Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Кандидатура за админ SK.copculerKralI

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Кандидатура за админ SK.copculerKralI

Мнениеот GreenWood » 01 Фев 2019, 10:53

1.Ник с който играете в сървърите CS MegaGaming- SK.copculerKralI,copculerKralI,CHaunepucT
2. На колко години сте. /Кандидата не трябва да е под 16 години/-19
3. От колко време играете в сървърmите CS MegaGaming-3години почти 4.
4. От колко време играете ЦС.-7 години.
5. Предишен опит като Админ.-Да
6. Колко време ще прекарвате в сървъра.-4 часа :)
7. В кой сървър CS MegaGaming искате да сте Админ. /Може само в един сървър/-CsMegaGaming RATS
8. Защо искате да сте Админ в сървърите CS MegaGaming- Защото сървъра и веригата са хубави ,а аз прекарвам доста време във сървъра и виждам доста хора със хакове и псуващи.
9. Скайп за обратна връзка.- CHaunepucT
10. Колко /според вас/ играча може да поканите да играят в сървърите на CS MegaGaming-Вече съм поканил няколко човека. :)
11. Колко сигнала сте подали в сайта/форума или на някой админ за хакер, поради липса на админ. /ориентировъчно/-3 сигнала.
12. Разкажете с две думи нещо за вас, от къде сте, с какво се занимавате и т.н.- От Благовград съм за сега не се занимавам със нищо само разцъквам Cs 1.6 :) :D
13. Запознати ли сте с Правилата на форума и Права и задължение на админите?-Да естествено. :)
НОВО 14. Добавете линк към ника Ви в http://www.gametracker.com или http://www.gametracker.bg с изиграното време в сървъра за който кандидатствате.- https://gametracker.bg/server_info/185. ... culerKralI

https://gametracker.bg/server_info/185. ... culerKralI
(punch)Много мразя хората които , винаги говорят зад гърба ми !! :x (finger) (wasntme)


Изображение
Аватар
GreenWood
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 31
Регистриран на: 05 Апр 2018, 09:51
Местоположение: Долно Осеново
Име в игра: Imp*FiREiNNER
Skype: Нямам ако трябва ще си направ.

Re: Кандидатура за админ SK.copculerKralI

Мнениеот DIESEL » 01 Фев 2019, 13:56

Имаш много-малко време,прекарано в сървъра.Имам добро впечатление от теб,но за момента ще ти дам ПАС!.Поиграй още малко,докладвай за хакери,и тогава ще преценим,дали ставаш за админ или не.
Изображение

ИзображениеИзображение

Изображение

Изображение
Аватар
DIESEL
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 155
Регистриран на: 20 Авг 2014, 21:33
Местоположение: гр. София
Име в игра: DIESEL
Skype: marinhso333

Re: Кандидатура за админ SK.copculerKralI

Мнениеот dzak » 01 Фев 2019, 13:58

Би ли обяснил това на снимката?
Аватар
dzak
Форум Модератор
Форум Модератор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 1634
Регистриран на: 04 Дек 2012, 20:45
Име в игра: dzak
Skype: на ЛС

Re: Кандидатура за админ SK.copculerKralI

Мнениеот Admin » 01 Фев 2019, 15:17

Ти си човека с най много откраднати никове, дори sss не е твой, познавам играча. Имаш кандидатура с друг ник от преди една седмица за д2, сега си мислиш, че като си смени ника и си по редовен в ратс и хоп админ... еми не, на другата ти казах, че ще ти дам права ако има нужда админа, но с тази кандидатура си затвори вратите и за двата сървъра.
А и с това където караш админи да те подкрепят, както на предишната, така и на тази, съвсем нямаш шанс
dzak написа:Би ли обяснил това на снимката?

Снайп му ги е дал, не знаех преди да го видя и аз, но права тук във форума няма да има, като няма удобрена кандидатура. Снайп ще прецени дали да ги остави правата или да ги спре.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Кандидатура за админ SK.copculerKralI

Мнениеот SNAIP » 02 Фев 2019, 17:18

Admin написа:Ти си човека с най много откраднати никове, дори sss не е твой, познавам играча. Имаш кандидатура с друг ник от преди една седмица за д2, сега си мислиш, че като си смени ника и си по редовен в ратс и хоп админ... еми не, на другата ти казах, че ще ти дам права ако има нужда админа, но с тази кандидатура си затвори вратите и за двата сървъра.
А и с това където караш админи да те подкрепят, както на предишната, така и на тази, съвсем нямаш шанс
dzak написа:Би ли обяснил това на снимката?

Снайп му ги е дал, не знаех преди да го видя и аз, но права тук във форума няма да има, като няма удобрена кандидатура. Снайп ще прецени дали да ги остави правата или да ги спре.


Бях в чужбина. Махнах му правата в ггтп.
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Пенсиониран от CS 1.6
Аватар
SNAIP
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 808
Регистриран на: 04 Юни 2013, 18:13
Местоположение: Лом
Име в игра: SNAIP
Skype: snaip_lom


Назад към Неодобрени кандидатури

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


cron