Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Изиграно време.

Изображение Всичко НЕсвързано с Counter-Strike

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Изиграно време.

Мнениеот GGeorgiev » 22 Окт 2013, 10:37

Извинявам се за тази тема но не намерих админ който да попитам на лично но ще може ли когато някой от админите който може да погледне да ми даде информация колко време съм играл в дъст 2 онли сървъра благодаря предварително и моля не трийте темата преди да погледна вашия отговор веднага щом вида ще ви информирам и се надявам да съм пуснал в правилния отдел този въпрос :).
След като погледна отговора трийте темата ако искате :)
Силните приемат загубата с гордо вдигната глава , само слабите показват гняв. (y)
Аватар
GGeorgiev
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 203
Регистриран на: 14 Окт 2013, 11:53
Име в игра: G.Georgiev
Skype: ЛС :)

Re: Изиграно време.

Мнениеот Roger » 22 Окт 2013, 10:50

С малък риск от забележка ще си позволя да помогна на теб и на админа който би ти отговорил.Ето нужната информация: http://www.gametracker.com/player/G.Geo ... .78:27015/
Аватар
Roger
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 470
Регистриран на: 03 Юни 2013, 14:15
Име в игра: Roger
Skype: ...

Re: Изиграно време.

Мнениеот GGeorgiev » 22 Окт 2013, 10:57

Мерси :)
Между другото след като го разгледах това информацията не е от най-точните играл съм ЦС само в гън гейм и дъст 2 онли на ЦС мега гейминг а там пише че съм играл и в доста други сървъри които не съм чувал а има и други грешки примерно при ранка съм пети или шести в момента във сървъра а не знам защо ме пише чак 74 ти :)
Което ме съмнява за изиграното време защото ако е вярно само то ще е единственото вярно нещо в цялата информация :(
Силните приемат загубата с гордо вдигната глава , само слабите показват гняв. (y)
Аватар
GGeorgiev
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 203
Регистриран на: 14 Окт 2013, 11:53
Име в игра: G.Georgiev
Skype: ЛС :)

Re: Изиграно време.

Мнениеот MORTAL » 22 Окт 2013, 11:27

Предполагам, че не си единственият G.Georgiev измежду хората които играят CS 1.6 :)
Регистриран си във форума на 14 октомври, днес е 22 октомври. Значи за 8 дни си играл 1698 минути, което е около 28 часа. Падат се средно 3 часа и половина на ден в Dust2 only.
Да в GameTracker пише че си на 74 място, но това е за всичкото време в което е работел сървъра и е доста преди да започнеш да играеш в него. Top15 е рестартиран няколко пъти откакто е пуснат сървъра, за това сега си на по-предна позиция, но GameTracker пази историята и не отчита рестартите на топа.

Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Изиграно време.

Мнениеот GGeorgiev » 22 Окт 2013, 18:18

Благодаря за отговорите вече ако желаете може да затворите темата :)
а и това че съм регистриран от 14 октомври не значи че посещавам от тогава сървърите ви играя в мега гейминг от около 2 месеца и половина просто по разпитах за админ права и за кланове и ми казаха че всичко е тука и за това си направих регистрацията :)
Силните приемат загубата с гордо вдигната глава , само слабите показват гняв. (y)
Аватар
GGeorgiev
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 203
Регистриран на: 14 Окт 2013, 11:53
Име в игра: G.Georgiev
Skype: ЛС :)


Назад към На лафче

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта