Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

оплакване от несправедлив бан..

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

оплакване от несправедлив бан..

Мнениеот kamenitza_33 » 01 Окт 2018, 18:45

1. Вашият nickname, с който сте били ban-нати:rb26dett'''

2. Вашето IP: 85.187.40.10

3. Nickname на администратора:headbreaker или нещо такова

4. Нарушеното правило - №6

5.Разяснение:Получих бан, защото админа не разбира от шеги, написах на yordan ei daka, той ми отговори и аз му писах mada faka(това е майтап не псувня или нещо такова),а въпросното админ4е си ме е набелязало и само ми търси косури, защото го "sadwam" в сървъра и само кикове, слейове и тем подобни, нямаше да пускам тема, оба4е не е за 1ви път, а и аз играя от доста време в сървъра и нямам проблеми с никой други(дори и с админите), само с това въпросното админ4е, ако го е приел като псувня да ме беше гагнал поне, но не той реши да ме банне...

6. Демонстрация/Изображение: той си направи снимка, ако види темата може да я пусне,(коп4ето на конзолата не ми работи :x )

7. Сървърът, в който е направено доказателството: CS BG MegaGaming gungame.

за да не пускам но коментар ще редактирам този

Не знам дали е забранено да коментирам оба4е той ме провокира със правата си, след като ме слейне и ме връща едно оръжие назад, какво да направя да му пляскам ли ?

P.S не съм про4ел правилата но ако има правило ШЕГИТЕ СА ЗАБРАНЕНИ(нега бъдем сноби): да виновен съм!
Последна промяна kamenitza_33 на 01 Окт 2018, 19:07, променена общо 3 пъти
Аватар
kamenitza_33
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2
Регистриран на: 01 Окт 2018, 18:35
Име в игра: rb2dett'''

Re: оплакване от несправедлив бан..

Мнениеот Faster » 01 Окт 2018, 18:49

Към въпросното "админче" си отпращал не малко провокации и обиди . Един път те защитих тук в форума , заради Слай и кицк към теб , по - късно видях , че ти не заслужаваш обикновено наказание , а много повече и това което си писал е към отдел цензура. Оплакването ти заслужава да напълни кошчето на форума . Това обаче ще решат по големите .
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: оплакване от несправедлив бан..

Мнениеот BeTePuHaP » 01 Окт 2018, 19:05

Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: оплакване от несправедлив бан..

Мнениеот Escape » 01 Окт 2018, 19:25

Бановете за обиди вече са разрешени! Ехааа, ми махнете Гаг плъгина да не товари сървърите ;)
Пренасяте някакви измислени лични вражди в сървърите, не е правилно.

п.п. dzak: "Нямаш право да пишеш тук" Знам :)
Аватар
Escape
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 118
Регистриран на: 16 Май 2018, 12:58
Име в игра: EsCapE / asdasas / Adanos
Skype: adanos7575
facebook: https://www.facebook.com/ADANOS666

Re: оплакване от несправедлив бан..

Мнениеот KoKaL » 01 Окт 2018, 19:45

Вярно е, че rb26dett си позволява да се шегува леко нецензурно, но забележете - той се шегува само. Дори не го гагвам, знаейки че е на майтап, и то не винаги го прави. Аз нямам проблеми с него.
Ако обаче има тенденциозно отношение на админ към него, вече е друг въпрос.
Не всички админи носим на майтап, и знаем кой админ се товари най-много, но е факт че сме тук да се забаляваме, а не да превръщаме сървъра в казарма.
Ако спазваме "буквата" на правилата - да rb26dett ги е нарушил. И наказанието му трябва да бъде GAG.

P.P.
Сега прочетох по-внимателно оплакването, админа го е slay, като го е върнал едно ниво назад, което си е доста дразнещо за играча.
Ако вие двамата имате някаква непоносимост, то Ви моля и двамата да бъдете по-толерантни един към друг когато сте заедно в сървъра.
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: оплакване от несправедлив бан..

Мнениеот headbreaker » 01 Окт 2018, 19:48

Този банн които получи ти е спестяван от дълго време с гаг слеи кик явно при теб нестава за напред след всяка твоя обида ще получаваш банн за по дълго време
Аватар
headbreaker
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 98
Регистриран на: 07 Дек 2014, 11:21
Име в игра: headbreaker
Skype: usmen_92

Re: оплакване от несправедлив бан..

Мнениеот YordanIvanovMarinov » 01 Окт 2018, 20:10

Ами на теб ти се насабра, от досна време си позволяваш така закачливо уж да обидиш играч!!!!! Това, което написа не ми се стори, като шега!!!! Познаваш ли ме? Така, че си носи последствията. А mp3 постъпи правилно!
Аватар
YordanIvanovMarinov
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 14
Регистриран на: 03 Фев 2018, 15:19
Местоположение: Norway , Skien
Име в игра: YordanIvanovMarinov
Skype: Yordan Marinov

Re: оплакване от несправедлив бан..

Мнениеот Escape » 01 Окт 2018, 20:13

headbreaker написа:Този банн които получи ти е спестяван от дълго време с гаг слеи кик явно при теб нестава за напред след всяка твоя обида ще получаваш банн за по дълго време


Не ви знам личните отношения, но с въпросния играч до миналата зима съм играл тук. След това, по стечение на обстоятелствата в друг ГГ сървър. За девет месеца, той там няма дори ГАГ, камо ли бан ( играе почти всеки ден ако не е тук) там админите са доста стриктни към спазване на добрия тон.
За това казвам, че го пренасяте на лична основа. Какво значи, спестен гаг, слей, кик и т.н. тоест, ти като админ сам си нарушил правилата. Да, в негова полза е било, няма спор. Обаче имате едно правило, повтаряно сигурно 10000000 пъти, за обиди и непристойно поведение, Не се налага най тежкото наказание, БАН
Аватар
Escape
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 118
Регистриран на: 16 Май 2018, 12:58
Име в игра: EsCapE / asdasas / Adanos
Skype: adanos7575
facebook: https://www.facebook.com/ADANOS666

Re: оплакване от несправедлив бан..

Мнениеот kamenitza_33 » 01 Окт 2018, 20:23

Даже и ме заплашва, ето това негово отношение ме провокира.. както и да е аз не искам ънбан, ще си намеря друг сървър, видя се 4е с това админ4е няма да се разберем, но губите един редовен игра4, просто исках да видите какъв админ имате, както кокала по-горе каза, това не сървър а казарма.. БЛАГОДАРЯ!
Аватар
kamenitza_33
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2
Регистриран на: 01 Окт 2018, 18:35
Име в игра: rb2dett'''

Re: оплакване от несправедлив бан..

Мнениеот Siska » 01 Окт 2018, 20:53

Системен нарушител. Абсолютно всеки път като играе обижда , псува и т.н.
Ние искаме да запазим в тези сървъри играчи , но нормални хора. Не нормалните да избягат , а да останат само тези , които не могат да се контролират. За бан си е всеки път...
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Следваща

Назад към BANS:Оплакване от некоректен Админ или Форум Модератор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта