Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Redbull

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Redbull

Мнениеот KoKaL » 31 Авг 2021, 20:50

Няколко пъти му писах че играча HELL е със хак, a аз мога само да киквам така че нищо повече не мога да направя.
След няколко кика от моя страна играча влиза пак и ме псува цял мап, и играе пак с хака, редбула обаче си играе пак и не реагира въпреки че му пиша в админ чата.
Цялата случка се разиграва няколко мапа.

демо
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: Redbull

Мнениеот Fox23 » 31 Авг 2021, 22:32

Hell e хакер ,миналия ден го гледах срещу Ред и си личеше мерника, как му играе .И аз казах на Ред ма вие си знаете !
Само да питам, защо е ровен толкова сървара ,като няма никава файда от защити?До като се измисли защита от хак ,веднага руснаците пускат нова версия ,само да си знаете!Така само се товари сървара, само с проверки за аим и проичие и нищо ,а и пречи на играта и на играчите ,гаранция ! Една камара плънинги и файда никаква ,ма никаква .
Защо е махнато /hsall и /hot ??? Така най явно се ловят хакери ,ма най явно ! Едно време си беше перфекно ,нама нужда от защити ,защото има WG ,ако не знаете .Пращаш играча на проверка ,ако е чист Ок.ако не е бан ,ако откаьже пак бан и това ,чисто и просто !
Аватар
Fox23
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 6
Регистриран на: 17 Фев 2021, 21:48
Име в игра: fox

Re: Redbull

Мнениеот Siska » 01 Сеп 2021, 08:11

Fox23 написа:Hell e хакер ,миналия ден го гледах срещу Ред и си личеше мерника, как му играе .И аз казах на Ред ма вие си знаете !
Само да питам, защо е ровен толкова сървара ,като няма никава файда от защити?До като се измисли защита от хак ,веднага руснаците пускат нова версия ,само да си знаете!Така само се товари сървара, само с проверки за аим и проичие и нищо ,а и пречи на играта и на играчите ,гаранция ! Една камара плънинги и файда никаква ,ма никаква .
Защо е махнато /hsall и /hot ??? Така най явно се ловят хакери ,ма най явно ! Едно време си беше перфекно ,нама нужда от защити ,защото има WG ,ако не знаете .Пращаш играча на проверка ,ако е чист Ок.ако не е бан ,ако откаьже пак бан и това ,чисто и просто !


Стара ти е информацията !!!
И не е толкова просто, колкото си мислиш.
Например колко играчи според теб ще тръгнат да правят wargod и колко просто ще влязат в друг сървър...
Да не подхващаме и темата за wargod, че и там много неща могат да се напишат...
Най-важното от всичко , което трябва да се знае на този етап е , че понякога се случва човек да се заиграе и да не забележи , че му пишат дори и с админ чат. Колко често се случва е друг въпрос, но имайте в предвид , че понякога дори с хак са слаби и затова може ред да не е обърнал внимание и т.н.
Освен това другото важно нещо е , че в момента правим промени по сървъра и съвсем скоро всичко ще е наред.
Не сме роботи и не е лошо да проявите малко търпение , ако е възможно. Ще стане работата, малко време трябва...
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Redbull

Мнениеот KoKaL » 01 Сеп 2021, 09:08

Играча HELL си е чист аим, имам 3 демота, така явно подскача мерника му, че няма място за съмнение.
А и резултата му в първия мап - 28:7 говори също.
Редбула не играе от вчера, и винаги забелязва кой какво пише в чата, защото играчите винаги се заяждат с него (много ги бие :) ). Да не види три мапа че му пиша е много малко вероятно.
Както и да е играча няма поставен бан, и засега ще си играе на воля с хака.
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: Redbull

Мнениеот Siska » 01 Сеп 2021, 12:16

KoKaL написа:Играча HELL си е чист аим, имам 3 демота, така явно подскача мерника му, че няма място за съмнение.
А и резултата му в първия мап - 28:7 говори също.
Редбула не играе от вчера, и винаги забелязва кой какво пише в чата, защото играчите винаги се заяждат с него (много ги бие :) ). Да не види три мапа че му пиша е много малко вероятно.
Както и да е играча няма поставен бан, и засега ще си играе на воля с хака.


Значи сигурно сега е момента да качиш тези демота и да се сложи бан ?
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Redbull

Мнениеот KoKaL » 01 Сеп 2021, 12:52

Не четеш Сисо, спиш.
В първия пост има демо.
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: Redbull

Мнениеот Siska » 01 Сеп 2021, 13:57

KoKaL написа:Не четеш Сисо, спиш.
В първия пост има демо.


Е, нали уж три демота. Както и да е... Виж сега какво става. Нали не харесваш демо скенера и не вършел работа ? Обаче дори показва кога играча е минимизирал играта и за колко време и после кога пак е влязъл. Дори такава информация има...

Между другото ти сам се отказа от правата си , иначе можеше да сложиш бан...
Изображение Търсих врага и го открих : това съм аз , трябва да се победя... Изображение
Изображение Изображение
Аватар
Siska
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 530
Регистриран на: 15 Окт 2016, 04:12
Име в игра: Siska

Re: Redbull

Мнениеот Admin » 01 Сеп 2021, 15:01

Като го видим в игра ще го баннем. Благодаря за сигнала.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Redbull

Мнениеот KoKaL » 01 Сеп 2021, 19:14

Влезе HELL с хака пак.
Писах 100 пъти на Редбулл но не ме отразява.
Следващия мап пак същото. Маста и той не ме отрази, затова кикнах играча, и той повече не влезе.
Аз как ги забелязвам хакерите, не знам. Играта явно е по важна, малко клиширано звучи но е така.
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: Redbull

Мнениеот ReDBuLL_Bg » 01 Сеп 2021, 19:17

кокал ти говориш за айм ,не съм гледал демото но съм сигурен че когато играх срещу него не беше айм.Мисля ,че е уал ,но не съм сигурен.Ти не го оставяш да играе,
как да го разбера
Manchester United 8)
Аватар
ReDBuLL_Bg
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 301
Регистриран на: 04 Юли 2015, 03:03
Местоположение: София
Име в игра: ReDBuLL
Skype: ....

Следваща

Назад към BANS:Оплакване от некоректен Админ или Форум Модератор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта