Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Kokal и RedBull не правят баланс ,просто се гаврят !

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Kokal и RedBull не правят баланс ,просто се гаврят !

Мнениеот Fox veteran » 17 Дек 2018, 14:45

1. Вашият nickname, с който сте били ban-нати:Не съм баннат !Fox!
2. Вашето IP:-------
3. Nickname на администратора Red Bull Коkal
4. Нарушеното правило -20. Всеки админ е ДЛЪЖЕН да прави баланс в сървърите, което означава, двата отбора да са с равностойни играчи и приблизителни резултати.

никакъв баланс и оставиха да се местят играчите в техния отбор и станахме 3vs5 и две афк !След забележка ,даже получих кик май от Кокал ! Върнах се положението беше същото!
5.Разяснение никакъв баланс и от двамата даже нарочно колят афк и си правят ранга ! Просто гледайте и се учете как какво е да си админ ! Оставам заяжданията на страна ,защото предишния мап ги бих !
6. Демонстрация/Изображение:
https://dox.abv.bg/download?id=d5003627a4
7. Сървърът, в който е направено доказателството: CS BG MegaGaming Gungame
https://dox.abv.bg/download?id=d5003627a4
Аватар
Fox veteran
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 63
Регистриран на: 02 Ное 2015, 18:32
Име в игра: fox
Skype: fox

Re: Kokal и RedBull не правят баланс ,просто се гаврят !

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 17 Дек 2018, 15:17

Ти наистина ли ни мислиш за толкова тъпи.Афк то беше ти .На единия комп играеш с фокс, а на другия остави афк.Ти си болен човек.Ако продължаваш наистина да си правиш гавра с веригата ще береш големи ядове.Ти си от хората -Като има е добре като няма отивам при друг.Не един път си казвал .Главния ще ме накара да напусна веригата заради тоя лаг.Замисли се колко си тъп и смешен и как изглеждаш отстрани-заради лаг да напуснеш веригата ,защото боклука си е боклук вари го печи го той си остава такъв .Купил нов комп (втора ръка)и не го интересува усилията на човека ,който се бори да отстрани лага или хакерските атаки или каквото и да е .Ти просто си искаш твоето и не те интересува нищо.Не ме интересува какво искаш ,като не ти изнася с лага или нещо друго напусни ,защото този твой измислен свят в който живееш ,мога да ти го направя реалност.Не ни занимавай повече с побърканите ти глупости,повече се излагаш.Понякога ми е жал за теб и такива хора като теб ,но ти прекаляваш.
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: Kokal и RedBull не правят баланс ,просто се гаврят !

Мнениеот Fox veteran » 17 Дек 2018, 15:23

Искам доказателство ,че съм играл с два профила ! Хахахаха ! Ти верно си полудял ! Аз играя от Статично ИП от компа и искам да видя другия който съм пуснал ! Вече се чудиш какда лъжеш от яд ,че колкото и да се заканваш ,че няма да хвана игра пак те бия и тогава не знам кой "пикае газ "? И продължаваш да обиждаш и тук и в играта!
Аватар
Fox veteran
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 63
Регистриран на: 02 Ное 2015, 18:32
Име в игра: fox
Skype: fox

Re: Kokal и RedBull не правят баланс ,просто се гаврят !

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 17 Дек 2018, 16:12

хванах ли те че си фастъра?.Докажи ,че не си?Това е достатъчно на всички,няма какво повече да доказвам.
Офтопик:
Какво статично бе на единия комп може да е статично ,а на другия?Или по точно от телефона си влизаш.Ти верно си много зле с мозъка,но нaкрая ще си платиш за всичките гяволии.Запомни го.Още помня как ме заплаши и не мога да спра да се смея .И чак викаш на лична основа ставам много лош.ХАХАХХАХАХХАХАХ.Ама като разбра ,че знам кой си и как смегчи тона .Нали беше много лош ,я дай да видим колко си лош :D :D :D :D.Нали щеше да дойдеш да ме заровиш в нас.:D.Да си си избирам ли паметник хахаха.Доста си лош в гледането на филми :)
Още не мога да разбера какво ти прави кеф да се представяш за различни хора.Един два пъти ок(направил си си бъзика),но в продължение на години? И то доста години?Това ме кара да мисля ,че ти страдаш от раздвоение на личността.Не се бъзикам ,ти наистина не си добре и в живота ще си патиш от това.Какъвто си в ЦС такъв си и в живота.И спри да пишеш постоянно в чата лек ден на всички и с това да се правиш на друг човек,защото ти не пожелаваш на никого лек ден ,това е доста нагло.Не че ти давам съвет,защото никой не е безгрешен,но според мен ,колкото по бързо отстраниш тази лоша черта от теб ,толкова по добре за теб.
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: Kokal и RedBull не правят баланс ,просто се гаврят !

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 17 Дек 2018, 17:55

Последно казвам фокс е фастъра.Как така като стана напечено и изведнъж влизат и фокс и фастера в игра.Толко ли е трудно да кажеш на някой да мести другия ник за 5 минути.По принцип ти толкова игра с ника на фокс.Не можеш да ме заблудиш.Фастера е фокс на сто процента.Каквото искате ми казвайте и той сам го каза истината ще излезне на яве рано или късно и тогава всеки да си прави изводите.
Последна промяна ReDBuLL_Bg на 17 Дек 2018, 23:19, променена общо 1 път
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Re: Kokal и RedBull не правят баланс ,просто се гаврят !

Мнениеот Faster » 17 Дек 2018, 19:59

ReDBuLL_Bg написа:а ти с ник барона ли беше 7.
Както виждаш на демото аз афк не коля само в началото един път защото исках фокс ,но афк то се пречка пред мен и затова.След това бия само фокс и затова и дойде израза гас пикае.Не случайно го направих и нервите му се оказаха лабави ,но на демото бия фокс и другия ,а не афк то.Плюс това афк то беше афк не повече от минута и след това мръдна ,човека може да си прави някакви настройки ,защо да го киквам и да му преча да си свърши работата и след малко пак да влиза в игра и наново да си прави настройките примерно.Точно така и стана след като кокала го кикна след това афк то пак влезна в игра на следващата карта.3на4 сме какъв баланс искаш .Вкараи афк то пак нарочно и пускаи тема пак . :)


Пак ме намесваш хем скоро играхме с теб и фокса не един мап , ако ми обясниш как местя два героя с клавиатура и мишка и правя убийства постоянно без някой да седи афк ще ти кажа браво . Защото аз ходя на работа от понеделник до петък от 6:10 излизам от нас и се прибирам в 17:30 , ако ти седиш пред компютъра повече часове , аз не мога . Със теб играхме и с фокса и мислих , че този въпрос е приключил , значи и 50 снимки да пратя пак ще си знаеш твоето . Нямам какво повече да говоря по тази тема . Явно съм със четири ръце и може би четери очи .
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Kokal и RedBull не правят баланс ,просто се гаврят !

Мнениеот KoKaL » 17 Дек 2018, 20:56

Мислех да не пиша, но поста на Faster ме провокира.

Виждам че Redbull и Fox вече са си изградили някакви отношения в ТАЗИ ТЕМА
Отделно в чата си пишат разни работи, които допълнително обтягат нервите им. И двамата се изпускат с обиди, както в онази грозна тема от линка по-горе, така и в чата.

Това трябва да спре, защото прави лошо впечатление.

Не защитавам Fox по никакъв начин, виждал съм как нарочно провокира Ред, като и Легендата не му остава длъжен, и в резултат нещата излизат извън контрол.

Ред ми е аверче, базикаме се много с него, но в сървъра е част от екипа, и понякога просто трябва да използва gag вместо да отговаря на този Fox.
Без да се пали.
Сори Ред, знам че е провокатор но просто го гагваш като те провокира, и не се занимаваш повече с него . Това е начина.

За Faster.
В никакъв случай Fox и Faster не са един и същ човек. Red бъркаш се, казах ти го няколко пъти "дебело охли", че не е той.
Заека взе че се разсърди и иска да му свалят правата. Не Зайо, стой си в гащите - нужен си на веригата!

За днешната ситуация.
Малко късно кикнах afk-то, и като цяло се получи малко зле ситуацията. Fox е донякъде прав.

За Gold Vip |7|, |A3| или КРАЛЯ НА СПАМА.

Като оставим настрана факта че нямаш право да пишеш в тази тема, ти пак се опитваш да "обезцветиш" моя милост а и Ред.
Спри със психоанализата и безхаберното тролене по темите, и пиши само когато има нужда. Спираш се за малко когато Админ ти направи забележка, и след това пак старата песен. Малко в повече взе да ми идваш. Извинявай за острия тон, но се контролирай малко.

Идват празници и няма нужда да си разваляме настроението, Бъдете позитивни бе хора! Ред и Fox - заровете томахавката и стига сте се заяждали !

Поздрави.
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: Kokal и RedBull не правят баланс ,просто се гаврят !

Мнениеот MORTAL » 17 Дек 2018, 23:05

За гавра не съм съгласен, но за баланса...
Не се отклонявайте от темата, когато сте хванати в крачка. Случвало се е и друг път, и този няма да е последен. Правете си изводите. Ако не беше Краля на спама да обърне внимание на доста проблеми, нямаше да ги забележим,благодаря за което.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Re: Kokal и RedBull не правят баланс ,просто се гаврят !

Мнениеот dzak » 18 Дек 2018, 00:10

Морти, скоро едно притенце скоро ми каза, че в гг трудно се правило баланс. Ето го доказателството. Все някой щеше да пусне подобна тема рано или късно, или 2 в един ден.
Ясно е, че на фокса му е писнало и накрая е надраскал една бърза тема.
Защо винаги играчите трябва да се съобразяват са админа, а не админа с играчите? Там е проблема. Там е и основата на това оплакване. Дори и да си чисто заяждане (то е ясно, че е това), има основание за оплакването. Както казах, рано или късно щеше да се случи.
Ако не накажат админите, значи не мерим еднакво и сме си свалили критериите за админите по сървърите. Казах ви преди време, ще се стигне до тези откровени заяждания към админите, ако не се вземат мерки.
На мен не ми пречи редбула примерно постоянно да спами в чата най-различни глупости от сорта "бот; аз съм най-добрия; краля е тук; сега ще ви бия и още хиляди производни. Това не означава, че и на други им е особено приятно и ще влязат в този тон. Дори имаше раздавани гагове след отговори към подобни думи от страна на потребителите обратно към админите.
Това, че не се оплакват, не значи, че не се случват тия неща, при някой повече отколкото при други.

Не, редбулчо, не се заяждам, няма какво да се защитаваш. Нямам от какво. Черното си е черно, не е бяло. Моля, не ми отговаряй.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Kokal и RedBull не правят баланс ,просто се гаврят !

Мнениеот Admin » 18 Дек 2018, 11:38

Само не разбрах защо намесвате Заека, човека си е в игра, не е направил нищо. Стига обръщахте всичко на лична основа.Fox veteran и Fox са едно лице и винаги е било така, фастер или Заек си е друг и не намирам приликата, като ако някой има съмнение мога да дам ип-тата им, на админите ги виждам само аз.
Баланс, може да се прави, след като аз мога а нямам най голям опит в гг. Имало е случаи в които се обърквам от кой отбор съм, но това не е важно. Да, на 100% равни не може, но админите трябва да са от "по слабия" отбор, въпреки, че как е по слабия отбор като в него е FOX, не знам.
Конкретно за баланса съм напълно съгласен, разбира се и ние сме хора и бъркаме, но като си добър и си админ, винаги си под наблюдението на всеки и трябва да поемаш отговорност.
ГГ е динамична игра и изисква по специални умения на админа и по специално наблюдение.
Надявам се, че всеки си е извадил поука от разговора и няма да го водим отново, знам, че го казвам за пореден път, както и знам, че сме хора и бъркаме, някои повече, някои по малко...
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Следваща

Назад към BANS:Оплакване от некоректен Админ или Форум Модератор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


cron