Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Оплакване от админ Враг

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Оплакване от админ Враг

Мнениеот ovcharov » 23 Ное 2018, 17:36

Не мисля, че думата "безмозъчен" може да се приеме като обидна, но да кажем, че всеки си я интерпретира по-различен начин.Отделно спестих когато ми каза да млъкна, защото също нямаш това право.Бил съм обиждал друг играч с думата "секретар" !? Ако това са обидни думи, не знам какво наистина ще се случи ако някой те обиди.Може би директно бан ще му сложиш, както и да е.Оставям тази случка в миналото, защото ти далеч не си сред админите, които не си вършат работата.Има далеч по-големи образи за разобличаване :)
Изображение
Click to see the full pic
ovcharov
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 62
Регистриран на: 10 Фев 2014, 21:18
Име в игра: doc.d-r Dimitar Ovcharov

Re: Оплакване от админ Враг

Мнениеот ovcharov » 23 Ное 2018, 18:53

Прясна случка от преди малко: Влиза играчът mcd и ми казва "donosnik".Аз се обиждам от тази дума и съответно запитвам админите дали ще му сложат гаг, а вътре имаше трима(Враг, redbull и kokal).Гаг не последва.След като думи като "безмозъчен" и "секретар" подлежат на гаг, съответно и аз се обиждам от думата "доносник".Малко след това печеля карта и на следващата админът redbull ми казва следното: "ovchar sega shte te izkurtq" !? Това ме обижда също, но как да поискам гаг за админ, след като самия той го е казал ? Печеля още една карта и ми казва същия този пак "shte te izkurtq".Нямам снимков материал и доказателства, но ако държите другия път ще има, но мисля че всичко това може да се провери дали е така, а и да не говорим, че имаше и други админи, които могат да го потвърдят.

Edit: И да бих искал да се извиня на Враг, ако съм го засегнал по някакъв начин.
Последна промяна ovcharov на 23 Ное 2018, 19:29, променена общо 1 път
Изображение
Click to see the full pic
ovcharov
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 62
Регистриран на: 10 Фев 2014, 21:18
Име в игра: doc.d-r Dimitar Ovcharov

Re: Оплакване от админ Враг

Мнениеот KoKaL » 23 Ное 2018, 18:57

ovcharov имаш ли стар ник?
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: Оплакване от админ Враг

Мнениеот Escape » 23 Ное 2018, 22:34

KoKaL написа:ovcharov имаш ли стар ник?

Има - "doctor Ovcharov"
Вече е доцент, за което честито (clap)
Един от най старите играчи в Мегата. Просто много време го нямаше, за това не го знаеш.
Аватар
Escape
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 118
Регистриран на: 16 Май 2018, 12:58
Име в игра: EsCapE / asdasas / Adanos
Skype: adanos7575
facebook: https://www.facebook.com/ADANOS666

Предишна

Назад към BANS:Оплакване от некоректен Админ или Форум Модератор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта