Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

За играчите на Gungame

Изображение

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

За играчите на Gungame

Мнениеот rk2k » 28 Окт 2014, 00:57

Предлагам на вашето внимание следното ,който играе Gungame може тука да слага снимки от играта си да видим кой с колко победи има и така да си направим всички любители на тая игра един Ранк .Даже може на всеки 24 часа да публикувате снимка с последните ви победа ,за да видим кой най -много е направил за деня победи ! Който желае да участва

http://prikachi.com/images.php?images/27/7689027O.jpg

На моята снимка съм оградил къде да видите колко победи имате общо ,не се срамувайте да качвате снимки дори и да имате и 10 победи ! Всеки в началото е бил Бот ,но ако искаш да се научиш да играеш тая игра това може да те стимулира ,а ако имаш въпроси относно с какви настройки играя аз или някой по-добър ,можеш на мен лично да ми пишеш на ЛС за връзка и бих ти помогна с каквото мога ,дано и другите го направят !

Аре да видим кой колко е добър и моля без обиди под постовете!!! А който има и яко демо според него с невероятно меле или да е спечелил с красива игра или с голяма разлика също може да качва тука снимки или демо!!! Успех геймари !!!
Изображение
Аватар
rk2k
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 268
Регистриран на: 25 Сеп 2014, 21:13
Местоположение: София
Име в игра: rk2k
Skype: rk2k

Re: За играчите на Gungame

Мнениеот rk2k » 29 Окт 2014, 01:37

Аз за 24 часа горе долу 13 победи мога за сега :
http://prikachi.com/images.php?images/149/7691149X.jpg
Изображение
Аватар
rk2k
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 268
Регистриран на: 25 Сеп 2014, 21:13
Местоположение: София
Име в игра: rk2k
Skype: rk2k

Re: За играчите на Gungame

Мнениеот BARCELONA FAN » 29 Окт 2014, 03:25

А аз имам проблем с победите - не ми ги отчита или всеки ден ми ги нулира...
КОЛКОТО И ПАРИ ДА ИМАШ, КЛАСА НЕ МОЖЕШ ДА СИ КУПИШ!!!
Аватар
BARCELONA FAN
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 611
Регистриран на: 07 Сеп 2012, 03:15
Име в игра: B A R C E L O N A F A N
Skype: bellaview

Re: За играчите на Gungame

Мнениеот ovcharov » 29 Окт 2014, 05:14

BARCELONA FAN написа:А аз имам проблем с победите - не ми ги отчита или всеки ден ми ги нулира...

Аз имам същия проблем , но не ми ги нулира всеки ден , а всеки път когато вляза.Реснати точки и победи с всяко ново влизане в сървара...
Изображение
Click to see the full pic
ovcharov
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 62
Регистриран на: 10 Фев 2014, 21:18
Име в игра: doc.d-r Dimitar Ovcharov

Re: За играчите на Gungame

Мнениеот rk2k » 29 Окт 2014, 12:41

Лошо ! Трябва главния да оправи плънига или мода ,защото забелязах и друго не ми дава поредицата от победи! Аз правя 4 или 5 подред победи ,а ми изписва че има само 1.Бих дал инфо на главния как да го оправи ,но вече не знам дали да го направя че да не мее накажат ,че всякаква намеса тука се води като "много знаеш затварай си устата или не ни поучавай ние сме богове",а реалността е друга ,5% знаят какво правят другите се питам дали админа е бил пиян кога ги е правил ??? Затова ще си замълча и някой ако иска съвет как да се оправи да ми пише на ЛС .
Изображение
Аватар
rk2k
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 268
Регистриран на: 25 Сеп 2014, 21:13
Местоположение: София
Име в игра: rk2k
Skype: rk2k


Назад към Форумни игри

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта