Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Оплакване от COME ON BIches

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Оплакване от COME ON BIches

Мнениеот Admin » 24 Окт 2019, 14:48

RacistPenguin написа:И при мен беше така на steam-а. Пуснах го от non-steam CS - там вървеше.

А какво ти е мнението за бана?
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Оплакване от COME ON BIches

Мнениеот RacistPenguin » 24 Окт 2019, 14:51

Admin написа:
RacistPenguin написа:И при мен беше така на steam-а. Пуснах го от non-steam CS - там вървеше.

А какво ти е мнението за бана?

Не гледах цялото демо, видях един рунд как се прицелваше със стрейфове докато държи мерника на едно място и се отказах. (giggle) Не съм стигнал до въпросното стреляне с AWP-то. Но по това, което видях - за мен е чист.
Аватар
RacistPenguin
Gold V.I.P.
Gold V.I.P.
 
Предупреждения: 0
Мнения: 114
Регистриран на: 21 Ное 2017, 23:53
Име в игра: Human is dead. Mismatch.

Re: Оплакване от COME ON BIches

Мнениеот Siska » 24 Окт 2019, 16:00

Преди време имаше един , ако не се лъжа се пишеше wizzard или нещо такова. Някой , ако си спомня не беше ли той писал на АДМИН по същия начин. И пак му сечеше, докато играе и пак се чудехме дали е с айм. И пак беше слаб играч и пак имаше проблем с демото му. Тогава не можахме да го баннем, но три дни по-късно получи бан от друг наш админ с причина айм. Много съвпадения станаха , затова си мисля, че може да е същия. А иначе спокойно може да е он/оф.
Или пък някак случайно да му се завърта мерника... |(
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Оплакване от COME ON BIches

Мнениеот skyrex » 24 Окт 2019, 18:56

Siska написа:Преди време имаше един , ако не се лъжа се пишеше wizzard или нещо такова. Някой , ако си спомня не беше ли той писал на АДМИН по същия начин. И пак му сечеше, докато играе и пак се чудехме дали е с айм. И пак беше слаб играч и пак имаше проблем с демото му. Тогава не можахме да го баннем, но три дни по-късно получи бан от друг наш админ с причина айм. Много съвпадения станаха , затова си мисля, че може да е същия. А иначе спокойно може да е он/оф.
Или пък някак случайно да му се завърта мерника... |(


Няма как да завърта мерника "случайно" всичките врътки, които го гледах... (wait)
Живея си живота, батко.(mm)
Аватар
skyrex
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 83
Регистриран на: 23 Ное 2016, 20:43
Име в игра: SN | Nessie

Re: Оплакване от COME ON BIches

Мнениеот Old School » 07 Яну 2020, 14:54

Здравейте.

Бях баннат от сървър гънгейм ( сега видях , че и от другите сървъри ) - Име: Old School | Админ: -[pWnEd]- | Дата: 07/01/2020г. - 11:27 | Причина: Kamikadze | Продължителност: 360

Потърсих дадения админ -[pWnEd]- в админския състав , но не намерих такъв и явно е някой смс админ , който когато го убиеш Н брой пъти решава да те банне ей така за спорта защото някое негово аверче го е помолило да влезе и да банне лоши чичко който го трепе много ! Моля , ако може да ограничите смс админите с банове докато не предоставят демо в , което , че дадения играч играе с хак ! Причина камикадзе за първи път виждам за 20г някой да пише - не е хак - aim , wall или там каквото и да е , а камикадзе ......някакси си нали :x

Моля админа да качи демото в което твърди ,че съм с хак - да каже с какъв за да може всички да го видим :)
Аватар
Old School
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2
Регистриран на: 07 Яну 2020, 14:44
Име в игра: Old School

Re: Оплакване от COME ON BIches

Мнениеот dzak » 07 Яну 2020, 15:05

Здравей, за да пуснеш оплакване от админ трябва да си направиш нова тема тук, като спазиш този шаблон и попълниш всичко.
Ще ти помогна, pWnEd не е смс админ, а доста над това. Причината ти за бана вероятно е, че е по сигнал на друг админ с ник kamikadze.
Направи си отделна тема, тогава ще ти се разгледа оплакването.
Последна промяна dzak на 07 Яну 2020, 15:06, променена общо 1 път
Причина: lock.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Оплакване от COME ON BIches

Мнениеот MORTAL » 07 Яну 2020, 15:13

Old School написа:Потърсих дадения админ -[pWnEd]- в админския състав , но не намерих такъв и явно е някой смс админ , който когато го

Никовете на админите във форума и тези в игра може да са различни. Бана е от мен по молба на админ Камиказе и още няколко играча.
dzak написа:Направи си отделна тема, тогава ще ти се разгледа оплакването.
Аватар
MORTAL
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2940
Регистриран на: 18 Юли 2012, 09:08
Местоположение: NULL
Име в игра: [nuPuHcko] MORTAL или друго...
Skype: mortal_666

Предишна

Назад към BANS:Оплакване от некоректен Админ или Форум Модератор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта