Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

въпрос

Изображение Всичко НЕсвързано с Counter-Strike

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: въпрос

Мнениеот Faster » 28 Юли 2015, 17:28

Еми съжалявам имам работа , не съм като теб и останалите твой приятелчета да си човъркам мозъка как да се заям с някой .
А Havelock ето заради ония потребители в черничкото не ме интересува защото те цял живот са си били криви и такива ще са ако тръгна да се интересувам от тяхното мнение отиди :D
Ама бива , че ги има тия приятелчета , че да ме забавляват !
Faster
 
Предупреждения: 0

Re: въпрос

Мнениеот bozi4ka » 28 Юли 2015, 17:33

Разкри заговора той умника,между Ким Чен Ун,Путин и Обама че искат да му вземат правата в тая верига!
Аватар
bozi4ka
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4
Регистриран на: 02 Яну 2013, 11:00
Име в игра: bozi4ka
Skype: kiril.malev

Re: въпрос

Мнениеот patek philippe » 28 Юли 2015, 17:39

какво мнение трябва да си извадят хората за теб при положение, че неколкократно искаш права и после се отказваш от тях и после отново молиш за тях и то не в една, а в две вериги. а относно дългото ти мнение то е напълно безсмислено при положение че се жалваш за некви работи и си мислиш че аз съм некав админ от другата верига и ме нападаш, (човек също като животните напада само когато се чувства заплашен/застрашен/уязвим) и като ти казах кой съм направо ти разбих фантазиите и мнението ти отива по дяволите понеже не е свързано въобще

ще си позволя да те цитирам за да те оборя много лесно:
"Имам права само и единствено в амх_бан листа на форума ви за да слагам банове ако някой изобщо пише в темата за нарушения , което означава , че отделеното ми време към вас е 0 лево защото влизам за една секунда и разбира се няма демо за преглед , ха то няма играчи извинявам се да не ви обидих и от зад напред по слава пак е нещо"


а това е от личното съобщение което си постнал тука:
"Ако можеш да следиш логовете на гостите ип адреса ми значи ще го видиш и ше видиш постояно влизащ гост с този ип, но Фастер смята че е доказал че не лъже и е искрен винаги


в тези ти две мнения ти тотално си противоречиш. 1во казваш че времето отделено ти е нулево, а после казваш че си постоянно влизащ

и ето отново:
Еми съжалявам имам работа , не съм като теб.....

от Faster » 28 Юли 2015, 17:28
6. Колко време ще прекарвате в сървъра. - През повечето време ще е по 8 часа може и повече не съм ги следял



всеки потребител от малко по - дълго време ще му направи впечатление, че си адски двуличен. сигурен съм, че част от админите даже има такова мнение за теб, и само от учтивост се въздържат да ти кажат всичко което мислят в очите от толкова много лъжи започваш да се оплиташ вече. ако само започнеш да си преглеждаш мненията когато си с права и когато си без тях, мненията ти са от единия полюс до другия. прави впечатление как когато нямаш права, през изречение казваш: извинявам се, съжалявам, не беше нарочно и т.н
а кат имаш права: мен такива искрено ме забавляват, те не ме интересуват и т.н
отнасяш се с такова пренебрежение към останалите. за пореден път казвам че на теб права НЕ ти трябват

накрая от 2 стола на земята ще стоиш
Последна промяна patek philippe на 28 Юли 2015, 18:09, променена общо 4 пъти
Аватар
patek philippe
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2
Регистриран на: 22 Юли 2015, 20:10
Име в игра: -
Skype: -

Re: въпрос

Мнениеот Sik » 28 Юли 2015, 17:42

Faster написа:Еми съжалявам имам работа , не съм като теб и останалите твой приятелчета да си човъркам мозъка как да се заям с някой .
А Havelock ето заради ония потребители в черничкото не ме интересува защото те цял живот са си били криви и такива ще са ако тръгна да се интересувам от тяхното мнение отиди :D
Ама бива , че ги има тия приятелчета , че да ме забавляват !

Аве кажи защо питаш играчите дали играят в оня сървар? Защо ги питаш като си верен на тая верига
Аватар
Sik
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 20
Регистриран на: 17 Юли 2015, 11:06
Име в игра: Sik
Skype: gogo97

Re: въпрос

Мнениеот Havelock » 28 Юли 2015, 17:51

Faster написа:А Havelock ето заради ония потребители в черничкото не ме интересува защото те цял живот са си били криви и такива ще са ако тръгна да се интересувам от тяхното мнение отиди :D
Ама бива , че ги има тия приятелчета , че да ме забавляват !


Ама ти от ничие не се интересуваш, там е работата. Още с първата ми тема в тази верига, ти ми обясни, че нищо не разбирам и директно да ми отива темата в коша. Респективно, беше първия,за който се убедих, че е админ - чучело. Лае с глутницата, щото има права, но от играта не отбира и грам. Високомерно поведение към всеки потребител, който не е админ и има "наглостта" да оспорва админски решения.
Друг е въпроса, че ако тази тема е заради това, че някой си бил админ и в друга верига, смешна работа. То не са един и двама такива, не само тука. Все едно колко и къде, важното е да се справя.
Тo meet girl in park is good, but to park meat in girl is better.
Аватар
Havelock
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 68
Регистриран на: 30 Ное 2013, 18:02
Име в игра: Rare
Skype: dibb4o

Re: въпрос

Мнениеот nrjhs » 28 Юли 2015, 17:54

patek philippe написа:какво мнение трябва да си извадят хората за теб при положение, че неколкократно искаш права и после се отказваш от тях и после отново молиш за тях и то не в една, а в две вериги. а относно дългото ти мнение то е напълно безсмислено при положение че се жалваш за некви работи и си мислиш че аз съм некав админ от другата верига и ме нападаш и като ти казах кой съм направо ти разбих фантазиите и мнението ти отива по дяволите понеже не е свързано въобще

ще си позволя да те цитирам за да те оборя много лесно:
"Имам права само и единствено в амх_бан листа на форума ви за да слагам банове ако някой изобщо пише в темата за нарушения , което означава , че отделеното ми време към вас е 0 лево защото влизам за една секунда и разбира се няма демо за преглед , ха то няма играчи извинявам се да не ви обидих и от зад напред по слава пак е нещо"


а това е от личното съобщение което си постнал тука:
"Ако можеш да следиш логовете на гостите ип адреса ми значи ще го видиш и ше видиш постояно влизащ гост с този ип, но Фастер смята че е доказал че не лъже и е искрен винаги


в тези ти две мнения ти тотално си противоречиш. 1во казваш че времето отделено ти е нулево, а после казваш че си постоянно влизащ

и ето отново:
Еми съжалявам имам работа , не съм като теб.....

от Faster » 28 Юли 2015, 17:28
6. Колко време ще прекарвате в сървъра. - През повечето време ще е по 8 часа може и повече не съм ги следял



всеки потребител от малко по - дълго време ще му направи впечатление, че си адски двуличен. от толкова много лъжи започваш да се оплиташ вече. ако само започнеш да си преглеждаш мненията когато си с права и когато си без тях, мненията ти са от единия полюс до другия. прави впечатление как когато нямаш права, през изречение казваш: извинявам се, съжалявам, не беше нарочно и т.н
а кат имаш права: мен такива искрено ме забавляват, те не ме интересуват и т.н
отнасяш се с такова пренебрежение към останалите. за пореден път казвам че на теб права НЕ ти трябват

накрая от 2 стола на земята ще стоиш

Mисля, че с този пост темата може да приключи, докато Админ не се изкаже.Нищо, че е в На Лафче.
Изображение
Изображение
'77 '78 '81 '84 '05
Аватар
nrjhs
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 263
Регистриран на: 06 Юли 2013, 15:35
Местоположение: София
Име в игра: endz0nE
Skype: Л.С.

Re: въпрос

Мнениеот m3ry.jane » 28 Юли 2015, 18:22

Не искам да съм на страната на никой, но понякога потребителите са прави за някои неща! Високомерието, незаинтересоваността, двуличието ги има. Но не само в един човек от екипа, а в няколко.. Точно заради това някои потребители си позволяват да се отнасят лошо. После се питаме: "Защо някои играчи се държат зле с тоя и оня.."
Жалко, че някои решения не зависят от мен, защото ако зависеха щеше да си проличи колко ми е писнало в последно време да обвиняваме играчите, а всъщност други да са виновни за това тяхно отношение. Писнало ми е и да се злоупотребява с добрината на хората, които дават някакво доверие..
Да, в някой случаи админите биват нападани, без да са виновни, но хайде моля, да не отричаме и нашето високомерие, двуличност и незаинтересованост.
Но какво да се прави, все сме добри хора в екипа (по-голямата част) и мислим, че и другите са такива, но за съжаление не са...
Аватар
m3ry.jane
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 587
Регистриран на: 18 Сеп 2010, 10:21
Местоположение: Ruse
Име в игра: m3ry.jane

Re: въпрос

Мнениеот Sik » 28 Юли 2015, 18:31

m3ry.jane написа:Не искам да съм на страната на никой, но понякога потребителите са прави за някои неща! Високомерието, незаинтересоваността, двуличието ги има. Но не само в един човек от екипа, а в няколко.. Точно заради това някои потребители си позволяват да се отнасят лошо. После се питаме: "Защо някои играчи се държат зле с тоя и оня.."
Жалко, че някои решения не зависят от мен, защото ако зависеха щеше да си проличи колко ми е писнало в последно време да обвиняваме играчите, а всъщност други да са виновни за това тяхно отношение. Писнало ми е и да се злоупотребява с добрината на хората, които дават някакво доверие..
Да, в някой случаи админите биват нападани, без да са виновни, но хайде моля, да не отричаме и нашето високомерие, двуличност и незаинтересованост.
Но какво да се прави, все сме добри хора в екипа (по-голямата част) и мислим, че и другите са такива, но за съжаление не са...

Мери ма ти си нсправо за Главен Админ и ако станеш някога ,тая верига ще стане номер 1 . Браво
+1000000 ,най умното което съм прочел за 1 месец тука
Има надежда в вас
Аватар
Sik
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 20
Регистриран на: 17 Юли 2015, 11:06
Име в игра: Sik
Skype: gogo97

Re: въпрос

Мнениеот Adanos » 28 Юли 2015, 18:38

m3ry.jane написа:Не искам да съм на страната на никой, но понякога потребителите са прави за някои неща! Високомерието, незаинтересоваността, двуличието ги има. Но не само в един човек от екипа, а в няколко.. Точно заради това някои потребители си позволяват да се отнасят лошо. После се питаме: "Защо някои играчи се държат зле с тоя и оня.."
Жалко, че някои решения не зависят от мен, защото ако зависеха щеше да си проличи колко ми е писнало в последно време да обвиняваме играчите, а всъщност други да са виновни за това тяхно отношение. Писнало ми е и да се злоупотребява с добрината на хората, които дават някакво доверие..
Да, в някой случаи админите биват нападани, без да са виновни, но хайде моля, да не отричаме и нашето високомерие, двуличност и незаинтересованост.
Но какво да се прави, все сме добри хора в екипа (по-голямата част) и мислим, че и другите са такива, но за съжаление не са...

(y) Те сървърите са направени за потребителите, не за админите. Някои хора обаче май си мислят точно обратното.
let be the rock (rock)

Изображение
Аватар
Adanos
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 133
Регистриран на: 09 Яну 2014, 14:50
Местоположение: София
Име в игра: k
Skype: k

Re: въпрос

Мнениеот patek philippe » 28 Юли 2015, 19:29

m3ry.jane написа:Не искам да съм на страната на никой, но понякога потребителите са прави за някои неща! Високомерието, незаинтересоваността, двуличието ги има. Но не само в един човек от екипа, а в няколко.. Точно заради това някои потребители си позволяват да се отнасят лошо. После се питаме: "Защо някои играчи се държат зле с тоя и оня.."
Жалко, че някои решения не зависят от мен, защото ако зависеха щеше да си проличи колко ми е писнало в последно време да обвиняваме играчите, а всъщност други да са виновни за това тяхно отношение. Писнало ми е и да се злоупотребява с добрината на хората, които дават някакво доверие..
Да, в някой случаи админите биват нападани, без да са виновни, но хайде моля, да не отричаме и нашето високомерие, двуличност и незаинтересованост.
Но какво да се прави, все сме добри хора в екипа (по-голямата част) и мислим, че и другите са такива, но за съжаление не са...

Първия и вероятно единствения админ, който ми спечели уважението за всички тези години. (y) (clap)
Аватар
patek philippe
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2
Регистриран на: 22 Юли 2015, 20:10
Име в игра: -
Skype: -

ПредишнаСледваща

Назад към На лафче

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


cron