Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Оплакване от админ |7| - |АЗ|

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Оплакване от админ |7| - |АЗ|

Мнениеот skill eu » 10 Дек 2018, 13:51

Цитирам :

от IA3I » 09 Дек 2018, 19:16 : HeBuHHa ти хубаво потвърждаваш ама аз няма да играя като бот за да забавлявам ламерите. Ламерите да си налягат парцалите и да учат как се играе и ще говорим евентуално
(под ламерите разбираме останалите играчи във веригата)

от IA3I » 09 Дек 2018, 19:27 : Ламери е доста меко и не описва начина по който мисля за тях но е в тая насока. Не бих си позволил да кажа какво мисля за тях защото ще наруша добрия тон ;) Ламери - хора които не знаят или не са сигурни как се играе някоя/никоя игра. Не е чак толкова лошо в сравнение с истината.

Послепис : Това е човека, който искаше да сложи край на словесните провокаций и да въведе дисциплина във всички сървъри, да се бори срещу обиди, ругатни и псувни, които той самият изпозлва спрямо отаналите потребители във веригата на МГ. Оставям прецанката на админския състав и на всички наречени "меко казано ламери".

Цитат от кандидатурата му за админ във всички сървъри :
Причината за кандидатурата ми е липсата на дисципнина във всички сървъри. Наличието на провокации словесни нападения обиди ругатни псувни говори за това. Дали ще в чата или чрез псевдонима потребителите вилнеят а администраторите неглижират този проблем!!
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: Оплакване от админ |7| - |АЗ|

Мнениеот Faster » 10 Дек 2018, 14:33

Излишна тема .
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Оплакване от админ |7| - |АЗ|

Мнениеот Admin » 10 Дек 2018, 15:01

Цитирания не е админ, но обидите не се толерират, без значение от ранга. Нямах време да видя темата, но тук изнесената информация ми е достатъчна.
7 въпреки, че не си с ранг Админ имаш права в ггтп, това означава, че още повече трябва да се съобразяваш с изказванията си. Считай го за предупреждение.
Заключвам темата, не е нужно обяснение.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming


Назад към BANS:Оплакване от некоректен Админ или Форум Модератор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта