Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Оплакване от skill.eu

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Оплакване от skill.eu

Мнениеот musilto » 22 Юли 2020, 00:45

1. Вашият nickname: Karna (няма бан)
2. Вашето IP:-----
3. Nickname на администратора:
4. Нарушеното правило(Цитирайте нарушената точка от правилата): Член 2
5. Разяснение:
Моля, прегледайте чата ! Не съм очаквал такова надменно поведение от страна на администратор ! Все пак това е една игра и не смятам ,че имаше нужда от страна на skill..еu да се вживява чак толкова ! След като си подадохме "репликите" един към друг мислех си ,че това беше всичко и аз нямах никакво намерение да продължа,обаче той продължи с подигравателни намеци,свързани с правописа вътре в самия чат на играта,които бяха абсолютно детински ! Следващият път по време на играта отидох за C4 ,но след като го видях се отказах ,в следствие на което бях "slay"-нат .Понеже от там тръгна всичко ,че не съм гледал радара.Знам,че подходът беше неправилен,обаче това беше моят начин да бойкотирам неговото арогантно поведение, след което той продължава и отгоре на всичко това се включва и Human подавайки му топка - "Human is dead. Mismatch. : skill toq radar... :D".
Мисля ,че думата "лапе" може да се е възприел като обида ,която skill да се е възползвал от тази възможност да се държи безочлив.Обаче той продължи с неговото си поведение и аз му отговорих с - "Karna : da i ?" и след това бях гагнат ! Токсична среда , в която администраторите с правят шеги и злоупотребяват с правата си ,абсолютно намирам за ненужно това поведение ! Независимо дали ще получи предупреждие той или аз ,просто исках да се изкажа ,защото явно в самия сървър, на играчите не му се дават права да защитят себе си ,а биват гагнати просто ей така ,защото другия е админ и е по велик,а обикновения играч кучетата са го яли.
6. Демонстрация /демо/ и Изображение: https://dox.abv.bg/download?id=a360ccc80c
7. Сървърът, в който е направено доказателството: Dust2 only
Последна промяна musilto на 22 Юли 2020, 02:39, променена общо 1 път
Аватар
musilto
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 21
Регистриран на: 01 Авг 2013, 23:49
Име в игра: Neos,Karna

Re: Оплакване от skill.eu

Мнениеот Siska » 22 Юли 2020, 00:52

Нито хюмана , нито скил са админи. Някой те е слейнал най-вероятно , за да продължи играта по-бързо. Не виждам да е станал чак проблем.

Не е проблем да се върне и "чат-муте" плъгина и когато не ти харесва какво пише някой от играчите можеш да го "мутнеш".
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Оплакване от skill.eu

Мнениеот musilto » 22 Юли 2020, 00:58

Siska написа:Нито хюмана , нито скил са админи. Някой те е слейнал най-вероятно , за да продължи играта по-бързо. Не виждам да е станал чак проблем.



Благодаря за бързия отговор ! Начинът ,по който се случиха нещата може да са ме подвели да мисля,че са админи ,обаче все пак ,който и да е ,гагването ми беше абсолютно нелепо ! Или пък трябваше и skill да бъде гагнат ! На други се дават право на изказване и подигравки , а на други не ?

PP-Напълно разбирам "slay"ването и не съм на това.Който и да ме е гагнал прави двоен стандарт ! В сървъра наистина ми харесваше да играя ,не знам защо беше необходимо всичко това.Значи ако сега вляза в сървъра и започва пак някой да ми говори небивалици,това ще е напълно нормално,обаче аз да се изкажа не ! Защо ?
Аватар
musilto
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 21
Регистриран на: 01 Авг 2013, 23:49
Име в игра: Neos,Karna

Re: Оплакване от skill.eu

Мнениеот Frosty » 22 Юли 2020, 02:13

Здравей, слайването не беше от администратор. Аз пазих C4 на B зона и ти влезе, а после се върна към X. Тъй като времето за залагане изтече, беше слайнат от сървърът (до колкото си спомням бяхме единствено двамата с теб живи играчи). А относно подстрекателното и провокативно поведение на skill.eu, не съм съгласен със същото. Имам вина, че не предупредих същия играч за ехидните намеци спрямо теб, като очаквах той да се поспре. Ще се радвам да играем пак заедно и не се сърди, всичко това ще се вземе предвид при следваща такава ситуация. Все пак правдата и истината са водещи норми!
Всички ние сме в калта, но някои от нас гледат към звездите.
Аватар
Frosty
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 34
Регистриран на: 01 Мар 2018, 03:05
Местоположение: Sofia, Bulgaria
Име в игра: Frosty

Re: Оплакване от skill.eu

Мнениеот musilto » 22 Юли 2020, 02:22

Frosty написа:Имам вина, че не предупредих същия играч за ехидните намеци спрямо теб, като очаквах той да се поспре.

Само искам да попитам ,ти ли ме гагна?
Последна промяна musilto на 22 Юли 2020, 02:25, променена общо 1 път
Аватар
musilto
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 21
Регистриран на: 01 Авг 2013, 23:49
Име в игра: Neos,Karna

Re: Оплакване от skill.eu

Мнениеот Frosty » 22 Юли 2020, 02:24

Не, не бях аз. Не искам да се меся в решението на друг колега. Смятах да дам гаг и на skill.eu, но се въздържах, като презумцията ми беше, че колегата ще реши дали да му постави такъв. Но това не е от значение! Винаги си добре дошъл да поцъкаме заедно :)
Всички ние сме в калта, но някои от нас гледат към звездите.
Аватар
Frosty
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 34
Регистриран на: 01 Мар 2018, 03:05
Местоположение: Sofia, Bulgaria
Име в игра: Frosty

Re: Оплакване от skill.eu

Мнениеот RacistPenguin » 22 Юли 2020, 07:21

musilto написа:и отгоре на всичко това се включва и Human подавайки му топка - "Human is dead. Mismatch. : skill toq radar... :D".

Тук въобще не си ме разбрал... аз подметнах това към скил, защото точно следващия рунд след репликата му за радара, бомбата беше обезвредена, а той (скил) си стоеше на x с awp-то и не отиде да я пази. Не беше към теб насочено.
Последна промяна RacistPenguin на 22 Юли 2020, 13:06, променена общо 1 път
Аватар
RacistPenguin
Gold V.I.P.
Gold V.I.P.
 
Предупреждения: 0
Мнения: 114
Регистриран на: 21 Ное 2017, 23:53
Име в игра: Human is dead. Mismatch.

Re: Оплакване от skill.eu

Мнениеот Admin » 22 Юли 2020, 09:57

Радвам се когато има проблем в очите на някой и той се реши.
Благодаря за темата, по добре така от колкото да остане неразрешен въпроса.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Оплакване от skill.eu

Мнениеот dzak » 23 Юли 2020, 10:48

Ще се запиша в темата, понеже аз бях админа, който даде гаг на играча.
Както сам се убеди, да спориш с хората в сървъра или да "тролваш" играта не води до нищо добро.
След диалога между вас, ти тотално реши, че ще се опиташ да развалиш играта колкото можеш с необмисленото ти забавяне по време на рундовете.
След като ти получи гаг, skill получи и предупреждение да спре да подмята приказки и той си взе поуката, престана. Твоя гаг беше за 10 минути, което не е много време.
Сам видя (може и да не си), че други играчи получиха слай/слап за безцелното мотане и бавене на рундовете. В конктетния случай умря и от изтичане на времето, но след такива рундове се старая да подсещам играчите, че трябва и малко да се движат към целта с помощта на слап/слай.
Надявам се в бъдеще да не стигаме до пободни ситуации. Както се изразих тогава в сървъра, не сме звероукротители и всеки влиза да се забавлява, но с граници.
Приятна игра в сървърите на csmegagaming.
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Оплакване от skill.eu

Мнениеот musilto » 23 Юли 2020, 15:30

И под каква форма skill получи предупреждение ? И защо точно си мислиш ,че заяждането пък едва ли не от моя страна ? Не съм съгласен с взетото от тебе решение да гагваш само мен ! Трябваше да гагваш и него ,за да може никой от двете страни да се чувства ощетен.Да не говоря пък ,че той беше човека ,който продължи с излишните си приказки. Смятам това крайно непрофесионално и ви благодаря на всички за отговорите.Просто исках да се изкажа.
Аватар
musilto
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 21
Регистриран на: 01 Авг 2013, 23:49
Име в игра: Neos,Karna

Следваща

Назад към BANS:Оплакване от некоректен Админ или Форум Модератор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта