Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Оплакване от админ Враг

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Оплакване от админ Враг

Мнениеот ovcharov » 22 Ное 2018, 22:31

1. Вашият nickname, с който сте били ban-нати: doc.d-r Dimitar Ovcharov
2. Вашето IP:
3. Nickname на администратора: Враг
4. Нарушеното правило - №6
5.Разяснение: Не съм баннат, оплакването е за нерезонен гаг.
6. Демонстрация/Изображение: тук
7. Сървърът, в който е направено доказателството: CS BG MegaGaming Gungame

Искам да дам малко разяснение към цялостната ситуация.На демото ясно си личи нарушението на админа, който превишава правата си.Причината за моя въпрос, а именно защо ме е гагнал е още от предишната карта, където въпросният админ даде вот за нова карта при положение, че играем 6в6 и един единствен човек в чата написа "vote".Естествено админа веднага даде такъв на любимата на всички админи zima_dust.Аз попитах админа дали е безмозъчен, ако това го е обидило просто няма да коментирам, получих гаг естествено.След което на следващият мап поисках обяснение за действията на админа, който отново ме гагна без причина.Случката на предишната карта може да се провери надявам се.
Изображение
Click to see the full pic
ovcharov
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 62
Регистриран на: 10 Фев 2014, 21:18
Име в игра: doc.d-r Dimitar Ovcharov

Re: Оплакване от админ Враг

Мнениеот ovcharov » 22 Ное 2018, 22:49

Няма значение.На демото ясно се вижда гаг без причина, което е нарушение на правилата.Понеже исках да дам допълнително разяснение написах какво се е случило преди това.Може да ме е гагнал заради тази дума, но на следващия мап след като му поисках обяснение съвсем нормално мисля, че е несправедливо да получа гаг.
Изображение
Click to see the full pic
ovcharov
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 62
Регистриран на: 10 Фев 2014, 21:18
Име в игра: doc.d-r Dimitar Ovcharov

Re: Оплакване от админ Враг

Мнениеот ovcharov » 23 Ное 2018, 02:51

Напоследък админите в ГГ са абсолютно неконтролируеми и си правят буквално каквото искат в сървъра.Сменят си карти по собствена преценка или най-много когато един единствен човек е поискал вот и то при положение, че сървъра е почти пълен.Разбирам да сме останали 4в4 или 3в3 и да смени, за да напълни сървъра, а те дават вот когато сме 7в7 или 8в8.Това вече са своеволия, които не мога да подмина и наистина точно тази случка преля чашата за мен.Можех да се оплача от още 3 или 4 админа преди това просто точно в момента не се сдържах и го отнесе Враг.Но като цяло с тази тема искам да намекна на по-висшите, че админите в ГГ си правят каквото си поискат.
Изображение
Click to see the full pic
ovcharov
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 62
Регистриран на: 10 Фев 2014, 21:18
Име в игра: doc.d-r Dimitar Ovcharov

Re: Оплакване от админ Враг

Мнениеот BeTePuHaP » 23 Ное 2018, 08:32

Оплакването от gag-а, намирам за неоснователно! Причините, довели до тази реакция, разбирам и подкрепям недоволството ти, но не и начина по който си го изразил в сървъра!
Админите се стараят да държат сървъра пълен и някой път се унасят в старанието си!
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: Оплакване от админ Враг

Мнениеот Faster » 23 Ное 2018, 08:43

Изписахте цял роман , а всичко приключва с това правило :
Чл. 14. В никакъв случай не се оспорва решение взето от Администратор в сървъра ( визирам - поставен БАН на друг играч и/или преместване на играчи в отборите за балансиране на силите ) това се отнася и за гаг . Другото е , че ако беше питал кротко и спокойно и учтиво щеше да получиш същото отношение от колегата . Докато въпросите ви започват с това дали сме малумни и прочие ще получавате като отговор същото държание и от нас . И тъй като ние сме там не за да обиждаме отговаряме със санкциите които са позволени за дадената ситуация.
От вас зависи как аз и колегите ще се отнасяме към вас , ако се държите добре , а ние не добре дошли сте да се оплачете .
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Оплакване от админ Враг

Мнениеот Admin » 23 Ное 2018, 10:37

Не случайно Снайп забрани смяната на картите в ггтп, на път съм и тук това да направя.
Въпросът е, че админите знаят коя карта не се играе и ако от 6 в 6 и излязат двама, но са минали 2 3 4 или повече врътки, то картата не може да се смени и има вероятност да останете ти и админа.
От друга страна, разнообразието движи сървъра и трябва да има такова. Има тема за карти които не се играят, но много работа и празници не ми остава време, все пак ще се постарая уикенда да ги видя.
Относно гаг-а, всеки админ би постъпил така, никой не обича да го обиждат, трябваше да направиш същата тема, преди гаг-а.
тук също се надявам, както във всяка тема, че всеки си е извадил поуките и това не трябва да се получава.

Благодаря за сигнала, това е проблем, който не може да се реши с магическа пръчка.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Оплакване от админ Враг

Мнениеот Bpar » 23 Ное 2018, 13:04

Привет,
Доц, д-р Димитър Овчаров пише ти инженера Враг. Ти като по-учен от мен , все пак си доцент би трябвало да знаеш, че като обвиняваш някого за нещо е хубаво да казваш цялата истина и да сложиш цялото демо, а не само последната част. За съжаление днес играх и ми се презаписа демото, но ако случайно ти го пазиш сложи го след играта която спечелих да се види от къде тръгнаха обидите и то без никакъв отговор от моя страна. За последен път сменям карта, въпреки че когато я смених бяхме вътре само 3-ма , а останалите стояха spec. Втория GAG беше защото освен, че на мен търсеше сметка почна и mcd да го обиждаш на секретарка и за да не се изнервя играта взех това решение.
Аватар
Bpar
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 18
Регистриран на: 11 Юли 2015, 08:11
Местоположение: София
Име в игра: Bpar

Re: Оплакване от админ Враг

Мнениеот MORTAL » 23 Ное 2018, 13:05

Правила за игра в сървърите на CS Megagaming:
Чл. 2. Обидите, псувните, нападките, ругаенето и т.н. към администраторите и потребителите са ЗАБРАНЕНИ! Оправдания като "той започна пръв" НЕ СЕ толерират!

Права и задължение на админите:
10. Нежелателна е безпричинната смяна на карта при пълен сървър. Освен ако няма проблем (лаг, прекаленото използване на бъгове на картата и др. такива).Смяната на картата да става само с вот!

Смяна на карта при започнала игра и 12 човека в сървъра наистина не е добре.
Да вземем да пуснем един сървър GG ZIMA DUST и там да се върти само тази тъпотия?!
В най-скоро време ще останат само малки и средни карти, големите ще ги махнем и смяната на карта ще бъде забранена. njoy.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Оплакване от админ Враг

Мнениеот TORCH » 23 Ное 2018, 13:13

Тия който твърдят, че се играе само зима дъст и други 2, 3 карти значи изобщо не влизат в ГГ.
Не веднъж се е случвало като има кофти мап, не се ли смени хора НЯМА. Всички излизат и играта приключва.
Напълно подкрепям Враг и за смяната и за гаг-а.
Тия който не влизат в ГГ не виждам за какво вдигат аларма, че само сме сменяли картите с вот без вот и какви ли не глупости.
Ако се сменяха картите безразборно както казвате щеше ли да е постоянно пълен ГГ ?
Аватар
TORCH
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 74
Регистриран на: 16 Юли 2016, 11:00
Име в игра: :)

Re: Оплакване от админ Враг

Мнениеот Siska » 23 Ное 2018, 15:14

Смяната на карти на гънгейм е абсолютно задължителна , докато не се изчисти мап листата.
Разбрахме, че Люси ще се заеме , когато има време.
Този гаг явно също си е на място и всичко е наред.

А междо другото само така да вметна. Почнах да играя гг именно заради малките карти от рода на зима_дъст. За мен това е гънгейм. Ако няма такива карти никога нямаше да вляза да го играя този мод. Така ,че явно , който не харесва бързата и открита игра, няма да може много да се впише в такъв сървър. Същото важи за мен и дъст 2. Никога няма да вляза там за повече от 5 мин, но и никога няма да кажа , че е пълна тъпотия или нещо такова. Дайте да се опитаме да не се изразяваме чак с такива думи.
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Следваща

Назад към BANS:Оплакване от некоректен Админ или Форум Модератор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта