Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Моля споделете!

Изображение Всичко НЕсвързано с Counter-Strike

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Моля споделете!

Мнениеот m3ry.jane » 25 Апр 2015, 16:22

Как може да искаш да вкараш някого в затвора, когато не знаеш имато му и не знаеш в коя болница работи и се е случило.. Името на болницата не е Тукуда, а Токуда!
Относно случая: изгледах и видеото http://www.dunavmost.bg/Bulgaria/Video/ ... na-butilka , на което жената бие бебенцето и с две думи мога да кажа, че е ужасно..
Жената може да е работила две смени една след друга, за смешно заплащане и следователно да е получила професионално изчерпване (Burnout).. Но да стигне до такава степен, че да набие бебенцето Никол по този жесток начин е присъщо само за "звяр".. Не само акушерката, а болницата и държавата са виновни! Защото докато едните си крадат на воля и си пълнят гушите с парите на хората.. Други работят по две смени/на две места, за да изхранят семейството си, и пак не могат да свържат двата края.. Ясно е какво ще се случва в бъдеще: "ще избягаме или в чужбина или пък ей така ще избием децата, още в родилното, поне да не се мъчат"..
Аватар
m3ry.jane
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 587
Регистриран на: 18 Сеп 2010, 10:21
Местоположение: Ruse
Име в игра: m3ry.jane

Re: Моля споделете!

Мнениеот JIeBckar4е » 25 Апр 2015, 19:17

Не е виновна болницата.. Никой не я е задължил да работи. Като не и изнася да се беше махнала. Какво значи плачело и я ядосало?? Нормално бебе е?! И да знам какво е да работиш 24 часа, защото го правя..
Аватар
JIeBckar4е
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 35
Регистриран на: 07 Апр 2015, 21:29
Местоположение: София
Име в игра: JIeBckar'-|e
Skype: gotiniq_8550

Re: Моля споделете!

Мнениеот appearance » 25 Апр 2015, 19:29

JIeBckar4е написа:Не е виновна болницата.. Никой не я е задължил да работи. Като не и изнася да се беше махнала. Какво значи плачело и я ядосало?? Нормално бебе е?! И да знам какво е да работиш 24 часа, защото го правя..


И аз съм на същото мнение. (clap)
Аватар
appearance
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 41
Регистриран на: 29 Юни 2014, 16:07
Име в игра: SnailS appearance ;)
Skype: Лс

Re: Моля споделете!

Мнениеот nrjhs » 25 Апр 2015, 20:57

Кво се опитвате да я оправдате, тая е за доста години затвор, сега гледах видео във фб, направо ужас.Направо със юмруци го удряше бебето и то доста пъти по главата, не знам как му няма нищо на 4- ДНЕВНОТО БЕБЕ.
Ревало било, ми ше реве много ясно бебе на 4 дена кво да прави ? да танцува ли ?
Това е все едно да убиеш човек и да кажеш че те дразнел, тормозил и т.н. Няма оправдание, веднъж като си го направил няма връщане.Тая ако няма жълта книжка, поне 10 г. най-малко.Работела била, изморена.Всички работят и са изморени ама да удряш по главата бебе на 4 дена значи не е само умора ..
Изображение
Изображение
'77 '78 '81 '84 '05
Аватар
nrjhs
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 263
Регистриран на: 06 Юли 2013, 15:35
Местоположение: София
Име в игра: endz0nE
Skype: Л.С.

Re: Моля споделете!

Мнениеот Admin » 26 Апр 2015, 08:09

JIeBckar4е написа:Не е виновна болницата.. Никой не я е задължил да работи. Като не и изнася да се беше махнала. Какво значи плачело и я ядосало?? Нормално бебе е?! И да знам какво е да работиш 24 часа, защото го правя..

Не е виновна болницата? Знаем ли кои са собствениците, знаем ли от къде им е капитала, изобщо знаем ли нещо за това?!Не и не е случайно. Имате още много да учите за живота. като я караш да напусне, замисли ли се, че има сметки за плащана и, че във всички болници е така.

rk2k написа:Админ ти направо си за адвокат :D Направо я оправда тая ,дано не ти се налага да ти гледа детето някога !
А тия трябва да им се издаде пилотски книжки за самолет а?
http://vbox7.com/play:c8ea8c97b6
И те са били изморени от работа и изнервени! А?
Само публични наказания в центъра на София и ще се оправим за 1 година ! Гаранция!

На хейтъра ще задам въпросът:
Къде видя, че я оправдавам?! За това няма оправдание, но да трябва да се търси отговорност И ОТ АДМИНИСТРАЦИЯТА НА БОЛНИЦАТА, някой също трябва да влезе в затвора. Не прочетохте ли, че това е практика, да преспиват така бебета е за това кой е виновен.

И да адвокат съм, имам юридическо образование, това, че не го практикувам, не значи, че няма да свърша работа, ако се налага, не и в този случай.

Мислете преди да пишете.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4098
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Моля споделете!

Мнениеот rk2k » 26 Апр 2015, 12:42

Колега юрист по силата на за Закона ,Да и болницата е виновна ,но търсиш вината в администрацията за това че допуснала да има такъв работник ок ,но предлогам че никой от тях не е изрод и не са накарали да гледа бебета по тоя начин и никой от тях не може да е виновен за това че плаща малко пари и кара работника да работи по 12 часа ,за това най вече е виновна е Държавата че за 25 години ни докара до това състояние да сме 134 место в света по нещастие! Предполагам че бачкаш на някой и те цеди като лемон и за това така рейгираш и с право ,но вината не в шефа ти а в теб ,в мен, в нас всички ,че търпим толкова години !И аз ако имам работници и не ме плаши нищо и съм алчен ще ги карам по 24 часа да бачкат ,нали?
И ако си юрист трябва да знаеш значението на думата "хейтър" и разликата човек който те критикува с явни факти ,на който никога не си отговорил градивно и добре че не практикуваш професията си че като гледам какъв ти е двойния стандарт пред истината много невини хора ще страдат в реалния живот !
Пример за това по което съдя че май съм ще съм прав е това че вчера не посмя да ми отговориш за твойте назначени админи ,защо не играят редовно и защо не си вършат работата при подаване на сигнали ? По 5 дена висят сигнали даже и повече или ги трият ,от 30 админи само 5 са ти редовни (сам си направи справка в тракера) другите 25 за какво са ти ,за ей така ли ? Защо докато ги направиш админи са супер редовни а после липсват ? Защо в сайта ти намаляха посещенията от потребители и никой не си прави труда да съобщава за хакери или проблеми по сърварите или това не го виждаш ? А сега пак викай ХЕЙТЪР,а ти сам си създал правила и сам позволяваш да бъдат нарушени и да допускаш двоен стандарт между потребител и твой човек дори и той да не става за нищо ,е това се получава същото като оная болница ,но добре че тук е само вертуално а не реално ,че до сега щеше да има невинна жертва и тука !
Изображение
Аватар
rk2k
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 268
Регистриран на: 25 Сеп 2014, 21:13
Местоположение: София
Име в игра: rk2k
Skype: rk2k

Re: Моля споделете!

Мнениеот JIeBckar4е » 28 Апр 2015, 01:23

В София на 03.05.2015г. пред Съдебната палата в 10:00ч. ще има протест срещу акушерката кечист! Който има възможност нека дойде! :)
Аватар
JIeBckar4е
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 35
Регистриран на: 07 Апр 2015, 21:29
Местоположение: София
Име в игра: JIeBckar'-|e
Skype: gotiniq_8550

Re: Моля споделете!

Мнениеот Mr.Black » 28 Апр 2015, 02:34

Каква е целта на този "протест" ?
Изображение
Аватар
Mr.Black
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 356
Регистриран на: 04 Апр 2011, 21:50
Име в игра: Mr.Black
Skype: pro-mai

Re: Моля споделете!

Мнениеот Vito » 28 Апр 2015, 08:40

Да се яви някой политик ... и нататъка знаеш :) това Българите сме малоумен народ :) не протестираме срещу дупките срещу продаването на наркотици срещу ниските заплати срещу стотици неща които не са нормални ще протестираме срещу няква си овца дето е задържана и чака обвинение и ще си остане задържане най-вероятно защото зверството и е непростимо .... народ от овце сме ние :)
Изображение
Аватар
Vito
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 637
Регистриран на: 16 Яну 2012, 23:29
Местоположение: Козлодуй
Име в игра: Vito
Skype: Само на лично

Re: Моля споделете!

Мнениеот Foxa » 28 Апр 2015, 12:16

Vito написа:Да се яви някой политик ... и нататъка знаеш :) това Българите сме малоумен народ :) не протестираме срещу дупките срещу продаването на наркотици срещу ниските заплати срещу стотици неща които не са нормални ще протестираме срещу няква си овца дето е задържана и чака обвинение и ще си остане задържане най-вероятно защото зверството и е непростимо .... народ от овце сме ние :)

Браво и пак Браво (bow) (bow) (bow) Под тоя ти пост те признавам че си пораснал Мъж и заслужаваш уважение Браво!
Точно така Vito не трябва да ходим да протестираме против една жена изпаднала в амок в следствие на хубавия живот който е водила ,а против цялата система която е докара до това състояние и не само нея ами нас ! Всеки ден се нервим за нещо ,оставете тука закачките в сайта за игра нямам това в предвид ,защото ако в реалност се срещна с Vito например и си поговорим за 1 час и ще станем приятели може би ,защото когато има единомислие между хората ,това което са си писали във виртуалното пространство се заличава на мига !
Момчета вие живеете в модерен свят ,ползвате Фейсбук и т.н. да си комуникираме постоянно независимо от това къде живеете в света ,използвайте това оръжие за да не ви мачкат ,е както казва Vito защо не протестираме против дупките по пътя ,нима те не ни изнервят и докарват до полуда за 1 час път да отидеш някъде по работа или на почивка ? Защо ? Знаете ли колко се събират пари от такси от нас за винетки и данъци за колите близо над 1 милиард и половина ,малко ли са? Къде са тия пари ? Всеки ден дават как пропадат пътища ,магистрала Тракия прилича на 4 класен път в Европа ,а не на Магистрала ! Парите от здравните осигуровки къде са ? По господари на ефира и не само по тях се дават почти всеки ден сигнали за докторите как крадат пари и то нашите ! И някой да излязъл да протестира ,А ? ?Не ! Всеки се свил и чака Бога Бойко или поредния друг идиот да дойде на влас и да го оправи ! Браво за това че Vito ни нарече овце ,даже сме уфси ,защото овцете вървят и ядат само тучна зелена трева ,а не троскот и камани като нас !
Млади момчета ,може много от вас да сте студенти или учащи вие сте бъдещето и вие може да си го направите по-добро от нашето само ако се противопоставяте всеки ден на всичко нередно и изисквате от всеки човек не само политик ,който живее в България да спазва законите и ако някой закон е остарял или вреден ,излезте и протестирайте и няма да гледате може би ,как хора се палят от това че не виждат бъдеще ,няма да виждате как циганин убива момиче за 10 лева ,няма да виждате как се продават наркотици пред входа на училището ви или на вашите деца !Запомнете политиците най ги е страх от вас да не се надигнете ,студенти и учащи и хора до 30 години !Ако вие започнете да протестирате всеки месец България за 5 години ще се промени ,много от тия политици който са сега на екран ще се скрият от вашата сила ,защото те са страхливи и това е факт доказан в световната история ! Франция -студентските протести,Америка 60-70 студентските движения превърна ли се в нова култура "Хипи" променило Америка завинаги ,България 1989 -1997 студентите и младите излезнаха и комунизма си отиде завинаги ,ако не бяхме тогава ние още щяха да ни управляват по старата система ,а тя е много грозна ,дано никой от вас да не я види !
Затова когато видите нещо нередно не се бойте от тия Тикви с пари ,те са 5 % от нас , а сигнализирайте за всичко нередно по Телевизии ,радиа ,интернет,социални мрежи ,полиция ,съд и където и да е ,пускайте в профилите на Бойко и останалите политици клиповете в който се виждат нередностите и те ще се уплашат ,защото не може да излезне Бойко и да ви каже че ще тегли 16 милиарда дълг,след това да ви каже че приходите са с 20% по високи от предходните години и ние да си живеем все ночи не е станало нищо ,ми за какво ще се похарчат тия пари А? Защо никой не излезе да протестира за това ,а ще излезне те да простирате срещу една изпаднала жена в лудост ,който на 100% вече е решена съдбата ,а вашата съдба я решиха преди месеци че имате дълг за 50 години напред !
И ако повечето мислите като Vito ,бъдеще ще има за вас ,а не спонтанни реакции и да реагирате като първични хора че сте видя ли нещо нечовешко по ТВ !
Последна промяна dzak на 28 Апр 2015, 13:56, променена общо 1 път
Причина: Фокс, баннат си за 1 седмица. Не си прави нови регистрации.
Аватар
Foxa
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 0
Регистриран на: 28 Апр 2015, 11:29
Име в игра: Fox
Skype: kuku

ПредишнаСледваща

Назад към На лафче

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта