Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Кандидатура за админ

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Кандидатура за админ

Мнениеот xfun » 19 Апр 2020, 22:52

1. Ник с който играете в сървърите @xfun@{cs}
2. На колко години сте. /Кандидата не трябва да е под 16 години/ 25
3. От колко време играете в сървърите - 2 години
4. От колко време играете ЦС - Над 10 години
5. Предишен опит като Админ. В момента имам 2 активни сървъра и съм бил и преди
6. Колко време ще прекарвате в сървъра. Често играя. Почти всеки ден, сега по - рядко , защото са празници
7. В кой сървър CS MegaGaming искате да сте Админ. /Може само в един сървър/ Гънгейм
8. Защо искате да сте Админ в сървърите CS MegaGaming. Понеже играя често, по някой път няма админ и като е много голяма картата,а сме малко играчите и се губи удоволствието :)
9. Скайп за обратна връзка. Нямам. Ако се наложи ще направя,
10. Колко /според вас/ играча може да поканите да играят в сървърите на CS MegaGaming. Засега играя с познати около 2 човека редовно.
11. Колко сигнала сте подали в сайта/форума или на някой админ за хакер - Не съм подавал, мисля,че за сега всичко е 6
12. Разкажете с две думи нещо за вас, от къде сте, с какво се занимавате. От София, Дистрибутор
13. Запознати ли сте с Правилата на форума и Права и задължение на админите? Да
НОВО 14. Добавете линк към ника Ви в http://www.gametracker.com или http://www.gametracker.bg с изиграното време в сървъра за който кандидатствате. Цък :) https://www.gametracker.com/player/%40xfun%40%7Bcs%7D/93.123.18.53:27016/
Весели празници ! :)
Аватар
xfun
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 18
Регистриран на: 19 Апр 2020, 22:41
Име в игра: @xfun@{cs}

Re: Кандидатура за админ

Мнениеот Admin » 20 Апр 2020, 08:28

xfun написа:5. Предишен опит като Админ. В момента имам 2 активни сървъра и съм бил и преди

Обясни ми това.

Каква ти е идеята, как ще отделяш достатъчно време на гг сървъра при два твои.
Какви са модовете на твоите сървъри?
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Кандидатура за админ

Мнениеот xfun » 20 Апр 2020, 21:59

Попринцип 2та нови сървъра ги отворих преди няма и 10 дена, повече време съм прекарал да настроя amxx мода отколкото съм играл в тях. За сега са празнички и няма кой знае каква работа... Не очаквах такъв слаб интерес не беше както преди, когато се пълнеха. И се чудя дали да мина към вашата верига сървъри :) Единия сървър е класик, а другия мод е deathrace - изключително рядък и интересен мод.В момента единственият във света активен сървър с този мод. Ще се радвам да намеря тук добри приятели и да става хубава игра :)
Аватар
xfun
Админ
Админ
 
Предупреждения: 0
Мнения: 18
Регистриран на: 19 Апр 2020, 22:41
Име в игра: @xfun@{cs}

Re: Кандидатура за админ

Мнениеот Admin » 21 Апр 2020, 08:50

xfun написа:Попринцип 2та нови сървъра ги отворих преди няма и 10 дена, повече време съм прекарал да настроя amxx мода отколкото съм играл в тях. За сега са празнички и няма кой знае каква работа... Не очаквах такъв слаб интерес не беше както преди, когато се пълнеха. И се чудя дали да мина към вашата верига сървъри :) Единия сървър е класик, а другия мод е deathrace - изключително рядък и интересен мод.В момента единственият във света активен сървър с този мод. Ще се радвам да намеря тук добри приятели и да става хубава игра :)

Разбрах.
Ще изчакам и мнението на редовните админи в гг и тогава ще се изкажа и аз.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming

Re: Кандидатура за админ

Мнениеот Elly » 21 Апр 2020, 11:48

Редовен е. Беше се позагубил за седмица-две, но сега пак го засичам. Добър играч, спазва добрия тон. Имам добри впечатления. Аз съм ЗА.
Аватар
Elly
 
Предупреждения: 0
Мнения: 27
Регистриран на: 26 Мар 2017, 16:19
Местоположение: Велинград
Име в игра: Elly*

Re: Кандидатура за админ

Мнениеот Admin » 27 Май 2020, 10:24

Доста рядко влизаш в сървъра, затова на този етап няма смисъл да ти давам права.
Трябват ни админи които да са отдадени на сървъра в който имат права. Ако това се промени ще ти дам права без кандидатура, но на този етап не ми е достатъчно.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming


Назад към Неодобрени кандидатури

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


cron