Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

На вниманието на всички съфорумници и администратори.

Изображение Всичко НЕсвързано с Counter-Strike

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: На вниманието на всички съфорумници и администратори.

Мнениеот az|sam|mm » 27 Дек 2012, 21:13

BaTkO_SaSS написа:Помощни средства-Хакове скриптове скинове и всякакви такива работи алиаси и всичките простотии които могат да ти направят играта по добра и не използваш скиловете си а гледаш да ти е лесно е помощно средство.Мишката клавиатурата монитора слушалките компа това е необходимост без тях няма смисъл пробвай да играеш без мишка или без клавиатура да не говорим за другите работи.Говорите абсолютните глупости и спрете да се заяждате да пишете коментари един след друг защото аз се завръщам и ще ви ритам разбира се в преносния смисъл :D



+1 време беше !
Изображение
Аватар
az|sam|mm
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 697
Регистриран на: 10 Мар 2012, 20:05
Местоположение: Варна
Име в игра: [dG] M u H a B a M 3 a T o K a
Skype: crazy.car

Re: На вниманието на всички съфорумници и администратори.

Мнениеот [Anti]Killer » 27 Дек 2012, 21:22

Mr.Black, спазвай добрия тон! Думи като "сбирщина" може би ги използваш вкъщи,но тук има правила, а наказанието мисля, че знаеш какво е.
ИзображениеИзображение
Аватар
[Anti]Killer
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 821
Регистриран на: 26 Юни 2011, 21:54
Местоположение: Враца
Име в игра: [Anti]Killer
Skype: ivaylo_zg1

Re: На вниманието на всички съфорумници и администратори.

Мнениеот Imp Skype » 27 Дек 2012, 21:35

Ако видя още 1 такава тема някой да се зяжда или да се напада моментално отива в коша и всеки който е участвал получава предупреждение! Писна ми да ви чета глупостите които пишете...... неможете ли като нормални хора да се разбере веднъж за винаги? Големи хора сме дръжте се зряло..... все едно сте някакви деца на 10 години. Писна ми да чета такива теми вече и още повече че излагате себе си така и веригата. . Повече няма да коментирам а ще слагам наказания!
Изображение
Аватар
Imp Skype
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1757
Регистриран на: 24 Ное 2010, 00:48
Местоположение: Русе
Име в игра: Play with me
Skype: ls

Re: На вниманието на всички съфорумници и администратори.

Мнениеот HAPPY GIRL :> » 27 Дек 2012, 22:08

Mr. Black като не искаш да те баннваме постоянно играй с един ник. Това, че не го правиш означава, че ти харесва да правиш караници и да повтаряш колко "негрмотни" са админите. Можеш да помогнеш и на админите и на себе си като играеш с един ник. А колкото до темата не виждам нищо лошо човека да сподели начина си на игра и да каже, че не играе с хак.
Never argue with idiots! They'll drag you down to their level and then beat you with experience!
Аватар
HAPPY GIRL :>
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 151
Регистриран на: 11 Юли 2012, 20:49
Име в игра: HAPPY GIRL :>
Skype: :)

Re: На вниманието на всички съфорумници и администратори.

Мнениеот boqn.bg » 28 Дек 2012, 02:57

HAPPY GIRL :> написа:Mr. Black като не искаш да те баннваме постоянно играй с един ник. Това, че не го правиш означава, че ти харесва да правиш караници и да повтаряш колко "негрмотни" са админите. Можеш да помогнеш и на админите и на себе си като играеш с един ник. А колкото до темата не виждам нищо лошо човека да сподели начина си на игра и да каже, че не играе с хак.

Един човек да се съгласи с мен :) ..
Велик е нашия народ !
Аватар
boqn.bg
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 35
Регистриран на: 31 Яну 2012, 21:08
Име в игра: boqn.bg
Skype: boqn.denev

Re: На вниманието на всички съфорумници и администратори.

Мнениеот boqn.bg » 28 Дек 2012, 03:02

BaTkO_SaSS написа:Помощни средства-Хакове скриптове скинове и всякакви такива работи алиаси и всичките простотии които могат да ти направят играта по добра и не използваш скиловете си а гледаш да ти е лесно е помощно средство.Мишката клавиатурата монитора слушалките компа това е необходимост без тях няма смисъл пробвай да играеш без мишка или без клавиатура да не говорим за другите работи.Говорите абсолютните глупости и спрете да се заяждате да пишете коментари един след друг защото аз се завръщам и ще ви ритам разбира се в преносния смисъл :D

Добре ,човече .. След ,като скиновете са забранени , защо са в най-известния сайт в България и никой не е наказан ,за това ,че си ги сваля и ползва? ... Сайта го знаете , там си качвате рекламата на сайта.. :) Тъй като тази верига ви е приятелска , ще я напиша . Това е cs-bg.info ... А сега помислете и ми споделете,каква е логиката .. ? :)
Велик е нашия народ !
Аватар
boqn.bg
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 35
Регистриран на: 31 Яну 2012, 21:08
Име в игра: boqn.bg
Skype: boqn.denev

Re: На вниманието на всички съфорумници и администратори.

Мнениеот boqn.bg » 28 Дек 2012, 03:08

HAPPY GIRL :> написа:Mr. Black като не искаш да те баннваме постоянно играй с един ник. Това, че не го правиш означава, че ти харесва да правиш караници и да повтаряш колко "негрмотни" са админите. Можеш да помогнеш и на админите и на себе си като играеш с един ник. А колкото до темата не виждам нищо лошо човека да сподели начина си на игра и да каже, че не играе с хак.

Да попитам , защо ви пречат различните никове ? Има ли правило забраняващо използването на различни никове .? Ако играча е с статично ИП , то проблема може да се разреши много бързо. :) Запомняте му ИП адреса и .. всеки път като влизате в сървъра с команда amx_showip може да разберете че въпросния играч играе .. И така ника му няма да ви пречи .. Какъвто и да е ..
Велик е нашия народ !
Аватар
boqn.bg
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 35
Регистриран на: 31 Яну 2012, 21:08
Име в игра: boqn.bg
Skype: boqn.denev

Re: На вниманието на всички съфорумници и администратори.

Мнениеот kev1n » 28 Дек 2012, 04:09

Офтопик:
boqn.bg написа:
BaTkO_SaSS написа:Помощни средства-Хакове скриптове скинове и всякакви такива работи алиаси и всичките простотии които могат да ти направят играта по добра и не използваш скиловете си а гледаш да ти е лесно е помощно средство.Мишката клавиатурата монитора слушалките компа това е необходимост без тях няма смисъл пробвай да играеш без мишка или без клавиатура да не говорим за другите работи.Говорите абсолютните глупости и спрете да се заяждате да пишете коментари един след друг защото аз се завръщам и ще ви ритам разбира се в преносния смисъл :D

Добре ,човече .. След ,като скиновете са забранени , защо са в най-известния сайт в България и никой не е наказан ,за това ,че си ги сваля и ползва? ... Сайта го знаете , там си качвате рекламата на сайта.. :) Тъй като тази верига ви е приятелска , ще я напиша . Това е cs-bg.info ... А сега помислете и ми споделете,каква е логиката .. ? :)

цс-бг.инфо е минало.. отдавна забравихме бг-то вече сме интернешинъл..
ПС: не се заяждам.. явно си от онези които си мислят, че са открили топлата вода. просто опитай.. събери си отбор, пусни се на някой турник като този тук/в мегата/ да ти начупят канчето.. и ше разбереш, че играч не се става с скинове, мишка и слушалка, а с мозък и мисъл и мнооого много много много мнооого изяден бой!
ПС2: мод ай лок, че много изместихме темата! ;х
..и когато надеждата стане бледа, помнете, че без болка няма победа!
Аватар
kev1n
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 457
Регистриран на: 19 Яну 2012, 22:49
Местоположение: Варна
Име в игра: kev1n--
Skype: skubzz

Re: На вниманието на всички съфорумници и администратори.

Мнениеот Admin » 28 Дек 2012, 10:44

Няма да търпя някой да обижда както админите така и който и да било и затова ще дам почивка на Блак от форума.
Предполагам, че ти доставя удоволствие да се заяждаш а не разбираш, че и ние сме хора и си имаме търпение, което се изчерпа. Да банваме те, но не ми казвай, че ти си безгрешен админ в твоята верига защото няма да ти повярвам.
Относно темата, не можем да опишем всички забрани и да като не видим, че използваш скинове ще те баннем и така докато не стигнем до темата която си пуснал а в нея си ни казал, че използваш забранени приоми и хоп пак си за бан. Аз не виждам къде е разликата дали използваш вал или тези скинове, като те са почти същото.
Весели празници на всички, обичайте се и се забавлявайте, тези сървъри са създадени за това.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Предишна

Назад към На лафче

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта