Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Как избрахте "ника" си?

Изображение Всичко НЕсвързано с Counter-Strike

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Как избрахте "ника" си?

Мнениеот restless » 12 Ное 2013, 20:33

Моя идва от преди 6-7 години , играех си цс и като ме убият си хвърлях мишката и клавиатурата на някаде и така... абе бях доста неспокоен и понеже не бях на "ти" с английския реших да го напиша в гугъл и така излезе restless ^^
LAST NAME EVER FIRST NAME GREATEST :3
Аватар
restless
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 472
Регистриран на: 25 Мар 2012, 20:31
Име в игра: restless`
Skype: vase_pz

Re: Как избрахте "ника" си?

Мнениеот kev1n » 12 Ное 2013, 21:13

kev1n-- идва от Кевин Митник. иначе другите ми ников ckybu от скуби ду, както се пишех преди мнооого години във мирк.. ;д и има и още 1 (1-вия) но.. него няма го казвам лр ще го запазя тайна ;р
..и когато надеждата стане бледа, помнете, че без болка няма победа!
Аватар
kev1n
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 457
Регистриран на: 19 Яну 2012, 22:49
Местоположение: Варна
Име в игра: kev1n--
Skype: skubzz

Re: Как избрахте "ника" си?

Мнениеот saxo bank » 12 Ное 2013, 21:51

много лесно идва от Датски колоездачен отбор http://teamsaxotinkoff.com/
Аватар
saxo bank
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 238
Регистриран на: 25 Яну 2012, 17:35
Име в игра: saxo bank
Skype: g.o.g.i.1

Re: Как избрахте "ника" си?

Мнениеот Faster » 12 Ное 2013, 23:23

Моето просто ми дойде от филма със Дуейн Джонсън!
Faster
 
Предупреждения: 0

Re: Как избрахте "ника" си?

Мнениеот ViSiOn » 13 Ное 2013, 00:09

Както повечето знаят аз съм от Каспичан :)
simsa-през 2003 ни отвориха там компютърна зала .. обаче само батковците играеха и ние по-малките по-трудно се вреждахме и те всеки ден си играеха цс обаче не ЛАН ами ЛОКАЛ чрез мултиплеар междуградско (дербито Нови Пазар, Каспичан ) Обаче един слънчев ден се добрах до....никога няма да забравя 1-ви компютър (който го водеха тогава най хубавия :Д ) и влязох за пръв път да играя ЦС срещу големите батковци :Д
1-во се пишех само ,,S,, но след месец някъде не помня точно гледах 1 филм и там имаше един актьор който беше на име Sims нещо си :Д обаче ми направи голямо впечатление и ме изкефи името :Д та от 2003 ника ми е simsa и от там нататака така си ми остана и реалния прякор simsa всичките ми приятели ми викат така .
C.Tpakuucku- Така се казвам :D
[Speed Zone] ^^ ViSiOn.>< ^^- това е от както играя тук може би година след започването ми ViSiOn.>< ми е от една вечер с приятели си бяхме направили очите на Х та от там :D
Еййй много мразя подмазвачи,двуличници,близачи и прочие.
Аватар
ViSiOn
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 766
Регистриран на: 19 Фев 2012, 15:31
Местоположение: Варна
Име в игра: [Speed Zone] ^^ViSiOn.>< ^^/simsa
Skype: simsaaa1

Re: Как избрахте "ника" си?

Мнениеот [Anti]Killer » 13 Ное 2013, 00:38

Моят ник идва от Руският филм АНТИКИЛЛЕР.
2003-2004г. някъде беше, бях си купил диска с филма и го въртях често, защото много ми допадна сюжетът и характера на главния герой.
Сюжетът беше по-различен от тогавашните еднотипни американски филми в, които винаги има по един Рамбо, който избива едно село народ за да отмъсти за нещо и винаги оцелява. А във този филм бивш майор се разправя с Руски групировки най-вече с хитрост.
Много ми харесаха и реплики като:
— Нет, милая, я тебе не киллер.
— Ты же Антикиллер...
Пък и по онова време много хора бяха с ник killer та реших аз да съм [Anti]Killer и така :)
ИзображениеИзображение
Аватар
[Anti]Killer
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 821
Регистриран на: 26 Юни 2011, 21:54
Местоположение: Враца
Име в игра: [Anti]Killer
Skype: ivaylo_zg1

Re: Как избрахте "ника" си?

Мнениеот Roger » 13 Ное 2013, 01:02

Дълбок поклон и уважение към всички Ви споделили част от живота си в тази магия наречена Counter-Strike.Moят ник нейм наистина е доста стар.Никой така и не пожела да се пише "Roger",според мен най емблематичните думи в играта.Именно за това избрах тази "дума" за мой ник нейм.Това е един от най старите ми никове повече от 10 години,до сега никой не го е "харесал".
MORTAL написа:През есента на далечната 1992 г. бях в 6-ти клас, а при нас в махалата тъкмо бяха открили Кафе-игротека "Фантазия". Тогава такива игротеки се нароиха много, имаше във всяка махала. Имаше игри като "Bubble bobble", "Cadilacs&Dinosaurs", "Warriors of fate", "Street hoop", "Operation wolf". Тази "Operation wolf" както и двата флипера бяха с различни жетони от другите игри. Бях следобедна смяна и минах да направя една игра на "Operation wolf" преди училище. Взех си два жетона, изиграх единия, а другия запазих за след училище, защото нямаше време. Вечерта като отидох видях, че са махнали "Operation wolf", и на нейно място са сложили някаква нова игра "Mortal kombat". Жетона ми ставаше само за нея и за флиперите. Флипери не играех, тъй че нямах много голям избор. И така започна всичко...
Не съм си мислил ника, а така започнаха да ме наричат хората, поради невероятните ми способности на тази игра. До сега само един приятел ми е излизал като сериозен противник, но битките са ни по равно, още нямаме излъчен победител. И понеже всички така ми викаха, реших такъв да бъде ника ми.

Мъхестите топки са плодове на дървета,които разтяха в непосредствена близост до джагите.
Прекрасно....Няма никога да забравя как играехме джаги с едни плодове от едно дърво (едни мъхести топки)след тренировка на пазара Емил Марков лъжехме чичката дето даваше топките,чувствам емоцията която си имал,MORTAL.Тия игри съм ги играл на централна гара в подлеза 50ст. за игра(горе долу толкова струваше 1 хляб) ние знаехме тогава какво може да загубим.(горе долу знаехме) ;)
Аватар
Roger
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 470
Регистриран на: 03 Юни 2013, 14:15
Име в игра: Roger
Skype: ...

Re: Какво означава ника ви?

Мнениеот 1907 » 02 Юли 2014, 03:18

Изображение
Изображение
Всеки заслужава втори шанс !
Аватар
1907
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 237
Регистриран на: 20 Апр 2014, 20:45
Местоположение: Уча във Варна !
Име в игра: 19o7
Skype: csmegagaming1907

Re: Какво означава ника ви?

Мнениеот MORTAL » 02 Юли 2014, 07:15

Моят е от една игра.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Какво означава ника ви?

Мнениеот BARCELONA FAN » 02 Юли 2014, 10:02

Моят няма какво да се коментира :D
КОЛКОТО И ПАРИ ДА ИМАШ, КЛАСА НЕ МОЖЕШ ДА СИ КУПИШ!!!
Аватар
BARCELONA FAN
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 611
Регистриран на: 07 Сеп 2012, 03:15
Име в игра: B A R C E L O N A F A N
Skype: bellaview

ПредишнаСледваща

Назад към На лафче

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта