Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

mein kampf

Изображение Всичко НЕсвързано с Counter-Strike

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: mein kampf

Мнениеот MORTAL » 05 Апр 2019, 14:29

Много добре казано и написано. И за жалост е вярно. Но вече нещата са други и всичко е променено, не е както беше преди и то благодарение на теб и още няколко човека от екипа. Продължаваме напред!
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: mein kampf

Мнениеот Faster » 05 Апр 2019, 14:41

MORTAL написа:Много добре казано и написано. И за жалост е вярно. Но вече нещата са други и всичко е променено, не е както беше преди и то благодарение на теб и още няколко човека от екипа. Продължаваме напред!


Въпроса е да му се даде шанс да бъде разбран , но все още има част която просто е против 7 защото пишел и прочие . Беше се хванал и с мен и двамата не се разбирахме , скачал съм срещу него , но реших да го опозная и сега не виждам защо да съм против него. Когато нещо не ме кефи му казвам направо и защо мисля така и до там .
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: mein kampf

Мнениеот skill eu » 05 Апр 2019, 14:46

Послушай съвета на Админ, в последната ти тема към ТОРЧ и спри да се оправдаваш пред целия МГ.
Ти си последния човек тука, който може да напълни един сървър, хората, които си изгонил с отношението си с в пъти повече от тези, които си привлякъл, всъщност посочи ми КОЙ играч е тука заради ТЕБ, аз лично ще ти посоча колко не са (не само във форума, но и в сървърите като цяло). След поредното предупреждение ти решаваш отново да оспамиш положението и да злепоставяш колегите си пред мнозинството, евала, поредната мъжка постъпка.
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: mein kampf

Мнениеот MORTAL » 05 Апр 2019, 14:55

Faster написа:... но все още има част която просто е против 7 защото пишел и прочие ...

Ами ще пише, за това е форум... да се пише :) Е, вади кирливите ризи на доста хора и това не им харесва, но няма как. С Админ не може да сме винаги и навсякъде и да виждаме всичко.
skill eu написа:Ти си последния човек тука, който може да напълни един сървър...

Никаде не е казал, че ще напълни сървър. Но благодарение на него се популяризира GG TP сървъра.
А тези които е "изгонил", доказаха че не са стока :) Хайде посочи тези които е изгонил, можеш ли? Доста от скоро си тук, за такова твърдение.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: mein kampf

Мнениеот skill eu » 05 Апр 2019, 14:59

MORTAL написа:
Faster написа:... но все още има част която просто е против 7 защото пишел и прочие ...

Ами ще пише, за това е форум... да се пише :) Е, вади кирливите ризи на доста хора и това не им харесва, но няма как. С Админ не може да сме винаги и навсякъде и да виждаме всичко.
skill eu написа:Ти си последния човек тука, който може да напълни един сървър...

Никаде не е казал, че ще напълни сървър. Но благодарение на него се популяризира GG TP сървъра.
А тези които е "изгонил", доказаха че не са стока :) Хайде посочи тези които е изгонил, можеш ли? Доста от скоро си тук, за такова твърдение.


Я ми обясни, какво означава някой да не е стока ?
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: mein kampf

Мнениеот skill eu » 05 Апр 2019, 15:00

skill eu написа:
MORTAL написа:
Faster написа:... но все още има част която просто е против 7 защото пишел и прочие ...

Ами ще пише, за това е форум... да се пише :) Е, вади кирливите ризи на доста хора и това не им харесва, но няма как. С Админ не може да сме винаги и навсякъде и да виждаме всичко.
skill eu написа:Ти си последния човек тука, който може да напълни един сървър...

Никаде не е казал, че ще напълни сървър. Но благодарение на него се популяризира GG TP сървъра.
А тези които е "изгонил", доказаха че не са стока :) Хайде посочи тези които е изгонил, можеш ли? Доста от скоро си тук, за такова твърдение.


Я ми обясни, какво означава някой да не е стока ?


Да наричате собствените си играчи и част от админите - хора, които не са стока, тука положението е необратимо.
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: mein kampf

Мнениеот skill eu » 05 Апр 2019, 15:08

IA3I написа:Вече е официално - имаме нов сив трол - нищо не можем да направим идва от популацията (директна част в %) - можем да не му даваме гласност и задължително - да не му даваме права!!!


Да не ми дават права, момче ти в какъв филм живееш, някога виждал ли си ме да искам права от някого ?! хаха
Както твоите колеги казаха, толкова няма какво да напишеш, че започваш да си изсмукваш неща от пръстите. Нищо ново.
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: mein kampf

Мнениеот MORTAL » 05 Апр 2019, 15:13

skill eu написа:Я ми обясни, какво означава някой да не е стока ?

Аз първи попитах - кои е изгонил?
Но ще ти кажа кои не са стока - такива които тролят нарочно в чата и провокират с държание на ръба на правилата.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: mein kampf

Мнениеот skill eu » 05 Апр 2019, 15:19

MORTAL написа:
skill eu написа:Я ми обясни, какво означава някой да не е стока ?

Аз първи попитах - кои е изгонил?
Но ще ти кажа кои не са стока - такива които тролят нарочно в чата и провокират с държание на ръба на правилата.

Честито приятел, току що описа колегата си /АЗ/
На въпроса кой е изгонил, ще започна с 6 човека, които играехме редовно и гледахме да бъдем активни във форума, да помагаме в борбата с хакери и като цяло да сме бройка във веригата. Откакто станаха всички циркове със Седмака, колко човека виждаш в дъст2, освен редовните админи ?!
Колко човека от тогава спряха да са активни във форума ?!
Общата бройка ще е над 10 със сигурност.
Съветвам те да попиташ и твоя колега Админ, за да ти назове някой конкретни имена, защото аз не желая да споменавам такива.
P.c - след провокациите на /АЗ/ към голяма част от играчите и съфорумниците Ви, нормално на хората да им писне да се занимават с глупости и интриги и да си намерят друга верига. Ако не ти се вярва предложих и на Админ, предлагам и на теб - пуснете анкета За и Против оставането на седмака във веригата, тогава с точност ще ти кажа каква е бройката, която едва го понася. Но ще по-голяма отколкото ти си мислиш със сигурност :)
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: mein kampf

Мнениеот MORTAL » 05 Апр 2019, 15:28

skill eu написа:На въпроса кой е изгонил, ще започна с 6 човека, които играехме редовно и гледахме да бъдем активни във форума...

Съдейки по мненията ти в тази тема, още си във форума, не те е изгонил... А по оплакването ти от бан, мисля че и в сървърите влизаш...
Но така без никове на изгонените всичко е ала-бала. Аз мога да кажа, че е привлякъл над 15 човека да играят. Може и да не са редовни но влизат.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Следваща

Назад към На лафче

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


cron