Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Кандидатура за админ в CS MegaGaming Gungame

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Кандидатура за админ в CS MegaGaming Gungame

Мнениеот niksana003 » 31 Яну 2015, 04:09

1. Ник с който играете в сървърите CS MegaGaming в момента с CELQ SE V OKOTO , но има и няколко ника сменям , за да тествам админите ! заради некоректното им държание ! (Impulse , Bat Penko , Bat Penko Shturumera , Nema Bate Nick и още 2-3)
2. На колко години сте. 21 Год.
3. От колко време играете в сървърите CS MegaGaming от 2 години и половина - 3
4. От колко време играете ЦС. около 5 до 10 часа според зависи ... имало е и над 10 часа само в гунгаме-то Ви
5. Предишен опит като Админ. Отлично според мен ! Знам всичките команди , които ми трябват за гунгаме ! и други
6. Колко време ще прекарвате в сървъра. По - възможност колкото се може повече . до когато има хора до 3 - 4 сутринта
7. В кой сървър CS MegaGaming искате да сте Админ. CS Megagaming - "GunGame" !!!
8. Защо искате да сте Админ в сървърите CS MegaGaming Искам да стана админ , защото почти няма онлине или доста от тестовите не си вършат работата не винаги са само тестови ... в доста от случаите пиша , че има хакер , а админ ми вика , че е чист и като садне влиза и забелязва , че е хак след 2 мапа ...
9. Скайп за обратна връзка. sweet.big.me4o
10. Колко /според вас/ играча може да поканите да играят в сървърите на CS MegaGaming с мен и приятелите ми , които играем сме 8! "ако не ми може да ви дам никове и скупе"
11. Колко сигнала сте подали в сайта/форума или на някой админ за хакер, поради липса на админ. На админи постоянно но в форума не ! За съжаление си забравих абв и паса на рег в сайта които имам повече от 2 години , с което ако ме уважите , че регистрацията ми е на 3 дена ...
12. Разкажете с две думи нещо за вас, от къде сте, с какво се занимавате и т.н. - В момента не работя и не се занимаван с нищо и си цъкам цс с приятели ... или в тях или в нас ! Живея в Варна на 21 год. Неомъжен (u) хД "Имам си тайна любовница" (това беше шега)
!!! Надявам се да бъда одобрен , мерси на всички , които ще ми гласуват с доверие :) (handshake)
Аватар
niksana003
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 10
Регистриран на: 28 Яну 2015, 22:10
Име в игра: CELQ SE V OKOTO
Skype: sweet.big.me4o

Re: Кандидатура за админ в CS MegaGaming Gungame

Мнениеот BARCELONA FAN » 31 Яну 2015, 06:00

Не ми харесва отношението ти към играчи и админи. Кажи каква ти е старата регистрация, за да потвърдиш, че си регистриран от 2 години. Всеки, който те бие е хакер, дори и аз! Не разбираш от хакери, доказал си ми го. Доста редовни админи има в ГГ. ПРОТИВ от мен!
КОЛКОТО И ПАРИ ДА ИМАШ, КЛАСА НЕ МОЖЕШ ДА СИ КУПИШ!!!
Аватар
BARCELONA FAN
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 611
Регистриран на: 07 Сеп 2012, 03:15
Име в игра: B A R C E L O N A F A N
Skype: bellaview

Re: Кандидатура за админ в CS MegaGaming Gungame

Мнениеот Psychopath » 31 Яну 2015, 08:52

BARCELONA FAN написа:Не ми харесва отношението ти към играчи и админи. Кажи каква ти е старата регистрация, за да потвърдиш, че си регистриран от 2 години. Всеки, който те бие е хакер, дори и аз! Не разбираш от хакери, доказал си ми го. Доста редовни админи има в ГГ. ПРОТИВ от мен!

Съгласен съм с теб.. Това отношение към админите и това тестване за което говори не би било в негова полза..
Никой не пита победителя дали е говорил истината, или не.
Аватар
Psychopath
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 12
Регистриран на: 07 Ное 2014, 20:36
Местоположение: Русе
Име в игра: We Own It/Psychopath
Skype: ls

Re: Кандидатура за админ в CS MegaGaming Gungame

Мнениеот Faster » 31 Яну 2015, 10:03

Давам своето Не
Първо Гънгейм има доста админи
Второ : Виждал съм те в игра на мен лично не си ми правил лошо впечатление , но не си ми докладвал за хакери и за това не знам колко ги схващаш , но тъй като гледам мнението на колегата Барселона фен , а смея да твърдя , че той е един от най редовния там също не получавам добро впечатление .
Пробвай след два месеца пак докажи се и ни покажи , че разбираш от хакове и с по - добро държание към екипа и останалите играчи
Faster
 
Предупреждения: 0

Re: Кандидатура за админ в CS MegaGaming Gungame

Мнениеот Bat-Miro » 31 Яну 2015, 10:39

не ми е подавал сигнал за хакери на мен досега,а за паса може да не си влизал с години в форума ,виждам те в сървърите но 10 часа не си играл за 1 ден,аз като съм свободен съм цял ден ,с паузи половин ,един час прекъсване и пак съм вътре Те главните ще те питат за регистрацията ти преди, за името, и ще ти я оправят няма да имаш ядове мисля ,Против съм ГГ има винаги админи на линия поне 3
Аватар
Bat-Miro
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 518
Регистриран на: 17 Дек 2010, 21:26
Име в игра: [Speed Zone] ^^ Mirelka ^^
Skype: miro_rapa1

Re: Кандидатура за админ в CS MegaGaming Gungame

Мнениеот rk2k » 31 Яну 2015, 11:53

8. Защо искате да сте Админ в сървърите CS MegaGaming Искам да стана админ , защото почти няма онлине или доста от тестовите не си вършат работата не винаги са само тестови ... в доста от случаите пиша , че има хакер , а админ ми вика , че е чист и като садне влиза и забелязва , че е хак след 2 мапа ...
С тая точка иска да засегне мене ! Благодаря !Но на линия и то късно вечер винаги има админи ,не визирам само мен ! А това че си казвал че има хакер и никой не ти е обърнал внимание не съм съгласен! Аз няма да дам мнение ,защото ще излезе че след като те банах имам против нещо,засега се въздържам с ПАС !!!А колкото че си бил редовен в ГГ с който от никовете си изброил категорично не съм съгласен ,истината е че от няколко дена играеш ,а и по 10 часа на ден едва ли ! Да видим какво ще каже тракера!

http://www.gametracker.com/server_info/ ... rch=Search

http://www.gametracker.com/server_info/ ... rch=Search

http://www.gametracker.com/server_info/ ... rch=Search

http://www.gametracker.com/server_info/ ... rch=Search

http://www.gametracker.com/player/CELQ% ... 161:27016/ - Аз 10 часа не виждам ?

P.S. А друго което съм забелязал че искаш постоянно да се сменят картите ,ако станеш админ недей ги сменя постоянно ,защото ще изпразниш сървара ! Аз също не харесвам много карти ,но ги играя !
Последна промяна rk2k на 31 Яну 2015, 12:22, променена общо 7 пъти
Изображение
Аватар
rk2k
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 268
Регистриран на: 25 Сеп 2014, 21:13
Местоположение: София
Име в игра: rk2k
Skype: rk2k

Re: Кандидатура за админ в CS MegaGaming Gungame

Мнениеот shit happens » 31 Яну 2015, 11:57

Регистриран на: 28 Яну 2015, 21:10
Защо въобще се обсъжда все още?
Аватар
shit happens
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 469
Регистриран на: 29 Юни 2013, 22:34
Име в игра: shit happens
Skype: db

Re: Кандидатура за админ в CS MegaGaming Gungame

Мнениеот TtEeRrOoRrAa » 31 Яну 2015, 12:47

Имаш моето стимулиращо НЕ!

Не отговаряш на изискванията.

Регистриран си на: 28 Яну 2015, 21:10

ВАЖНО: Всеки желаещ да е админ, трябва да е регистриран във форума минимум 2 /два/ месеца преди кандидатурата и да е минимум с ранг "Регистрирани потребители".
Опасно е да подценяваш човек,който се надценява! ;)
Аватар
TtEeRrOoRrAa
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 377
Регистриран на: 21 Дек 2010, 13:19
Местоположение: London
Име в игра: TtEeRrOoRrAa

Re: Кандидатура за админ в CS MegaGaming Gungame

Мнениеот Faster » 31 Яну 2015, 13:02

Няма лошо да се обсъжда , ако иска да стане админ трябва да знае кое му куца и да се поправи ако наистина иска да е админ няма се засегне от това което сме му казали , а ще се постарае да го поправи . Затуйче докато е отворена кандидатурата не виждам лошо да се коментира кой на какво мнение е , а не само да се гледа рега това е работа на по главните от нас ние като админи само изказваме какво му куца
Faster
 
Предупреждения: 0

Re: Кандидатура за админ в CS MegaGaming Gungame

Мнениеот NickMasteR » 31 Яну 2015, 16:17

От мен също имаш НЕ имаш лошо държание към всички особено когато падаш.Иначе си добър играч постараи се да оправиш критиките на колегите и пробваи пак след месец два и бъди по редовен в сървара
Аватар
NickMasteR
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4
Регистриран на: 24 Юни 2012, 17:50
Име в игра: NickMasteR
Skype: marieta_ivanova4

Следваща

Назад към Неодобрени кандидатури

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта