Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

mein kampf

Изображение Всичко НЕсвързано с Counter-Strike

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: mein kampf

Мнениеот KoKaL » 05 Апр 2019, 16:42

Да, но на Седмака му се отдават други неща. Сети се какви.
/
/А тук обучавам TORCH!
/ :D :D :D
/Изображение
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: mein kampf

Мнениеот Oh Sugar » 05 Апр 2019, 16:49

:D :D :D :D :D :D
Аз не играя аз преподавам ! bau 1 i Arctic

Изображение
Изображение

Изображение
Аватар
Oh Sugar
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 61
Регистриран на: 28 Дек 2016, 12:25
Местоположение: bau 1 i Arctic
Име в игра: .
Skype: bau 1 i Arctic
facebook: bau 1 i Arctic
Twitter: bau 1 i Arctic
google+: bau 1 i Arctic

Re: mein kampf

Мнениеот TORCH » 05 Апр 2019, 16:58

Изображение
Аватар
TORCH
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 74
Регистриран на: 16 Юли 2016, 11:00
Име в игра: :)

Re: mein kampf

Мнениеот kamikadze » 05 Апр 2019, 17:16

не мога да ви разбера защо се хапете един друг и на това му се вика колегялност ли !!!!!!
Аватар
kamikadze
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 447
Регистриран на: 08 Фев 2013, 11:09
Име в игра: NRg | kamikadze
Skype: dj.ceco.progressive.radio

Re: mein kampf

Мнениеот roundup » 05 Апр 2019, 18:06

Аз не мога да разбера тази тема някаква шега ли е? 7 бил поканил и привлякъл играчи.А вие замисляте ли се, че преди да се появи този индивид и преди да започне да се изявява във форума колко хора имаше и всички сървъри бяха пълни(тука говоря от времето когато имаше DM и винаги беше пълен).Фактите са такива, че все повече хора спират да играят 1.6(споменавал съм го много пъти и в други теми), други просто играят заради някой и защото играта винаги ги е кефела и ще продължат от носталгия може би да цъкат и трети, които са изгонени от индивида 7.И този човек ви говори, че МГ е победил.Аз не знам какво е победил и какво не, но ми се струва, че нямаш много голямо мнозинство г-н 7.Не виждам кой се е изказал положително в твоя подкрепа освен Мортал.

Друго, което искам да кажа 7 по повод изказванията ти за мен, е че не знам колко си следял, но аз никога не съм искал да бъда админ.Можеш да се поразровиш и няма да откриеш моя кандидатура тук.Тези, които са по-старите знаят как съм станал и админ и въпреки това си вършех работата перфектно и винаги е бил пълен сървъра, докато бях такъв.Имах проблеми единствено с теб и фастър и да обиждал съм ви и си понасях наказанията.Другите ми дърпания бяха с фокс, но те бяха на ниво между гг играчи, които всеки който играе редовно там знае за какво става въпрос.Ти за сметка на това както много обичаш да говориш за цветове и борд на директори и не знам си още какви други глупости, всъщност никога не си бил повече от "тестов админ" и то за 1 или 2 дни не помня.И това се случи, защото с извинение буквално се "изсра" на доверието, което ти беше гласувано и се провали с гръм и трясък.След това започнаха тези форумни "битки" ли не знам и аз как да ги нарека, защото искаше да изпъкнеш по някакъв начин и говориш за победа, която е само в твоята глава.Истинската победа ще е да се отървем от теб и повярвай ми както някои хора преди мен казаха тази бройка на хората, които не те търпят драстично расте с всеки изминал ден.

П.С. Мортал време е най-накрая да си отвориш и ти очите за провокатор номер 1 на веригата, защото аз може и да съм хейтър, но хейтя само по г-н 7 и с основание.

П.С. 2 извинявам се за дългия пост(обикновено не пиша в стил типичен за автора на темата)!
Аватар
roundup
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 115
Регистриран на: 19 Яну 2014, 12:16
Име в игра: roundup
Skype: ..

Re: mein kampf

Мнениеот KoKaL » 06 Апр 2019, 09:23

IA3I написа:
ВИНАГИ интересното е било ОБЩНОСТТА не тъпата игра и тъпите фрагове и тъпата Б.

Щом ти е тъпа играта, какво правиш тука? -Радваш се на малките си победи в чата и безумните си теми във форума?

И да - на твоите писания си го местя в другия крачол!
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: mein kampf

Мнениеот Admin » 06 Апр 2019, 09:25

Дори не се съсредоточих в темата, имам си достатъчно грижи за да дълбая в нея, но както написах в чата има вярни неща има и глупости. Няма да ги анализирам, това оставям всеки да го направи за себе си. Въпреки всичко всеки е допринесъл за развитието на сървърите, абсолютно всеки който се е докоснал до тях.
В живота винаги има едни които са ни симпатични и други които не ни харесват, затова сме хора.
Не съм съгласен, че видиш ли не влизат някои хора заради 7, това е просто форум, четеш това което те интересува и продължаваш, има доста интересни неща, без да четеш неговите теми.
7 прекали с провокациите, но и останалите не остават длъжни, т.е. процеса е двустранен.

Уважението не са дава, печели се.

Темата се изчерпа.

п.п. Току що научих следното:
Не се изненадвай - повече хора ми снасят какво става в админския форум отколкото ме мразят във форума!
(clap)
no comment в превод без коментар
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Предишна

Назад към На лафче

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


cron