Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

въпрос

Изображение Всичко НЕсвързано с Counter-Strike

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: въпрос

Мнениеот bozi4ka » 28 Юли 2015, 16:41

Кой е моя сървър,че не мога да стопля нещо селското ти мислене,на тебе и на мъжът ти фастер,агро инженера!Няма кой да те пази сега като нреждаш играчи,Ботио Ботев(това трябва да ти ника на тебе,най ти приляга)!
Аватар
bozi4ka
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4
Регистриран на: 02 Яну 2013, 11:00
Име в игра: bozi4ka
Skype: kiril.malev

Re: въпрос

Мнениеот Sik » 28 Юли 2015, 16:43

Бан и за двамата терикати Редбул и Ного-Фастер!
Преди два дена тоя Ного ме пита да ли съм играл в тоя сървар(техния) но не довършихме чата ,защо излезнах ,а то за какво било ,да дърпа играчи ! Ебати терикатите ,чак отказвал тука да е админ и после пак хоп искам доверие от Екипа :D
Я му проверете бановете може нарчно да е банвал добри играчи за да не влизат тука
Аватар
Sik
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 20
Регистриран на: 17 Юли 2015, 11:06
Име в игра: Sik
Skype: gogo97

Re: въпрос

Мнениеот Vito » 28 Юли 2015, 16:53

Офтопик:
http://www.bgjargon.com/word/meaning/%D1%82%D0%95%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D1%82


Това е за теб Sik
Изображение
Аватар
Vito
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 637
Регистриран на: 16 Яну 2012, 23:29
Местоположение: Козлодуй
Име в игра: Vito
Skype: Само на лично

Re: въпрос

Мнениеот nrjhs » 28 Юли 2015, 17:00

Какво доживяхме да видим ?!Най-отдадения, най-всеотдайния и най-верния админ всъщност да играе КЪРТИЦА!
Най-големия лизач сред админите, най-накрая му разкриха шмекерийте.Иначе много добре си поддържаше ролята на жертва тука в чата, как нямало да отвръща на провокации и т.н.
Знам те много добре и в админ форума как мед ти тече от устата като почнеш да пишеш, то не е мазнене то не е смучене ...целия форум гавра си правеше с тебе, не знам дали си го разбрал това, ама ти толко се престараваше в ролята, че може и да не си.Като цяло нещата тръгват нагоре още 2-3 има такива като тебе, като се махнат и може и да се оправят.
Айде отивай в домашарската верига РО-НИ, там в приятелския кръг, където ще те приютят като бездомник

п.п чакаме ти лукумите
Изображение
Изображение
'77 '78 '81 '84 '05
Аватар
nrjhs
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 263
Регистриран на: 06 Юли 2013, 15:35
Местоположение: София
Име в игра: endz0nE
Skype: Л.С.

Re: въпрос

Мнениеот bozi4ka » 28 Юли 2015, 17:08

Да вземе и жена си редбул с него,че и от него ми писна вече,а пардон,адвоката му редбул (моя грешка)!
Аватар
bozi4ka
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4
Регистриран на: 02 Яну 2013, 11:00
Име в игра: bozi4ka
Skype: kiril.malev

Re: въпрос

Мнениеот Faster » 28 Юли 2015, 17:09

Ето ме и мен не знам дали си Slab-Home , а може би и самия Battleman . Спасявах ви умрялата верига в продължение на много време бях редовен и ви давах сумати предложения които малко Ви крепяха . Сега обаче уж не ме искате много при вас ама като се махнах и дръпнах и други хора от редовните ви , който са малко :D и вече на цяло замряхте решихте ,че като ми развалите как да го кажа името в тази верига ще дойде пак във вашата е много грешите . Аз никого не съм лъгал , и не ме интересува мнението на бозичка , мозичка и другите там дето още с влизането си в сървърите и в форума първата дума ви е Faster , яко а ? Ама нещо номерцата ви не минават видяхте , че не можете с провокациите да ме накарате да се изпусна , че да ме докладвате на секундата може би с надеждата , че ще ми бъдат свалени правата ?Аз съм доказал както там при вас както и тука , че стана ли верен на верига то е така . Е вече не съм ви верен на вас , яд ли ви е може би най - добре да затворите и да се научите как стават нещата тук в тази верига а ? Защото там където казвате , че имате контрол над админите , а админите ви не влизат с месеци и мислят само за дупетата си и като няма хора идват тук . Още ли ви доядя , а ? Знам ви черните ризи , но защо мен ? Може би съм развалил кефа на някой дечко който предпочита да си ползва правата за лична изгода или от завист ?
До тук с обяснението към теб друже . А сега към обвинението :
Дали имам права другаде освен тук това ли в въпроса на деня?
Да явно от снимките си личи , че все пак имам и някъде другаде някакви си права .
Имам права само и единствено в амх_бан листа на форума ви за да слагам банове ако някой изобщо пише в темата за нарушения , което означава , че отделеното ми време към вас е 0 лево защото влизам за една секунда и разбира се няма демо за преглед , ха то няма играчи извинявам се да не ви обидих и от зад напред по слава пак е нещо :D
Ето го лс то ми към главния ви , ако не се крие той случайно зад този ник . К'во става толкова ли западнахте ?
http://prikachi.com/images.php?images/626/8265626F.jpg
Ето и да видите , че ника е на главен
http://prikachi.com/images.php?images/627/8265627g.jpg
А ето го и админ листа:
http://prikachi.com/images.php?images/636/8265636v.jpg
Е няма ме , защо ли ?
Защото има верига за която ми дреме и ако ще да ми махнат правата пак ще си седя ето ТУК!
А последно доказателство , че N.O.G.O. дава цялото си свободно време за тази верига е ето това
http://prikachi.com/images.php?images/648/8265648T.jpg
А под изтритото бъдете сигурни , че се крие името на вашата верига .
Е от тук нататък оставям Главния и колегите ми да се изкажат. А съм сигурен , че доста от тях ще ми застанат зад гърбът защото с доста от тях залягаме от 8и30 сутринта до незнайно което си време във сървърите за да ги напълним и с доста от тях седим до сутринта само и само да има хора .
Па дали ми пука за веригата която ти ми казваш , че наглеждам ?
Или ми пука за веригата която аз наглеждам наистина ?
Така много хорица ще пишат негативизми , не ми дреме . Интересува ме само мнението на екипа тук Главни админи , модератори , Екип банове , Сървър админи и тест админи ако съм пропуснал някой извинявам се . Само мнението на тези хора ме интересува и някой от тях ако не е доволен от казаното тук имаме си админ форум да пуснат тема за премахването на правата ми няма да им се обидя в право ще сте.
Както казах и на Admin пиша един отговор от тук нататък оставям вас да казвате каквото искате аз повече от това няма как да докажа , че съм верен на MegaGaming .
Ето ги и снимките тук ако не се вижда добре какво се пише на тях
http://dox.bg/files/dw?a=cf65167ed2
Последна промяна Faster на 28 Юли 2015, 17:17, променена общо 1 път
Faster
 
Предупреждения: 0

Re: въпрос

Мнениеот patek philippe » 28 Юли 2015, 17:16

а сега ако ти кажа че не съм нито този slab home или battleman а всъщност съм BARETATA дали няма да ти стане тъпо ама как започна да се жалва само и да разтяга локуми

гузен негонен бяга хората са казали, факт е
Последна промяна patek philippe на 28 Юли 2015, 17:18, променена общо 1 път
Аватар
patek philippe
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2
Регистриран на: 22 Юли 2015, 20:10
Име в игра: -
Skype: -

Re: въпрос

Мнениеот nrjhs » 28 Юли 2015, 17:16

колко верен ? като куче верен или ?
Изображение
Изображение
'77 '78 '81 '84 '05
Аватар
nrjhs
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 263
Регистриран на: 06 Юли 2013, 15:35
Местоположение: София
Име в игра: endz0nE
Skype: Л.С.

Re: въпрос

Мнениеот Havelock » 28 Юли 2015, 17:18

Faster написа:Интересува ме само мнението на екипа тук Главни админи , модератори , Екип банове , Сървър админи и тест админи ако съм пропуснал някой извинявам се . Само мнението на тези хора ме интересува ...
...как да докажа , че съм верен на MegaGaming .


А по принцип трябва да е обратното, не мислиш ли?
Как се доказва доколко ти пука за някоя верига, ако в същото време заявяваш "Не ми дреме какво мислят потребителите за мен"? (think)
Тo meet girl in park is good, but to park meat in girl is better.
Аватар
Havelock
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 68
Регистриран на: 30 Ное 2013, 18:02
Име в игра: Rare
Skype: dibb4o

Re: въпрос

Мнениеот Sik » 28 Юли 2015, 17:24

Я кажи като отделяш цялото си време тука ,защо в тракера си с толкова малко игралнно време тука лъжлйо? Къде си по цял ден ,на работа или там :D Пълни лъжи цепиш :D А защо питаш играчите да ли са играли там ?
Аватар
Sik
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 20
Регистриран на: 17 Юли 2015, 11:06
Име в игра: Sik
Skype: gogo97

ПредишнаСледваща

Назад към На лафче

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта