Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Kokal и RedBull не правят баланс ,просто се гаврят !

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Kokal и RedBull не правят баланс ,просто се гаврят !

Мнениеот Fox veteran » 18 Дек 2018, 14:03

Когато съм бил админ в различни вериги ,дори и тука съм правил винаги така ,натискам Таб и виждам отборите как са ,ако има разлика минавам в другия ,за да не местя някой и да ревне ! Второ ако видиш ,че има афк ,не го чакаш да си прави настройки или да пуши ,а го мяташ спек ,а там вече системата го маха ако седи продължително ! Това е толкова просто и елементарно ! Тук се издразних в ситуацията ,че щом взех една игра всички минаха срещу мен и то се вижда какво стана ,аз колкото и да съм добър не съм супермен да ги избия всички и то от всички страни ! Аз съм лесен ще играя тая игра ,защото мога и ми е кеф ,но ако друг играч или играчи попаднат ,а те са попадали пред очите ми в такава ситуация ,направо правят лефт !!! Легенда ли си какво си не знам ,но само едно ще ти кажа ,ника Fox се знае поне в 8 сървара за гънгаме и за това .че с другия скроладжия играете срещу мен нарояно ,само ми правите кефа да ви режа главите ,защото разбрах ,че дори настройки не знаете как се правят за cs ,а сте си качили по едно cfg и се лъжете вас и другите ,че може да играете ! Нека да бъде така с каквото cfg искате играйте ,то се вижда ,като влезем 4 добри и игра не може да хванете поне 2 часа ! Легендата е друг ,но не и ти ! А винаги ще играя син ,защото всеки се бута да е червен или демек от теб ,за да избегне тъпите скоци с скрола ,защото хем не е честно да правиш по 3 метра скок на малки карти ,хем не знаят как да ти резнат главата с двоен удар заради скока ! Но много хора си мислят ,че това е изкуство да скачаш така ,но ако го правиш без скрол ,а с Space ,а ти не можеш ! За това дигам мерника ,пиша настройки ,защото знам ,че заради cfg то ти не можеш да се местиш бързо на дясно и ставаш жертва :D :D :D ! Поемаш хеад и колиш само ламерите и им пишеш ,че си легенда ! Ако имаше турнир по ГГ тая година ,щях само bles и headnaster да направим един отбор срещу вас ,даже да трябва да сте 5 и щеше да видиш на какво ниво си и как се печелят турнири ! Тук има още спомен кой отбор е печелил и номер 1 !

viewtopic.php?f=101&t=8797&p=84123&hilit=%D1%82%D1%83%D1%80%D0%BD%D0%B8%D1%80#p84123

Победител в турнира е отбора на stR-h*

Отбор stR-h*

Членове:
stR-h*saD ? - капитан
stR-h*roundup
stR-h*SABARQI
stR-h*Antonio Montana
stR-h*KYLO REN ( батко ви Fox )

Спомени ,когато никой не знаеше кой е Ред,а имаше играчи от класа :D :D :D :D
Аватар
Fox veteran
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 63
Регистриран на: 02 Ное 2015, 18:32
Име в игра: fox
Skype: fox

Re: Kokal и RedBull не правят баланс ,просто се гаврят !

Мнениеот Admin » 18 Дек 2018, 15:24

Fox veteran написа:
viewtopic.php?f=101&t=8797&p=84123&hilit=%D1%82%D1%83%D1%80%D0%BD%D0%B8%D1%80#p84123

Победител в турнира е отбора на stR-h*

Отбор stR-h*

Членове:
stR-h*saD ? - капитан
stR-h*roundup
stR-h*SABARQI
stR-h*Antonio Montana
stR-h*KYLO REN ( батко ви Fox )

Спомени ,когато никой не знаеше кой е Ред,а имаше играчи от класа :D :D :D :D

Това е излишна провокация и в живота е така, днес са силни едни утре други и Ред може да е всякакъв, но играта му е много добра. Сложих плъгините и пак продължи да бие, дори не съм го казвал досега а го сложих веднага.
Темата приключи.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Предишна

Назад към BANS:Оплакване от некоректен Админ или Форум Модератор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта