Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Оплакване от сървър админ

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Оплакване от сървър админ

Мнениеот BeTePuHaP » 02 Юни 2019, 00:40

Явно ти схващаш бавно! Тука има написани правила и явно не може да се пишеш "както искаш". И линк ще ти дам да ги прочетеш отново.
Ето viewtopic.php?f=2&t=7027#p69940. Дерзай!
Аватар
BeTePuHaP
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 407
Регистриран на: 22 Дек 2011, 01:32
Име в игра: [nuPuHcko] BeTePuHaP

Re: Оплакване от сървър админ

Мнениеот mastatekilla » 02 Юни 2019, 00:45

BeTePuHaP написа:Явно ти схващаш бавно! Тука има написани правила и явно не може да се пишеш "както искаш". И линк ще ти дам да ги прочетеш отново.
Ето viewtopic.php?f=2&t=7027#p69940. Дерзай!


Смисълът в живота ти май е да се правиш на интересен във форум за цс. Напротив, ще се пиша както искам, щом го смятате за нередно следващият път направо ме банвайте. 8)
Аватар
mastatekilla
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 6
Регистриран на: 01 Юни 2019, 22:54
Име в игра: mastatekilla
Skype: mastatekilla

Re: Оплакване от сървър админ

Мнениеот Faster » 02 Юни 2019, 07:02

Гагът беше напълно основателен . Дали маста или друг ти го е дал няма значение .
За никнейма който толкова обсъждате тази вечер не виждам толкова голяма прилика , че да не може да се използва . Видя маста и реши , че той те е киквал , може да не е той . Не беше само той от колегите там .
Като цяло няма значение и това , който и да е - сметнал е че сте с близки никове.
Най - голяма грешка на повечето е да реагират със "Вижте ме кой съм аз " или " ще ти начупя канчето " . Е да , ама не ! Повечето админи , да не казвам всички сме големи и тези детски изказвания не минават .
Почнал си дори и в форума да се опитваш да се заяждаш .
Вчера ти казах , че екипът ще прецени какво да прави и нямах предвид ние сините , а за червените .
А сега стой кротко и изчакай решението на админ .
Всеки сървър админ разбира по-свой начин това правило . Аз играх много време с теб и не те барнах , защото мисля че нямаш прилика с колегата .
G-n Dimitrov
Аватар
Faster
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 593
Регистриран на: 09 Окт 2015, 11:34
Местоположение: Бургас
Име в игра: G-n Dimitrov

Re: Оплакване от сървър админ

Мнениеот Admin » 02 Юни 2019, 09:53

Първо добре дошъл в сървърите на CsMegaGaming.com
За да вървят нещата в дадени сървъри трябва да има правила, това са нашите Правила

Чл. 12. ЗАБРАНЕНИ са никове, които наподобяват или напълно (с изменени букви) приличат на администраторските!
Сам разбираш, че не може да има дублиране на никове, не цитирам чл. 11 защото тук не става на въпрос за кражба, админа е от години с този ник, затова и админа е реагирал по този начин.
Считам обаче, че Masta_Killa и mastatekilla са различни думи с различен смисъл, затова няма проблем да продължиш с този ник.
Докато пишех отговор се заблудих, че е същия ник, но в последствие видях, че единия е спец по килове а другия по ТЕкилове :D
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Оплакване от сървър админ

Мнениеот mastatekilla » 02 Юни 2019, 10:05

Admin написа:Първо добре дошъл в сървърите на CsMegaGaming.com
За да вървят нещата в дадени сървъри трябва да има правила, това са нашите Правила

Чл. 12. ЗАБРАНЕНИ са никове, които наподобяват или напълно (с изменени букви) приличат на администраторските!
Сам разбираш, че не може да има дублиране на никове, не цитирам чл. 11 защото тук не става на въпрос за кражба, админа е от години с този ник, затова и админа е реагирал по този начин.
Считам обаче, че Masta_Killa и mastatekilla са различни думи с различен смисъл, затова няма проблем да продължиш с този ник.
Докато пишех отговор се заблудих, че е същия ник, но в последствие видях, че единия е спец по килове а другия по ТЕкилове :D


Благодаря за адекватния коментар. Аз също съм с този ник от 15 години и може би разбираш раздразнението ми (за текилата :D ). Стават и недоразумения. Живи и здрави :)
Аватар
mastatekilla
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 6
Регистриран на: 01 Юни 2019, 22:54
Име в игра: mastatekilla
Skype: mastatekilla

Предишна

Назад към BANS:Оплакване от некоректен Админ или Форум Модератор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта