Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Оплакване от skill.eu

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Re: Оплакване от skill.eu

Мнениеот skill eu » 23 Юли 2020, 22:25

Ее, дойде и моя ред :D . Много приятно ми стана, да вляза във форума и да видя "skill.eu", благодаря за излишното внимание. Относно случилото се бих го описал кратко и ясно - не съм писал с лошо чувста, пиех си бирата и ми беше забавно. Знам, че Karna играе на ниво и ми стана забавно, след като не можа да се ореантира по радара, та реших да се пошегувам. Да, може би не спрях в правилния момент, но всичко от моя страна е в кръга на шегата, приятно ми е да играя с момчето, дано не остане с лоши впечатления (handshake) . Относно това, което написа dzak - да аз получих предупреждение (в чата) веднага, след Karna беше гагнат. Решението на dzak според мен също беше адекватно, защото ти се опита да развалиш играта (на всички), което няма общо с другото (с мен). И да си се почувствал засегнат покажи го на мен, не на всички играчи в сървара, защото именно това поведение може да се определи с думата "детинско". Извинявам се лекомисленото си поведение, наздраве (beer)
skill eu
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 184
Регистриран на: 14 Окт 2018, 15:03
Име в игра: unnamed

Re: Оплакване от skill.eu

Мнениеот musilto » 24 Юли 2020, 14:45

skill eu написа: Решението на dzak според мен също беше адекватно, защото ти се опита да развалиш играта (на всички), което няма общо с другото (с мен). И да си се почувствал засегнат покажи го на мен, не на всички играчи в сървара, защото именно това поведение може да се определи с думата "детинско". Извинявам се лекомисленото си поведение, наздраве (beer)


И какво общо има гагването ми с това ? Аз ако искам да разваля играта мога да го направя и въпреки това ,гагването няма как да спре някого да тролва.
А и причината ,поради която написах оплакването e че мислех ,че си админ иначе щях да го пусна за dzak !
Както и да е ,можете да заключите темата !
Няма върху какво да се говори повече!
Благодаря на всички ,които взеха участие по темата ! (y)
Аватар
musilto
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 21
Регистриран на: 01 Авг 2013, 23:49
Име в игра: Neos,Karna

Предишна

Назад към BANS:Оплакване от некоректен Админ или Форум Модератор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта