до това.
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: Предложение за администратори

Мнениеот MORTAL » 11 Дек 2018, 17:45

xilent написа: mortal, не само свастиката, а и присъствието ми ще изчезне ;)

Никой не те гони, нито теб, нито другите. Махаш свастиката и сме ок. И да, промених си мнението. Свастиката може първоначално и да не е била нацистки символ, но в момента се е наложила като такъв, поне по нашите ширини.
xilent написа:Навявам се това да не стане политика на сървъра- да гонят добрите си играчи. Лек и спокоен ден!

Добрите играчи, които ако не са в един отбор, почват да падат... И като влезе Мonsieur Mangetout, го обвиняват в ползване на dll файлове и други програми. Има и по-добри от вас.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Предложение за администратори

Мнениеот skill eu » 11 Дек 2018, 17:49

MORTAL написа:
xilent написа: mortal, не само свастиката, а и присъствието ми ще изчезне ;)

Никой не те гони, нито теб, нито другите. Махаш свастиката и сме ок. И да, промених си мнението. Свастиката може първоначално и да не е била нацистки символ, но в момента се е наложила като такъв, поне по нашите ширини.
xilent написа:Навявам се това да не стане политика на сървъра- да гонят добрите си играчи. Лек и спокоен ден!

Добрите играчи, които ако не са в един отбор, почват да падат... И като влезе Мonsieur Mangetout, го обвиняват в ползване на dll файлове и други програми. Има и по-добри от вас.


Не е въпроса в това кой е по-добър, това ще се види на турнира. Въпроса е там, че отношението Ви спрямо редовните играчи е под всякаква критика.
Като гледам и твоят начин на мислене " има и по-добри от вас " ми подсказва, че има още доста хляб да изядеш като администатор. Липсата на играчи във веригата Ви е достатъчно показателна за състава Ви.
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: Предложение за администратори

Мнениеот BeTePuHaP » 11 Дек 2018, 17:52

Нека се придържаме към темата! Не я спамете излишно. Моля ви. Пуснал съм я съвсем сериозно и отговорно!
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: Предложение за администратори

Мнениеот MORTAL » 11 Дек 2018, 18:01

skill eu написа:Като гледам и твоят начин на мислене " има и по-добри от вас " ми подсказва, че има още доста хляб да изядеш като администатор. Липсата на играчи във веригата Ви е достатъчно показателна за състава Ви.

Да, има по-добри от вас, които играят тук, а срещу тях никой нищо не е казал. Защо ли? Веригата не е само D2 сървъра. Спирам да говоря с радиото.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Предложение за администратори

Мнениеот skill eu » 11 Дек 2018, 18:05

MORTAL написа:
skill eu написа:Като гледам и твоят начин на мислене " има и по-добри от вас " ми подсказва, че има още доста хляб да изядеш като администатор. Липсата на играчи във веригата Ви е достатъчно показателна за състава Ви.

Да, има по-добри от вас, които играят тук, а срещу тях никой нищо не е казал. Защо ли? Веригата не е само D2 сървъра. Спирам да говоря с радиото.


Явно не си следиш и темите особено, на Animals например са му искани повече демота отколкото на мен. За monsieur няма да коментирам, той не е дал нито едно публично доказателство че играта му е чиста. Започни да си четеш темите преди да ми пишеш, не е нормално играч да Ви следи темите повече от администратор.
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: Предложение за администратори

Мнениеот skill eu » 11 Дек 2018, 18:56

IA3I написа:Ще си позволя да напиша още един коментар защото все още съм Gold V.I.P и имам отговорности към общността. Ще бъда кратък:

Тези момчета и най-вече скилл.еу не са казали една добра дума от както са тука. Всеки път или нещо в сървъра не им харесва или в някой админ... За мен това е много показателно.


Отношението е нещо огледално.
Каквото почукало, такова се обадило.
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: Предложение за администратори

Мнениеот xilent » 11 Дек 2018, 18:57

Mortal, абсолютно съм сигурен, че няма кой да ме бие 1vs1 на айм или какъвто и да в друг мап, вашия Мусю магнетаут, дори и с програмата си да играе, ще го бия. А да не говорим за ЛАН или игра в защитен сървър с античийт. Така, че изобщо не ме сравнявай с някви нови играчи дето никога не са излизали от масака.
П.п. Аз съм може би един от най-старите играчи на веригата, играл съм тука още от 2013-2014. Не мисля да ви казвам стари никове, защото повечето от админите Ви още са им ‘тежали мерниците’ тогава.
Затова моля повече да не бъда обсъждан и споменаван излишно.
xilent
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4
Регистриран на: 09 Дек 2018, 20:53
Име в игра: XiLENT - 卐

Re: Предложение за администратори

Мнениеот headbreaker » 11 Дек 2018, 19:03

ХАХАХАХАХАХАХАХХА ЕЗЗЗЗЗЗЗ БЕЕЕЕ про :D :D :D
Аватар
headbreaker
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 98
Регистриран на: 07 Дек 2014, 11:21
Име в игра: headbreaker
Skype: usmen_92

ПредишнаСледваща

Назад към На лафче

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 9 госта


cron