Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Знаете ли Български?

Изображение Всичко НЕсвързано с Counter-Strike

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Знаете ли Български?

Мнениеот MORTAL » 03 Авг 2012, 09:39

Тук предлагам да слагаме постове, които са ни направили голямо впечатление с познания по Български език. Моля слагайте само постовете, запазете анонимността на хората които са ги писали. Това е за забавление и не цели да обиди никого. С червено са грешно написаните думи.
Ето първият:


здравеите на всички на 20 години съм вчера си драпнах цс и преди малко бях баннат за валл хак поне демо да имаше кандидатствал съм за админ на други сървъри и знам че ако нямь демо на хакера банна се маха естествено нз как стоят нещата тука ако не е така по добре да си истрия цса теи като явно пак ще ме баннат вапреки че играя без хак благодаря много


Някъде запетая видяхте ли? А точка за край на изречение? А при сравнителна степен се ползва ли се тире?
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Знаете ли Български?

Мнениеот Hooligan*Ultras » 04 Авг 2012, 21:10

MORTAL написа:Тук предлагам да слагаме постове, които са ни направили голямо впечатление с познания по Български език. Моля слагайте само постовете, запазете анонимността на хората които са ги писали. Това е за забавление и не цели да обиди никого. С червено са грешно написаните думи.
Ето първият:


здравеите на всички на 20 години съм вчера си драпнах цс и преди малко бях баннат за валл хак поне демо да имаше кандидатствал съм за админ на други сървъри и знам че ако нямь демо на хакера банна се маха естествено нз как стоят нещата тука ако не е така по добре да си истрия цса теи като явно пак ще ме баннат вапреки че играя без хак благодаря много


Някъде запетая видяхте ли? А точка за край на изречение? А при сравнителна степен се ползва ли се тире?



+1 хубава тема!..И ще бъде полезна на доста хора които пишат във форума,защото неграмотниците нямат край..съжелявам,че е така, но е ФАКТ! (heidy) И все пак понякога стават грешки в бързината :)
Аватар
Hooligan*Ultras
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 144
Регистриран на: 10 Яну 2012, 23:56
Местоположение: Варна
Име в игра: AMG_Beast

Re: Знаете ли Български?

Мнениеот BaTkO_SaSS » 04 Авг 2012, 21:15

Hooligan*Ultras написа:
MORTAL написа:Тук предлагам да слагаме постове, които са ни направили голямо впечатление с познания по Български език. Моля слагайте само постовете, запазете анонимността на хората които са ги писали. Това е за забавление и не цели да обиди никого. С червено са грешно написаните думи.
Ето първият:


здравеите на всички на 20 години съм вчера си драпнах цс и преди малко бях баннат за валл хак поне демо да имаше кандидатствал съм за админ на други сървъри и знам че ако нямь демо на хакера банна се маха естествено нз как стоят нещата тука ако не е така по добре да си истрия цса теи като явно пак ще ме баннат вапреки че играя без хак благодаря много


Някъде запетая видяхте ли? А точка за край на изречение? А при сравнителна степен се ползва ли се тире?

Аз съм един от тях изобщо не спазвам пунктуациите и вярвам че мен най-много ще ме има тук :D

+1 хубава тема!..И ще бъде полезна на доста хора които пишат във форума,защото неграмотниците нямат край..съжелявам,че е така, но е ФАКТ! (heidy) И все пак понякога стават грешки в бързината :)

Аз съм един от тях изобщо не спазвам пунктуациите и вярвам че мен най-много ще ме има тук :D
Изображение
Живота е по хубав когато имаш мръсно подсъзнание Изображение
Изображение
Аватар
BaTkO_SaSS
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 618
Регистриран на: 10 Сеп 2011, 20:43
Местоположение: Ямбол
Име в игра: BaTkO_SaSS
Skype: ringoringov

Re: Знаете ли Български?

Мнениеот Hooligan*Ultras » 04 Авг 2012, 21:17

BaTkO_SaSS написа:Аз съм един от тях изобщо не спазвам пунктуациите и вярвам че мен най-много ще ме има тук :D


Старай се малко пък и ти де :P
Аватар
Hooligan*Ultras
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 144
Регистриран на: 10 Яну 2012, 23:56
Местоположение: Варна
Име в игра: AMG_Beast

Re: Знаете ли Български?

Мнениеот HAPPY GIRL :> » 04 Авг 2012, 23:09

Има админ в игра който си играе спокоино и не прави ништо по вапроса с дадения играч. Мисалта на анатоли е че които и да влезне и да има такова отношение кам него ще стане непоносим спор,което тук не се толерира. :x
Never argue with idiots! They'll drag you down to their level and then beat you with experience!
Аватар
HAPPY GIRL :>
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 151
Регистриран на: 11 Юли 2012, 20:49
Име в игра: HAPPY GIRL :>
Skype: :)

Re: Знаете ли Български?

Мнениеот nejna mumiq » 05 Авг 2012, 01:15

Хахаха трябва да пейстнем 99% от постовете във форума тук :)

HAPPY GIRL, дадения е написано правилно.

nqmam kiriica :X samo s angliski butki moga pisha


Лошата ладу ако може да пишеш в скупе :P


аве люска,4асовника на саита пак е с 1 4ас назат от моя ???


:D :D :D :D
Ще падна!
Спрете да използвате фонетика х))
Аватар
nejna mumiq
 
Предупреждения: 0
Мнения: 244
Регистриран на: 09 Юни 2011, 21:35
Име в игра: nejna mumiq
Skype: ...

Re: Знаете ли Български?

Мнениеот HAPPY GIRL :> » 05 Авг 2012, 10:45

Не е написано правилно. Трябва да е дадениЯТ :)
Never argue with idiots! They'll drag you down to their level and then beat you with experience!
Аватар
HAPPY GIRL :>
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 151
Регистриран на: 11 Юли 2012, 20:49
Име в игра: HAPPY GIRL :>
Skype: :)

Re: Знаете ли Български?

Мнениеот nejna mumiq » 05 Авг 2012, 18:06

Напротив. ДадениЯТ ще бъде, ако даденият играч е подлог. В случая, който ти си показала не е.

ох сорй аз искл .. :d


Добре че сме чатърски поколения, че да се разбираме :D
Аватар
nejna mumiq
 
Предупреждения: 0
Мнения: 244
Регистриран на: 09 Юни 2011, 21:35
Име в игра: nejna mumiq
Skype: ...

Re: Знаете ли Български?

Мнениеот KoMnoT » 06 Авг 2012, 00:25

пемам си послетсвията


ти може да не повтаря6 като папагал разбрах не сам неграмотен


ко стажа с тоя гън геим бе ???


х ти моми4е ли си аз сам сори океи друго


приклу4ехме ли
“The intelligence of that creature known as a crowd is the square root of the number of people in it.”
― Terry Pratchett, Jingo
Аватар
KoMnoT
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 741
Регистриран на: 25 Апр 2011, 00:47
Име в игра: KoMnoT
Skype: ...

Re: Знаете ли Български?

Мнениеот nejna mumiq » 06 Авг 2012, 02:08

KoMnoT написа:
х ти моми4е ли си аз сам сори океи друго


Хахахахаха wtf ?????
Аватар
nejna mumiq
 
Предупреждения: 0
Мнения: 244
Регистриран на: 09 Юни 2011, 21:35
Име в игра: nejna mumiq
Skype: ...

Следваща

Назад към На лафче

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


cron