Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

На вниманието на всички съфорумници и администратори.

Изображение Всичко НЕсвързано с Counter-Strike

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: На вниманието на всички съфорумници и администратори.

Мнениеот ViSiOn » 27 Дек 2012, 15:30

Интелигентен тип
Еййй много мразя подмазвачи,двуличници,близачи и прочие.
Аватар
ViSiOn
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 766
Регистриран на: 19 Фев 2012, 15:31
Местоположение: Варна
Име в игра: [Speed Zone] ^^ViSiOn.>< ^^/simsa
Skype: simsaaa1

Re: На вниманието на всички съфорумници и администратори.

Мнениеот az|sam|mm » 27 Дек 2012, 15:53

ахаххаха тоя пак ко не е похлупак на всяка теджера НА ! - Мр.Блак
Изображение
Аватар
az|sam|mm
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 697
Регистриран на: 10 Мар 2012, 20:05
Местоположение: Варна
Име в игра: [dG] M u H a B a M 3 a T o K a
Skype: crazy.car

Re: На вниманието на всички съфорумници и администратори.

Мнениеот vkr » 27 Дек 2012, 16:08

Mr.Black написа:
MORTAL написа:Чл. 1. НАПЪЛНО ЗАБРАНЕНО е използването на хакове, скриптове, помощни средства и т.н.Ако това правило се наруши, то тогава нарушителя подлежи на санкциониране от страна на администраторите!
Помощно средство е да правиш така, че да виждаш иначе невидимия хюман. Повече няма какво да ти обяснявам. Опитваш се да заобикаляш правилата. Правиш грешка с тези скинове.



С тая логика --> Помощно средство е мишката ми,която е 100 пъти по-добра от тази на опонентите ми и ми позволява по лесно да ги убивам,както и слушалките ми , които са по-добри от техните и ми позволяват да ги чувам много по-лесно и по добре... WTF?!?!


Не мога да се въздържа! Абе Блак,за това изказване ще ти напишем ГРАМОТА и медал ще ти дадем от капачка на компот,едно руло с тоалетна хартия,за да не се насереш от радост!
Не пълни форума ни с глупости,стана ти скучно в твоя ли ,че тука ни забавляваш?
Аватар
vkr
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 126
Регистриран на: 15 Окт 2011, 23:09
Име в игра: vkr
Skype: veselin_l

Re: На вниманието на всички съфорумници и администратори.

Мнениеот boqn.bg » 27 Дек 2012, 19:03

MORTAL написа:Чл. 1. НАПЪЛНО ЗАБРАНЕНО е използването на хакове, скриптове, помощни средства и т.н.Ако това правило се наруши, то тогава нарушителя подлежи на санкциониране от страна на администраторите!
Помощно средство е да правиш така, че да виждаш иначе невидимия хюман. Повече няма какво да ти обяснявам. Опитваш се да заобикаляш правилата. Правиш грешка с тези скинове.

Батенце, сега започвате да видоизменяте правилото.Да запазили сте си това право. Вярно е. Но ако не ви бях споделил ,че използвам скинове ,никой нямаше да обърне внимание на това.. Иначе написано "проблем за вас" ... В правилото ,което сте написали , никъде не пише : Не използвайте скинове , с помоща на които можете да видите Хуман.. :D Да уточня , не винаги може да се забележи Хуман с тези скинове. Случва се , когато играч с Хуман седи на едно и също място. То и при наличието на стандартни скинове , бота използващ Хуман пак ще бъде убит :D ,тъй като е лесно предсказуем за добрите играчи.. Сега се сещам ,че няколко пъти ви пращах снимки и никой не ми направи забележка ,че използвам така наречените от вас "забранени скинове" , явно ви е яд ,че някой е положил труд ,за да улесни минимално играта си и това представлява проблем за вас.. И какво от това? Променил съм си и звуците .. Това също е помощно средство нали ? Но никъде не е имало забрана за подобни действия.. Трябва да ви обясня едно нещо и трябва да го разберете веднъж за винаги. Скиновете, звуците и ред други настройки по един cs са в помощ на играча , но дават минимални предимства и дават възможност на противника да ни убие .. Скриптовете и особено хаковете са помощни средства ,които не дават шанс на противника да ни убие. За това са забранени. Когато създавате правила , не е трябва само да ги копирате от друг сайт , а да ги осмисляте и да вникнете в тях .. :) Да извличате плюсовете и минусите .. Да се приемат допустими норми.
Велик е нашия народ !
Аватар
boqn.bg
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 35
Регистриран на: 31 Яну 2012, 21:08
Име в игра: boqn.bg
Skype: boqn.denev

Re: На вниманието на всички съфорумници и администратори.

Мнениеот boqn.bg » 27 Дек 2012, 19:19

vkr написа:
Mr.Black написа:
MORTAL написа:Чл. 1. НАПЪЛНО ЗАБРАНЕНО е използването на хакове, скриптове, помощни средства и т.н.Ако това правило се наруши, то тогава нарушителя подлежи на санкциониране от страна на администраторите!
Помощно средство е да правиш така, че да виждаш иначе невидимия хюман. Повече няма какво да ти обяснявам. Опитваш се да заобикаляш правилата. Правиш грешка с тези скинове.



С тая логика --> Помощно средство е мишката ми,която е 100 пъти по-добра от тази на опонентите ми и ми позволява по лесно да ги убивам,както и слушалките ми , които са по-добри от техните и ми позволяват да ги чувам много по-лесно и по добре... WTF?!?!


Не мога да се въздържа! Абе Блак,за това изказване ще ти напишем ГРАМОТА и медал ще ти дадем от капачка на компот,едно руло с тоалетна хартия,за да не се насереш от радост!
Не пълни форума ни с глупости,стана ти скучно в твоя ли ,че тука ни забавляваш?

Не познавам момчето , но аз съм твърдо против твоето мнение! Като не ти е интересно не чети тази тема.. Неговото мнение е написано в Обща дискусия " На лафче" . Което означава ,че в тази дискусия мненията не се зачитат и няма ограничение. Би трябвало това да е единствената дискусия,в която не се правят забележки за написано мнение или каквото и да било друго.Няма правило забраняващо това .. Започвам да се убеждавам ,че някой то вас започват да стават жалки.. Не искам да ви обидя,но в тази дискусия може да се напише мнение и то без това да има последствия за този ,които го е написал. Написах ви тема , за да се запознаете с уменията и минималните ми творчески идеи, но вие превърнахте това в проблем , а след това някои от вас започват да правят забележка на съфорумник Mr.Black . Явно ви е направил на луди калинки .. Като чета , 38 бана .. не са малко :D и като му видите ника и ви причернява .. :D
Велик е нашия народ !
Аватар
boqn.bg
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 35
Регистриран на: 31 Яну 2012, 21:08
Име в игра: boqn.bg
Skype: boqn.denev

Re: На вниманието на всички съфорумници и администратори.

Мнениеот kev1n » 27 Дек 2012, 19:22

хахаха това със звуците беше модерно, като се играеха мапове като естейт, и асулт ;) също така се променяха звуците на гранатата и стрелбата за да знаеш кога си оцелил някой :) (2 различни звука са ако оцелиш и не) тогава амх-ове и т.н. още нямаше и това беше единствения ни начин за "честно предимство" бирата тогава беше евтина, зимата топла и годината 2оо3 :) така че споко.. 1о години не са много ХАХАХАХААХХАХА ;д
..и когато надеждата стане бледа, помнете, че без болка няма победа!
Аватар
kev1n
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 457
Регистриран на: 19 Яну 2012, 22:49
Местоположение: Варна
Име в игра: kev1n--
Skype: skubzz

Re: На вниманието на всички съфорумници и администратори.

Мнениеот Mr.Black » 27 Дек 2012, 20:08

az|sam|mm написа:ахаххаха тоя пак ко не е похлупак на всяка теджера НА ! - Мр.Блак


vkr написа:Не мога да се въздържа! Абе Блак,за това изказване ще ти напишем ГРАМОТА и медал ще ти дадем от капачка на компот,едно руло с тоалетна хартия,за да не се насереш от радост!
Не пълни форума ни с глупости,стана ти скучно в твоя ли ,че тука ни забавляваш?


Вижте си мненията бе,младежи.Заядливи и плиткоумни коментарчета без грам мисъл.За този "az|sam|mm",ясно той е достатъчно некомпетентен,че да се занимавам с него.Дъвче все едни и същи коментари по мой адрес,без нищо ново.Но vkr,ти привидно изглеждаше малко по-умен.Какво очакваш от мен,какво отношение към вас?Та вие сте сбирщина от 90% ТОТАЛНО НЕКОМПЕТЕНТНИ И ТОТАЛНО НЕОРИЕНТИРАНИ админи.Наистина има няколко човека,който стават за нещо,но 90% сте такива и проблема идва от там,че вие сте с огромното самочувствие,че ставате за нещо,а не си признавате за грешките.

40 пъти сте ме баннали,какво отношение очакваш от мен?Напълно е нормално,да ви кажа истината в очите,защо да я крия,обаче аз не я казвам,за да се заяждам или подигравам,отмина това време,когато се гаврех с вас.Вече не е забавно,на умряло куче нож да вадя,смисъл няма.

Интересното тук е , че вие ме нападате , защото сте ме баннали множество пъти и съм ви се набил на очи.Е "извинявам" се за вашите грешки,чрез които съм ви се набил на очи :Д..


Ето едно момче,без много усилия стигна до прекрасни изводи за вас за много кратко време -->
boqn.bg написа:Започвам да се убеждавам ,че някой то вас започват да стават жалки..


Скоро ще се убедиш,че не само някой,а почти всички :Д...

Защо просто в такива "провокативни" за вас теми,в които до някъде се показва,вашия екип в лоша светлина,не замълчите,в крайна сметка,това което говорим е истина,а вие С ГОЛЕМИИИИИТЕ УСТИ ,започвате да ми пробутвате заядливи нападки,които да ви кажа,нямат ефект при мен :Д,само ме провокират,да ви напиша едно дългичко мнение,в което да ви кажа цялата истина,която няма да ви се хареса особено много : )...

Специален поздрав -->
Офтопик:
Изображение
Изображение
Аватар
Mr.Black
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 356
Регистриран на: 04 Апр 2011, 21:50
Име в игра: Mr.Black
Skype: pro-mai

Re: На вниманието на всички съфорумници и администратори.

Мнениеот vkr » 27 Дек 2012, 20:47

Блак,блак,започна да разбираш от малко.Заяждане имаше от твоя страна ! Неразбиране и липса на тактичност,пак от твоя страна,за наглост - там си недостижим!
Достатъчно беше само да си пускаш темите за бан,всички са интелигентни да разберат какво означава това,дори и аз!
Поста ми от по горе няма обида към теб,едно предложение и загриженост да не би биологичните ти нужди да надделеят над емоциите ти! Просто го изложих със същата ирония която използваш и ти!
Надявам се,че ме разбра какво исках да ти кажа и да не даваш превес на арогантността пред разума.
Аватар
vkr
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 126
Регистриран на: 15 Окт 2011, 23:09
Име в игра: vkr
Skype: veselin_l

Re: На вниманието на всички съфорумници и администратори.

Мнениеот BaTkO_SaSS » 27 Дек 2012, 20:54

Помощни средства-Хакове скриптове скинове и всякакви такива работи алиаси и всичките простотии които могат да ти направят играта по добра и не използваш скиловете си а гледаш да ти е лесно е помощно средство.Мишката клавиатурата монитора слушалките компа това е необходимост без тях няма смисъл пробвай да играеш без мишка или без клавиатура да не говорим за другите работи.Говорите абсолютните глупости и спрете да се заяждате да пишете коментари един след друг защото аз се завръщам и ще ви ритам разбира се в преносния смисъл :D
Изображение
Живота е по хубав когато имаш мръсно подсъзнание Изображение
Изображение
Аватар
BaTkO_SaSS
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 618
Регистриран на: 10 Сеп 2011, 20:43
Местоположение: Ямбол
Име в игра: BaTkO_SaSS
Skype: ringoringov

Re: На вниманието на всички съфорумници и администратори.

Мнениеот Bat-Miro » 27 Дек 2012, 21:10

много си зле мистър блак като чета какво си писал направо ме е срам не сме компетентни самоубий се извинявам се за некултурното изказване ще си понеса наказанието правиш се на луд ще ти кажа пак не съм длъжен да ти помня айпито и аз не съм те банвал ама ако играеше с 1 ник няма да те банват и не ми казвай никъде не пише с 1 ник да играеш защото така пораждаш съмнения че ти харесва да те банват и да се оплакваш в форума да дразниш хората
Аватар
Bat-Miro
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 518
Регистриран на: 17 Дек 2010, 21:26
Име в игра: [Speed Zone] ^^ Mirelka ^^
Skype: miro_rapa1

ПредишнаСледваща

Назад към На лафче

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


cron