Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Кандидатура за админ - cBuHcKu u3pecKu

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Кандидатура за админ - cBuHcKu u3pecKu

Мнениеот John Rambo » 06 Авг 2015, 22:01

1. Ник с който играете в сървърите CS MegaGaming - cBuHcKu u3pecKu
2. На колко години сте. /Кандидата не трябва да е под 16 години/ - 16
3. От колко време играете в сървърите CS MegaGaming - Почнах преди около 4 години после спрях, за 1 година може би но вече почвам да играя редовно
4. От колко време играете ЦС. - От малък, може би на 9 години почнах
5. Предишен опит като Админ. - В дъст 2 онли но не във ваши сървъри. Доста хора превъзпитах.
6. Колко време ще прекарвате в сървъра. - Всеки ден по обяд - около 2 часа , вечер пак около 2 часа
7. В кой сървър CS MegaGaming искате да сте Админ. /Може само в един сървър/ - РАТС
8. Защо искате да сте Админ в сървърите CS MegaGaming - Мисля че когато влизам да играя ( в периода който споменах по-горе) почти никога не е имало админ. А вече четвърти път ми се случва да играя със или срещу хакер
9. Скайп за обратна връзка. batkoto_tatkoto
10. Колко /според вас/ играча може да поканите да играят в сървърите на CS MegaGaming - От зарибените ми приятели често играя с около петима, така че някъде толкова
11. Колко сигнала сте подали в сайта/форума или на някой админ за хакер, поради липса на админ. /ориентировъчно/ Поради липса на админ - доста, обаче само в чата, не съм писал тема под формата на оплакване.
12. Разкажете с две думи нещо за вас, от къде сте, с какво се занимавате и т.н. Ами казвам се Стоян, от село Лесново съм, на 16 съм уча в град Елин Пелин.
НОВО 13. Запознати ли сте с Правилата на форума и Права и задължение на админите? - На други сървъри съм ги чел наскоро прочетох и тези така че горе-долу - да
Аватар
John Rambo
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 10
Регистриран на: 26 Мар 2013, 20:44
Име в игра: nPnG#.cBuHcKu u3pecKu
Skype: batkoto_tatkoto

Re: Кандидатура за админ - cBuHcKu u3pecKu

Мнениеот Roger » 06 Авг 2015, 22:26

Би ли обяснил тези "грешки",обяснение от типа пих 1 бира след работа и обърках,не са за тука.
http://prikachi.com/images.php?images/671/8284671L.png
Малкото камъче преобръща колата!
Склонен съм да простя,ако си дама и се опитваш да скриеш годинките,но това е шега. (sun)
Имаш добър правопис и знам,че си го писал ти а не си го копирал,това е само в твой плюс.Интересното е защо си намалил годините,иначе няма лошо да си админ ако имаш качествата за такъв.
Не съм гаден,просто съм наблюдателен.
И други неща ми правят впечатление: баткото–таткото в съчетание на 16 съм, малко не се връзва..
Лично моите усещания са,че си над 20 а това поставя много въпросителни.
Последна промяна Roger на 06 Авг 2015, 22:42, променена общо 4 пъти
Аватар
Roger
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 470
Регистриран на: 03 Юни 2013, 14:15
Име в игра: Roger
Skype: ...

Re: Кандидатура за админ - cBuHcKu u3pecKu

Мнениеот Vito » 06 Авг 2015, 22:29

Ами какво да правим освен да изчакаме обяснението до тогава НЕ от мен

Каква е тая фикс идея да сте админи и то с лъжи ..

П.с : Хубаво да не се зачита моя коментар заради по долните мнения не съм те засичал (рядко влизам в ратс) нека колегите които са по редовни там да си кажат мнението.
Изображение
Аватар
Vito
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 637
Регистриран на: 16 Яну 2012, 23:29
Местоположение: Козлодуй
Име в игра: Vito
Skype: Само на лично

Re: Кандидатура за админ - cBuHcKu u3pecKu

Мнениеот John Rambo » 06 Авг 2015, 23:09

Roger, никъде не съм излъгал всичко е истина.
Тоя скайп е така защото съм го правил на 11 годинки.
Не не съм на 20 или повече точно преди месец станах на 16.
Но както вече знам от предишната ми кандидатура която беше отхвърлена всичко зависи от вас админите и от преценката ви. Това което съм написал не е лъжа и не искам да стана админ с лъжи. Целта ми да стана админ е за да помогна със сървъра а не да мамя, банвам без причина и точно след седмица да ми отнемете правата. Както казах всичко зависи от вас.
Аватар
John Rambo
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 10
Регистриран на: 26 Мар 2013, 20:44
Име в игра: nPnG#.cBuHcKu u3pecKu
Skype: batkoto_tatkoto

Re: Кандидатура за админ - cBuHcKu u3pecKu

Мнениеот Roger » 06 Авг 2015, 23:28

В мой минус е ,че не те познавам като играч.Дадено ми е право да пиша и просто излагам факти.Не ми приличаш на човек,който не знае къде се намира.Каква е връзката Елин Пелин–София и все пак на колко си години.
Не си длъжен да отговориш!
Аз бих ти дал шанс.Усещам,че има хляб в теб.Ако се издъниш,ще лъсне това,че си излъгал в първата си кандидатура.
Има една поговорка: "Казаното отлита,написаното остава!"
Аватар
Roger
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 470
Регистриран на: 03 Юни 2013, 14:15
Име в игра: Roger
Skype: ...

Re: Кандидатура за админ - cBuHcKu u3pecKu

Мнениеот ABC » 07 Авг 2015, 00:11

Напиши другите никове, с които си играл в РАТС
Когато вървиш, напред гледай: ако не намериш нищо, поне няма да се препънеш!
Аватар
ABC
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 486
Регистриран на: 12 Авг 2012, 19:09
Местоположение: Видин
Име в игра: ABC
Skype: На л.с. !!!

Re: Кандидатура за админ - cBuHcKu u3pecKu

Мнениеот PhantomLord » 07 Авг 2015, 00:59

Нямам право да пиша тук и за това,ако решите може да изтриете коментара.

С този ник,едва днес те виждам,а влизам в РАТС почти взеки ден! Не знам дали имаш или си имал/ползвал и други никове,но ако не е проблем може да ги споделиш. Преценката ти за хакери,не е много точна(визирам мен). За другите,които казваш,че си докладвал не знам. Не съм сигурен,но и ти днес(то днес,вече станало вчера) беше от многото,които сипеха обиди по мой адрес сървъра. Не съм запазвал снимки или демо,защото много не ви обръщам внимание,но ако на някой му се занимава може да извади логовете между 13:00-16:30 да речем и ще се види.
Аватар
PhantomLord
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 251
Регистриран на: 20 Сеп 2012, 08:57
Местоположение: Враца
Име в игра: PhantomLord
Skype: dont ask ;)

Re: Кандидатура за админ - cBuHcKu u3pecKu

Мнениеот John Rambo » 07 Авг 2015, 09:33

Предишни никове:
John Rambo
|::YOLO::|RnMnX
за други не се сещам, за което се извинявам, но трябва да отбележа че откакто наскоро пак почнах да играя цс доста пъти сменях ник. А за това че играя във вашите сървъри от много отавна - не лъжа. Не след дълго когато бяха излезли
започнах в тях и се запалих по ратс маповете които предлагахте. От тогава повечето ми време в цс прекарвах във вашите сървъри
Аватар
John Rambo
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 10
Регистриран на: 26 Мар 2013, 20:44
Име в игра: nPnG#.cBuHcKu u3pecKu
Skype: batkoto_tatkoto

Re: Кандидатура за админ - cBuHcKu u3pecKu

Мнениеот theflash » 07 Авг 2015, 10:12

Против! Не си редовен а почте всеки ден играя 3 4ч. там, засичал съм те няколко пъти с този ник но не си ми направил добро впечатление.
Никога не забравям тези, които са били добри с мен, а още по-малко онези, които са били лоши с мен !
Аватар
theflash
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 82
Регистриран на: 31 Окт 2013, 13:04
Име в игра: Damien Darhk
Skype: ls..

Re: Кандидатура за админ - cBuHcKu u3pecKu

Мнениеот John Rambo » 07 Авг 2015, 10:45

Roger, признавам за първата си кандидатура - за доста неща излъгах. Но тогава бях малко пишлеме на около 14 и знаех че ще отхвърлите кандидатурата ми. В тази ме виждате мен - няма лъжи. Постарах се всичко което съм написал да е вярно.
Аватар
John Rambo
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 10
Регистриран на: 26 Мар 2013, 20:44
Име в игра: nPnG#.cBuHcKu u3pecKu
Skype: batkoto_tatkoto

Следваща

Назад към Неодобрени кандидатури

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта