Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

На вниманието на всички съфорумници и администратори.

Изображение Всичко НЕсвързано с Counter-Strike

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

На вниманието на всички съфорумници и администратори.

Мнениеот boqn.bg » 24 Дек 2012, 20:32

Здравейте драги ми съфорумници и администратори. Искам да напиша обяснение за добрата си игра, за да не ме банвате повече. От доста време играя в war3 respawn сървъри.Дълго време модифицирам cs-а си точно за war3 сървъри и това ми донесе големи успехи. Промених доста неща. :)
Промених всички звуци освен тези :
" weapons , radio и player" .
Предимства:
1. Не чувам звуците от "заобикалящия ни свят" ,т.е звуците от птици , насекоми , вълци ,кучета и т.н.
2. Не чувам звуци от сорта на headshot , holyshit ,както и някои звуци от war3. Тези от вас ,които не се сещат кои са звуците,може да си ги намерите в папка cstruke.
3.Чувам само звуците от рикоширащи куршуми, стрелба , презареждане,стъпки,гранати и тяхното взривяване,както и телепортиране и използване на Chameleon и Tome of Experience от Shopmenu 1/2.
Тези ,които играят срещу мен трябва да знаят ,че за да не ги чуя като се движат трябва да използват Amulet of the Cat ,но не трябва да скачат често , защото играя с слушалки и този звук с сигурност го чувам и се ориентирам бързо.
Тези ,които играят често с раса Human Alliance трябва да знаят ,че умението Invisibility няма да им помогне и ако се кашират някъде в някое ъгълче със сигурност ще ги видя.. На какво се дължи това ли ? .. Ами няма да ви издам тази тайна (giggle) ]:) :p ... Не е сложно за разгадаване , но ще ви оставя да помислите .. :)
Ще помоля администраторите да не се влияят от спам на играчи от сорта на : " boqn.bg e wall"... Не играя с хакове .. :)
Всичко добро и приятно изкарване на празниците .. :)
Велик е нашия народ !
Аватар
boqn.bg
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 35
Регистриран на: 31 Яну 2012, 21:08
Име в игра: boqn.bg
Skype: boqn.denev

Re: На вниманието на всички съфорумници и администратори.

Мнениеот Mr.Black » 24 Дек 2012, 20:43

Смисъл от темата ти няма.Тук админите не попиват такива работи.Свикнали са да банват,без да им пука особено,така че,ако смяташ да играеш тук,ще трябва да се примириш с тоталната некомпетентност на администрацията в 95% от нея : ) !

Успех!
Последна промяна Mr.Black на 24 Дек 2012, 23:22, променена общо 1 път
Изображение
Аватар
Mr.Black
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 356
Регистриран на: 04 Апр 2011, 21:50
Име в игра: Mr.Black
Skype: pro-mai

Re: На вниманието на всички съфорумници и администратори.

Мнениеот d3v1lk1nG » 24 Дек 2012, 20:57

Бояне бояне вместо да флудиш форума земи си потърси работа ,искарай някои лев виж кво става през прозореца ...Ще зомбираш
Аватар
d3v1lk1nG
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 536
Регистриран на: 30 Яну 2011, 16:20
Име в игра: d3v1lk1nG
Skype: -

Re: На вниманието на всички съфорумници и администратори.

Мнениеот boqn.bg » 24 Дек 2012, 21:01

d3v1lk1nG написа:Бояне бояне вместо да флудиш форума земи си потърси работа ,искарай някои лев виж кво става през прозореца ...Ще зомбираш

Аз си почивам от работата сега .. :D .. Работя , не се притеснявай , по 12 часа на ден .. :)
Велик е нашия народ !
Аватар
boqn.bg
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 35
Регистриран на: 31 Яну 2012, 21:08
Име в игра: boqn.bg
Skype: boqn.denev

Re: На вниманието на всички съфорумници и администратори.

Мнениеот d3v1lk1nG » 24 Дек 2012, 21:03

Жив и здрав весели празници
Аватар
d3v1lk1nG
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 536
Регистриран на: 30 Яну 2011, 16:20
Име в игра: d3v1lk1nG
Skype: -

Re: На вниманието на всички съфорумници и администратори.

Мнениеот Pesho_vr94 » 24 Дек 2012, 21:03

boqn.bg написа:Здравейте драги ми съфорумници и администратори. Искам да напиша обяснение за добрата си игра, за да не ме банвате повече. От доста време играя в war3 respawn сървъри.Дълго време модифицирам cs-а си точно за war3 сървъри и това ми донесе големи успехи. Промених доста неща. :)
Промених всички звуци освен тези :
" weapons , radio и player" .
Предимства:
1. Не чувам звуците от "заобикалящия ни свят" ,т.е звуците от птици , насекоми , вълци ,кучета и т.н.
2. Не чувам звуци от сорта на headshot , holyshit ,както и някои звуци от war3. Тези от вас ,които не се сещат кои са звуците,може да си ги намерите в папка cstruke.
3.Чувам само звуците от рикоширащи куршуми, стрелба , презареждане,стъпки,гранати и тяхното взривяване,както и телепортиране и използване на Chameleon и Tome of Experience от Shopmenu 1/2.
Тези ,които играят срещу мен трябва да знаят ,че за да не ги чуя като се движат трябва да използват Amulet of the Cat ,но не трябва да скачат често , защото играя с слушалки и този звук с сигурност го чувам и се ориентирам бързо.
Тези ,които играят често с раса Human Alliance трябва да знаят ,че умението Invisibility няма да им помогне и ако се кашират някъде в някое ъгълче със сигурност ще ги видя.. На какво се дължи това ли ? .. Ами няма да ви издам тази тайна (giggle) ]:) :p ... Не е сложно за разгадаване , но ще ви оставя да помислите .. :)
Ще помоля администраторите да не се влияят от спам на играчи от сорта на : " boqn.bg e wall"... Не играя с хакове .. :)
Всичко добро и приятно изкарване на празниците .. :)


за това където виждаш humana сиг си сложил скин някои които сиг оцветява терористите в червено и полицаите в синьо това е обяснението да ги виждаш толкова лесно
Изображение
Аватар
Pesho_vr94
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 225
Регистриран на: 01 Ное 2012, 19:17
Местоположение: Враца
Име в игра: |nO c0mMeN7| Pesho Kucheto
Skype: pepi_pidbula

Re: На вниманието на всички съфорумници и администратори.

Мнениеот ABRA » 24 Дек 2012, 23:10

Mr.Black написа:
Офтопик:
Смисъл от темата ти няма.Тук админите не попиват такива работи.Свикнали са да банват,без да им пука особено,така че,ако смяташ да играеш тук,ще трябва да се примириш с тоталната некомпетентност на администрацията в 95% от нея : ) !

Успех!

Някой да те задържа на сила...Писна ми от твоите оплаквания и препоръки срещу другите играчи,като не ти харесва се махай.
Рано пиле рано пее, но второто мишле изяжда сиренцето ;)
Аватар
ABRA
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 309
Регистриран на: 28 Дек 2011, 22:56
Име в игра: ABRA
Skype: bavarec_3

Re: На вниманието на всички съфорумници и администратори.

Мнениеот Mr.Black » 24 Дек 2012, 23:27

Абе сладур,не съм ти като всички подлизурковци,да си трая.Като не ме кефите и съм прав,ви го казвам.Хич не ми пука,момчето е дошло да си каже,мнението да ви обясни разни работи вие му казвате,че флуудил форума :Д,а е пуснал темата в раздел "Лафче"...И ABRA,бъркаш се много,на мен много ми харесва да ви правя на луди и да ви се оплаквам,защото сте жалки ( с малки изключения ),не приемате критика във всякаква форма,но това мен не ме интересува.И като ти е писнало от моите оплаквания не ми пиши на мен,а вземи се стегни и подкани и целия ви колектив с теб :) ...

Не знам,кой висококвалифициран модератор ми е променил първото мнение,като го е сложил в "offtopic",но го махнах.Мнението ми е точно по темата и е в отговор на пича,да не говорим,че темата е в раздел "Лафче".
Изображение
Аватар
Mr.Black
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 356
Регистриран на: 04 Апр 2011, 21:50
Име в игра: Mr.Black
Skype: pro-mai

Re: На вниманието на всички съфорумници и администратори.

Мнениеот boqn.bg » 24 Дек 2012, 23:46

Pesho_vr94 написа:
boqn.bg написа:Здравейте драги ми съфорумници и администратори. Искам да напиша обяснение за добрата си игра, за да не ме банвате повече. От доста време играя в war3 respawn сървъри.Дълго време модифицирам cs-а си точно за war3 сървъри и това ми донесе големи успехи. Промених доста неща. :)
Промених всички звуци освен тези :
" weapons , radio и player" .
Предимства:
1. Не чувам звуците от "заобикалящия ни свят" ,т.е звуците от птици , насекоми , вълци ,кучета и т.н.
2. Не чувам звуци от сорта на headshot , holyshit ,както и някои звуци от war3. Тези от вас ,които не се сещат кои са звуците,може да си ги намерите в папка cstruke.
3.Чувам само звуците от рикоширащи куршуми, стрелба , презареждане,стъпки,гранати и тяхното взривяване,както и телепортиране и използване на Chameleon и Tome of Experience от Shopmenu 1/2.
Тези ,които играят срещу мен трябва да знаят ,че за да не ги чуя като се движат трябва да използват Amulet of the Cat ,но не трябва да скачат често , защото играя с слушалки и този звук с сигурност го чувам и се ориентирам бързо.
Тези ,които играят често с раса Human Alliance трябва да знаят ,че умението Invisibility няма да им помогне и ако се кашират някъде в някое ъгълче със сигурност ще ги видя.. На какво се дължи това ли ? .. Ами няма да ви издам тази тайна (giggle) ]:) :p ... Не е сложно за разгадаване , но ще ви оставя да помислите .. :)
Ще помоля администраторите да не се влияят от спам на играчи от сорта на : " boqn.bg e wall"... Не играя с хакове .. :)
Всичко добро и приятно изкарване на празниците .. :)


за това където виждаш humana сиг си сложил скин някои които сиг оцветява терористите в червено и полицаите в синьо това е обяснението да ги виждаш толкова лесно

Браво :) ,, ти си първия съфорумник ,който отговаря правилно :) .. Да скиновете ми са точно такива .. Но ти се досети :) .. За това писах ,че не е сложно :)
Велик е нашия народ !
Аватар
boqn.bg
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 35
Регистриран на: 31 Яну 2012, 21:08
Име в игра: boqn.bg
Skype: boqn.denev

Re: На вниманието на всички съфорумници и администратори.

Мнениеот ABRA » 24 Дек 2012, 23:54

Mr.Black написа:Абе сладур,не съм ти като всички подлизурковци,да си трая.Като не ме кефите и съм прав,ви го казвам.Хич не ми пука,момчето е дошло да си каже,мнението да ви обясни разни работи вие му казвате,че флуудил форума :Д,а е пуснал темата в раздел "Лафче"...И ABRA,бъркаш се много,на мен много ми харесва да ви правя на луди и да ви се оплаквам,защото сте жалки ( с малки изключения ),не приемате критика във всякаква форма,но това мен не ме интересува.И като ти е писнало от моите оплаквания не ми пиши на мен,а вземи се стегни и подкани и целия ви колектив с теб :) ...

Не знам,кой висококвалифициран модератор ми е променил първото мнение,като го е сложил в "offtopic",но го махнах.Мнението ми е точно по темата и е в отговор на пича,да не говорим,че темата е в раздел "Лафче".


Не ме правиш луд смешко,като те видя пак с валла пак ще банна.Много бързо ги хващам такива като тебе.Това,че са ти махнали бана не значи,че не си бил с валл ;) Има и други хакерчета като тебе дето не знам по каква причина някои от колегите казват че са чисти...
Рано пиле рано пее, но второто мишле изяжда сиренцето ;)
Аватар
ABRA
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 309
Регистриран на: 28 Дек 2011, 22:56
Име в игра: ABRA
Skype: bavarec_3

Следваща

Назад към На лафче

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


cron