Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

въпрос

Изображение Всичко НЕсвързано с Counter-Strike

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: въпрос

Мнениеот Mr.Black » 28 Юли 2015, 20:43

Бесната интрига се завърта тука :Д
Изображение
Аватар
Mr.Black
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 356
Регистриран на: 04 Апр 2011, 21:50
Име в игра: Mr.Black
Skype: pro-mai

Re: въпрос

Мнениеот Roger » 28 Юли 2015, 21:35

patek philippe написа:
m3ry.jane написа:Не искам да съм на страната на никой, но понякога потребителите са прави за някои неща! Високомерието, незаинтересоваността, двуличието ги има. Но не само в един човек от екипа, а в няколко.. Точно заради това някои потребители си позволяват да се отнасят лошо. После се питаме: "Защо някои играчи се държат зле с тоя и оня.."
Жалко, че някои решения не зависят от мен, защото ако зависеха щеше да си проличи колко ми е писнало в последно време да обвиняваме играчите, а всъщност други да са виновни за това тяхно отношение. Писнало ми е и да се злоупотребява с добрината на хората, които дават някакво доверие..
Да, в някой случаи админите биват нападани, без да са виновни, но хайде моля, да не отричаме и нашето високомерие, двуличност и незаинтересованост.
Но какво да се прави, все сме добри хора в екипа (по-голямата част) и мислим, че и другите са такива, но за съжаление не са...

Първия и вероятно единствения админ, който ми спечели уважението за всички тези години. (y) (clap)

.... всички тези години
кой ли си ти?
1.Нов хейтър? - малко вероятно
2.Стар хейтър? - (emo)
3.Ти си небезизвестния Fox?
4.Тук е твоя отговор:
5.Тук е моя отговор: https://www.youtube.com/watch?v=oavMtUWDBTM
Просто нананана нанана охохохо
Как намираш толкова енергия за тези неща,аз ти се чудя.Едно време и аз се стараех така.А бе има потенциал в теб ама защо просто не си играеш играта и оставиш времето да отсъди.
Аватар
Roger
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 470
Регистриран на: 03 Юни 2013, 14:15
Име в игра: Roger
Skype: ...

Re: въпрос

Мнениеот patek philippe » 28 Юли 2015, 22:07

ще помоля оня дъртия в кризата на средната възраст повече никога да не пише в моя тема !
и нека админ направи във форума да се влиза след тест с дрегер, аман от закоравели пияндета, ей заради такива като теб се слага етикет на цялата полиция....

п.с:
Офтопик:
яко ли ти е като ултрас наркоманите те целят със седалки като пазиш някой мач от б група жандармерист ?тогава как процедираш чиче
Аватар
patek philippe
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2
Регистриран на: 22 Юли 2015, 20:10
Име в игра: -
Skype: -

Re: въпрос

Мнениеот shit happens » 28 Юли 2015, 22:09

сякаш е време за ключалка вече ...
Аватар
shit happens
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 469
Регистриран на: 29 Юни 2013, 22:34
Име в игра: shit happens
Skype: db

Re: въпрос

Мнениеот Vito » 28 Юли 2015, 22:14

Много правилно Roger знам че може и да те е обидил но слагам ключа стига и вече на тая тема и половината анимационни герои в нея. То това ви е за хвала дето чупите и хвърляте за такива като ултрасите само бой това им се полага!!!
Изображение
Аватар
Vito
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 637
Регистриран на: 16 Яну 2012, 23:29
Местоположение: Козлодуй
Име в игра: Vito
Skype: Само на лично

Re: въпрос

Мнениеот Roger » 28 Юли 2015, 22:15

patek philippe написа:ще помоля оня дъртия в кризата на средната възраст повече никога да не пише в моя тема !
и нека админ направи във форума да се влиза след тест с дрегер, аман от закоравели пияндета, ей заради такива като теб се слага етикет на цялата полиция....

п.с:
Офтопик:
яко ли ти е като ултрас наркоманите те целят със седалки като пазиш някой мач от б група жандармерист ?тогава как процедираш чиче

Напълни ми душата.
Сега мога спокойно да си легна отегчен от деня и хора като теб.
https://www.youtube.com/watch?v=0wTxqHb ... wTxqHbJOzg
(beer)
Аватар
Roger
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 470
Регистриран на: 03 Юни 2013, 14:15
Име в игра: Roger
Skype: ...

Re: въпрос

Мнениеот Admin » 29 Юли 2015, 11:33

Мери в този случай не се съгласявам с теб.
Първо самата тема е направена за да се злепостави даден админ.
Второ направена е от човек който има 10000 акаунта и всички деактивирани заради обиди и спам. Същият този човек влиза в сървърите с никове на админи където нямат права и не са им запазени или с никове на известни и редовни играчи само с една цел...злепоставяне, като бъгва ц4, обижда, флашва и т.н. и т.н.
Има и моменти за които споменаваш, но тук е само тази цел. Знаех за кого пита още веднага и получи отговор от мен, след това започна да интригантства.
Никъде в правилата не е забранено да е админ и в други сървъри, за уточнение не е единствения и за повечето знам. Просто като проверя изиграното време и видя, че на друго място е повече се спират правата без значение дали там имаш права или просто си играч.
Темата е приключена.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Предишна

Назад към На лафче

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта