Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Така се взима игра Gungameri !

Изображение Всичко НЕсвързано с Counter-Strike

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Така се взима игра Gungameri !

Мнениеот SladuR » 10 Дек 2015, 21:50

Скоро имаше тема: Приключих, Начало,Край,ала-бала... Аз ли бъркам нещо или...
Аватар
SladuR
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 306
Регистриран на: 18 Фев 2013, 03:39
Име в игра: SladuR
Skype: s_l_a_d_u_r_

Re: Така се взима игра Gungameri !

Мнениеот dzak » 11 Дек 2015, 16:55

Не бъркаш, просто явно му липсва друго внимание върху неговата особа. Светът ще загине ако не е фокс да се бори за справедливост.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Така се взима игра Gungameri !

Мнениеот SladuR » 11 Дек 2015, 20:07

dzak написа:Не бъркаш, просто явно му липсва друго внимание върху неговата особа. Светът ще загине ако не е фокс да се бори за справедливост.


Хахаха, за момент си помислих, че съм изтрещял от толкова форуми, игри и т.н. Ама явно все още ме бива...
Аватар
SladuR
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 306
Регистриран на: 18 Фев 2013, 03:39
Име в игра: SladuR
Skype: s_l_a_d_u_r_

Re: Така се взима игра Gungameri !

Мнениеот viharslabiq » 11 Дек 2015, 20:09

http://vbox7.com/play:96f54323ba&start=90


Виж сега Митко,

знам, че има много добри играчи, радвам се че си играл с такива, мен не ме интересува дали мислиш дали съм един от тях или не, просто не ми пука. Това, че те попилях 1в1 го казах с цел да слезеш малко на земята и да спреш да се държиш като 16 годишен тинейджър пред също толкова годишна кифла(надявам се разбираш какво имам предвид). Ти си както аз обичам да се изразявам онлайн агресивен, надменен и дори противен, в лицето ми ти никога не би си позволил да демонстрираш такова поведение по простата причина, че няма да ти стиска, аз такива хора не харесвам и ги избягвам. Не ме интересува дали съм 1вия или последния който те бие 1в1. А и малко ми става смешно как трето разряден играч като мен бие световно неизвестна легенда в цс средите която по твой думи е била 4 години 1ва в айма на есл. Говоря ти тихо и смирено и се надявам малко да ти налея акъл в главата, сигурен съм, че много от колегите ти тук имат същото мнение.
А като спомена, че нямам посока си в много голяма грешка, аз посока имам, дори посоки, но не в някаква игра, а в реалния живот.

пп. В отговор на въпроса от цимбик: не, нямам сървър, спрях да играя от известно време по ред причини... кариера, семейство. Но сме се засичали преди по айм сървърите, бил съм те, ако искаш ми вярвай, ако не искаш, недей.
Аватар
viharslabiq
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 0
Регистриран на: 05 Дек 2015, 13:50
Име в игра: -
Skype: -

Re: Така се взима игра Gungameri !

Мнениеот wihyr » 12 Дек 2015, 07:38

Толкова глупости не бях чел от много време.Що не земете с фокс да си направите една ловна дружника.
Изображение
Аватар
wihyr
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 64
Регистриран на: 27 Юли 2014, 10:03
Име в игра: wihyr-a
Skype: vixarr

Re: Така се взима игра Gungameri !

Мнениеот Havelock » 12 Дек 2015, 11:26

Ама какво точно си мерите с това 1 на 1 и то онлайн? :)
Ако съм предлагал на някои "звезди" тук подобно нещо, но естествено на лан и на пари, то е било само за да докажа, че не са това, за което се представят, и за което ги мислят наивниците. Иначе такова съревнование не доказва нищо. CS си е отборна игра и стрелбата е може би най-маловажния фактор. Едно време в отбора имахме човек, който ни беше може би най-слабото звено. Въпросният обаче, на ейм карти буквално разплакваше звездите от Експлоуд, по-късно Инърфайър, Клуб 35 и т.н., и то в стрелби сам срещу двама например. Не говоря онлайн естествено, а в залите на CNC. Същото важи и за джуджето от МоД. Ако има по-стари и по-запознати играчи, знаят за кого говоря. Водеше се може би най-големия талант на България, откъм стрелба. Съответно, беше най-голямата дупка, когато участваше в отбор, който ни представяше навън. Така че това 1 на 1 ... (shake)
Тo meet girl in park is good, but to park meat in girl is better.
Аватар
Havelock
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 68
Регистриран на: 30 Ное 2013, 18:02
Име в игра: Rare
Skype: dibb4o

Re: Така се взима игра Gungameri !

Мнениеот BARCELONA FAN » 12 Дек 2015, 14:13

Никога няма да е толкова интересно без Фокс, Атан и Баретата! Ако нямате работа, имам 100 декара нива за прекопаване.
КОЛКОТО И ПАРИ ДА ИМАШ, КЛАСА НЕ МОЖЕШ ДА СИ КУПИШ!!!
Аватар
BARCELONA FAN
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 611
Регистриран на: 07 Сеп 2012, 03:15
Име в игра: B A R C E L O N A F A N
Skype: bellaview

Предишна

Назад към На лафче

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта