Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Пари от приложение за Android

Изображение Всичко НЕсвързано с Counter-Strike

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Пари от приложение за Android

Мнениеот CroCop » 26 Мар 2015, 21:41

Здравейте на скоро случайно попаднах на едно приложение за Android от което се печелят реални пари... Зная,че ви се струва глупост,и аз така си помислих в първия момент,но като видях,че няма какво да изгубя реших да пробвам... 10-тина дни по-късно при положение,че не съм влизал всеки ден,направих първи опит за теглене на 2.50$ и точно след 10-15 сек. получих заявената сума на сметката си в Paypal... За да не се чудите какво печеля аз : Аз печеля по 1-2 Coins в зависимост от приложението и ако то е за 100 coins вие си получавате 100 coins,дефакто вашето си е ваше и аз не вземам от него.. За сметка на това пък аз като ви дам кода за регистрация вие получавате автоматично 500 coins

Цялата процедура е да си свалите приложението "Cash Pirate" от Google Play,регистрирате се като използвате този код за регистрация EJWBUH в даденото поле,от този код получавате 500 бонус Coins! Всичко което трябва да правите е да посещавате приложението колкото можете по-често и да инсталирате и стартирате (за 20-тина сек.) получените приложения(в повечето случай са игри) след което Деинсталирате даденото приложение за да не си задръствате телефоните за тази сложна работа вие получавате определен брой Coins - 2500 Coins = 2.50$
Изпробвал съм го и ви гарантирам,че плащат на секундата.. Вече имам 4 тегления... Иначе нямаше да правя тази тема Успех

Мисля,че не нарушавам правилата и се надявам модераторите да оставят темата... Това не е реклама на друг сайт или игра и тн,а приложение от Андроид за телефони с което можете да си изкарвате по някой и др лев,както правя аз..
Аватар
CroCop
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 0
Регистриран на: 07 Дек 2014, 21:25
Име в игра: CroCop
Skype: mirko.filipovich

Назад към На лафче

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта