Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

игорчо

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

игорчо

Мнениеот ganchokibika » 19 Дек 2021, 00:38

https://dox.abv.bg/download?id=cf8c470bd1
кой е за наказание се пита в тая сложна задачка :Д лондон(или игорчо, който 3 мапа така играе както на демото) или врагчето (~)
Аватар
ganchokibika
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 2
Регистриран на: 12 Окт 2021, 23:05
Име в игра: hagagaga

Re: игорчо

Мнениеот Masta_Killa » 19 Дек 2021, 09:06

Прави сте! Bot Igor е за наказание, влезе на scout докато Antonio Montana беше на граната (има няма само 7 нива назад). Какво е това непристойно поведение, аз не мога да разбера! Имам предложение - и двамата писали преди мен да кажете какво наказание да му наложим (rock)
Аватар
Masta_Killa
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 142
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:06
Име в игра: Masta_Killa
Skype: -

Re: игорчо

Мнениеот Masta_Killa » 19 Дек 2021, 11:39

След това вече се разсейвам по-лесно.

Относно ника - да за наказание е, но първоначално може просто да му се смени ника (ако има админ на линия). При последващи/продължаващи опити за обида гаг, бан... по вече установения ред
Аватар
Masta_Killa
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 142
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:06
Име в игра: Masta_Killa
Skype: -

Re: игорчо

Мнениеот Masta_Killa » 19 Дек 2021, 12:05

не знам кой те е учил на висша математика, ама се е престарал - превъртял е нивото и айде от начало :D

1. 22+24 = 46 (отбор от двама човека) / 14+11+11 = 36 (отбор от трима човека(един от които най-добрия CS играч на нашето време) = 2vs3 и 10 точки - допустима разлика

(ясен е и отговора от твоя страна, разбира се - ами 14 да отиде 1, 22 да отиде 2 ( 38 : 44) ... нали ;) )

2. да видя някой да реве "2в3", а да видя някой да реве "3в2" (и колко мили секунди след като стана го изрева :D)


ПП това доказателство съм, го побликувал още когато беше станало за да се оплаче .... ама не се оплака и тогава (smoking)

ааа и друго сега виждам - аз съм нарпавил 9 фрага докато Монтаната 1, кой сега е номер 1... (rofl) (rofl) Сега е момента ganchokibika да се оплаче, имаше ли неправда в тази игра, а именно двама силни срещу двама слаби?
Аватар
Masta_Killa
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 142
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:06
Име в игра: Masta_Killa
Skype: -

Re: игорчо

Мнениеот Masta_Killa » 19 Дек 2021, 12:37

IA3I написа:ЕХ 8мия кладенец само и само да не паднеш по гръб! А се подиграват на коко че е ластун и не би паднал по гръб!


ами... то същото важи и за теб мисля, или съм останал с грешно впечатление (think)

Относно тема 2 - https://prnt.sc/23o8dh4, човека който крашна се върна в игра и се очакващше да влезе от тях пак (междувременно имаше и още един от тях), е не се случи така и секунда по късно получихме воя. А имам и снимки какво се случва, когато някой премести ganchokibika с цел баланс... (swear)

Тема 1 (основна тема) - Какво се очаква да се напорави в ситуацията ? Враг да кикне/банне/слайне/гагне играч, който кой знае какво е правил преди това и е решил да играе по едно време? Хубаво е да си чешем пръстите (хубаво е и че почна да пишеш отново във форума). Но сериозно ме интересно, какво е решението в дадената ситуация за да можем да се поправим следващия път и "нашите" да не ощетяват "вашите" в битката за трона?
Аватар
Masta_Killa
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 142
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:06
Име в игра: Masta_Killa
Skype: -

Re: игорчо

Мнениеот KoKaL » 19 Дек 2021, 12:59

Седмак не ме споменавай повече в коментарите си.
Нито имам какво да ти казвам, нито ме интересуват драсканиците ти.
Нещо неясно?
Извинявам се за офтопика.
Аватар
KoKaL
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 498
Регистриран на: 14 Ное 2016, 21:32
Местоположение: Варна
Име в игра: KoKaL
Skype: KoKaL

Re: игорчо

Мнениеот Masta_Killa » 19 Дек 2021, 13:53

IA3I написа:..Като ме кефи човека който се пъне да си мръдне пръста защо да не го подкрепя...


Чоека те кефи, значи е от "вашите", ясно! Когато са от "нашите" - проблем. Когато са от "вашите" , е какво толкова - подкрепям го. и те така ...
Аватар
Masta_Killa
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 142
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:06
Име в игра: Masta_Killa
Skype: -


Назад към BANS:Оплакване от некоректен Админ или Форум Модератор

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта