Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Как избрахте "ника" си?

Изображение Всичко НЕсвързано с Counter-Strike

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Как избрахте "ника" си?

Мнениеот BeTePuHaP » 20 Дек 2019, 13:40

KoKaL написа:Моя ник изразява състоянието ми.
Просто е !

:D :D :D
И моя!
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: Как избрахте "ника" си?

Мнениеот Admin » 20 Дек 2019, 14:01

KoKaL написа:Моя ник изразява състоянието ми.
Просто е !

И моя :D
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Как избрахте "ника" си?

Мнениеот MORTAL » 30 Дек 2019, 11:30

MORTAL написа:През есента на далечната 1992 г. бях в 6-ти клас, а при нас в махалата тъкмо бяха открили Кафе-игротека "Фантазия". Тогава такива игротеки се нароиха много, имаше във всяка махала. Имаше игри като "Bubble bobble", "Cadilacs&Dinosaurs", "Warriors of fate", "Street hoop", "Operation wolf". Тази "Operation wolf" както и двата флипера бяха с различни жетони от другите игри. Бях следобедна смяна и минах да направя една игра на "Operation wolf" преди училище. Взех си два жетона, изиграх единия, а другия запазих за след училище, защото нямаше време. Вечерта като отидох видях, че са махнали "Operation wolf", и на нейно място са сложили някаква нова игра "Mortal kombat". Жетона ми ставаше само за нея и за флиперите. Флипери не играех, тъй че нямах много голям избор. И така започна всичко...
Не съм си мислил ника, а така започнаха да ме наричат хората, поради невероятните ми способности на тази игра. До сега само един приятел ми е излизал като сериозен противник, но битките са ни по равно, още нямаме излъчен победител. И понеже всички така ми викаха, реших такъв да бъде ника ми.
А освен този влизам с още два:
-[pWnEd]- - това е ник с който обикновено влиза един от мултихаковете в играта. Реших да му го открадна и запазя за мен, за да му е гадно. Ако реши да влиза, сървъра ще го изрита защото никът е запазен с парола.
[Plodchetata] Gaspacho - идва от едно детско анимационно сериалче, което гледах когато бях малък. Бяха група плодчета, от там е и името на "клана", а Гаспачо е единия от героите. Повече инфо има тук. На испански е, защото излъчваха испанската версия по онова време. Има го и на английски.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Предишна

Назад към На лафче

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта