Име: Парола: Скрит | Регистрирай се

Кандидатура за Админ - ScReaM ;]]

Модератори: Форум Модератори, Екип Банове

Кандидатура за Админ - ScReaM ;]]

Мнениеот ScReaM » 17 Яну 2016, 14:59

1. Ник с който играете в сървърите CS MegaGaming- ScReaM ;]]
2. На колко години сте. /Кандидата не трябва да е под 16 години/- 17
3. От колко време играете в сървърите CS MegaGaming- Аз сървъра си го играя от 1 година и половина, но не толкова редовно, защото си го играех като хоби преди. Иначе ми е от любимите сървъри и си разцъквам по някога.
4. От колко време играете ЦС. Цс играя от 8 годишен, но естествено не съм я играл постоянно. За неопределено време ми омръзва, но после пак я почвам!
5. Предишен опит като Админ. Админ опит имам добър, бил съм доста пъти Админ, даже до преди седмица бях Админ в една верига, но тя се разпадна.
6. Колко време ще прекарвате в сървъра. Зависи от деня, разбира се, колкото може повече от 2-3 дена започнах да влизам по сериозно, днес ще отделя малко повече от обикновенното. Да кажем 1-2 часа. През почивните дни по повече.
7. В кой сървър CS MegaGaming искате да сте Админ. /Може само в един сървър/ CS MegaGaming Dust2 Only
8. Защо искате да сте Админ в сървърите CS MegaGaming- Заради хакерите и спамерите главно! Трябва да има ред в сървъра.
9. Скайп за обратна връзка.- ignat_02
10. Колко /според вас/ играча може да поканите да играят в сървърите на CS MegaGaming- 3-4.
11. Колко сигнала сте подали в сайта/форума или на някой админ за хакер, поради липса на админ. /ориентировъчно/- За сега не съм, но съм виждал няколко пъти хакери, но те винаги излизат, когато се опитам да се оплача и все ми се не оспявам да им взема ип-то.
12. Разкажете с две думи нещо за вас, от къде сте, с какво се занимавате и т.н.- Аз съм от Пловдив и се занимавам с футбол, естествено и с училището!
13. Запознати ли сте с Правилата на форума и Права и задължение на админите? Разбира се! Даже сега ще ги прочета отново.
НОВО 14. Добавете линк към ника Ви в http://www.gametracker.com или http://www.gametracker.bg с изиграното време в сървъра за който кандидатствате. - http://www.gametracker.com/player/ScReaM%20;]]/31.13.221.78:27015/
Незнам защо, минутите трябва да са много повече, но както и да е.
Последна промяна ScReaM на 17 Яну 2016, 15:18, променена общо 1 път
Аватар
ScReaM
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 6
Регистриран на: 21 Ное 2015, 12:27
Местоположение: Пловдив
Име в игра: ScReaM ;]]
Skype: ignat_02

Re: Кандидатура за Админ - ScReaM ;]]

Мнениеот DOHC » 17 Яну 2016, 15:12

В профила ти пише че си на 17 казваш че си на 16 ? ""За неопределено време ми омръзва, но после пак я почвам!"" и какъв ще е смисъла да имаш права като ти омръзва ?! 3 то ако трябва да издребнявам още нямаш 2 месеца липсват няколко дни скоро не съм те виждал и в д2 нямаш подадени сигнали както и мнения в форума трябва да си активен както в форума така и в сървъра ... ако не ме лъже паметта доста пъти съм те и гагвал и киквал заради обиди .. ПАС от мен
Аватар
DOHC
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 67
Регистриран на: 08 Мар 2015, 02:14
Местоположение: София
Име в игра: DOHC ?!
Skype: nqmam

Re: Кандидатура за Админ - ScReaM ;]]

Мнениеот Careful » 17 Яну 2016, 18:40

ScReaM написа: 4. От колко време играете ЦС. Цс играя от 8 годишен, но естествено не съм я играл постоянно. За неопределено време ми омръзва, но после пак я почвам!


И как може да сме сигурни,че утре няма пак да ти омръзне ? Трябват ни сериозни хора !

ScReaM написа:6. Колко време ще прекарвате в сървъра. Зависи от деня, разбира се, колкото може повече от 2-3 дена започнах да влизам по сериозно, днес ще отделя малко повече от обикновенното. Да кажем 1-2 часа. През почивните дни по повече.


Понеже от 2,3 дена влизаш по сериозно и днес ще отделиш повечко време,заслужаваш ли да получиш права.Замисли се сам.

ScReaM написа:11. Колко сигнала сте подали в сайта/форума или на някой админ за хакер, поради липса на админ. /ориентировъчно/- За сега не съм, но съм виждал няколко пъти хакери, но те винаги излизат, когато се опитам да се оплача и все ми се не оспявам да им взема ип-то.


Нямал си достатъчно желание.Не пиши глупости.

ScReaM написа: 13. Запознати ли сте с Правилата на форума и Права и задължение на админите? Разбира се! Даже сега ще ги прочета отново.


"Даже" да ги беше прочел преди да пуснеш кандидатурата.Може би щеше да разбереш,че ти трябват 2 месеца.Т.е. НЕ си запознат.

Като цяло мисля,че си несериозен,много бих се радвал ако ми докажеш,че не съм прав.
Трябва да се докажеш пред веригата и пред колегите за да получиш нашето съгласие.
Приятна игра в сървърите,бъди активен,правата не се дават подарък,трябва да си ги заслужиш.

НЕ
Аватар
Careful
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 275
Регистриран на: 22 Окт 2012, 21:43
Местоположение: Червен бряг
Име в игра: Discipline|Careful
Skype: don_papi4465

Re: Кандидатура за Админ - ScReaM ;]]

Мнениеот ScReaM » 17 Яну 2016, 21:21

Два месеца в форума може да се каже, че имам, ако сте за няколко дни..... И играта скоро няма да ми омръзне, това беше преди. Усилено се занимавам с Цс така че няма как да ми омръзне скоро. Друго, под "Нямаш достатъчно желание! Не пиши глупости" нищо не разбирам. Много се извинявам за това, че пиша по кандидатурата.
Аватар
ScReaM
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 6
Регистриран на: 21 Ное 2015, 12:27
Местоположение: Пловдив
Име в игра: ScReaM ;]]
Skype: ignat_02

Re: Кандидатура за Админ - ScReaM ;]]

Мнениеот wihyr » 17 Яну 2016, 21:39

Против съм за първи път ти виждам nickа.
Изображение
Аватар
wihyr
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 64
Регистриран на: 27 Юли 2014, 10:03
Име в игра: wihyr-a
Skype: vixarr

Re: Кандидатура за Админ - ScReaM ;]]

Мнениеот Curkata » 17 Яну 2016, 21:41

Ниска активност във форума и сървърите, без нито един доклад за хакер. Според мен ти трябва още време. Бъди по-редовен във веригата и качвай доклади за нарушители, също така се дръж на ниво и след време, ако всичко това е на лице, ще получиш моето ЗА. Успех!
Изображение
Аватар
Curkata
Потребител
Потребител
 
Предупреждения: 0
Мнения: 487
Регистриран на: 02 Ное 2012, 11:22
Име в игра: Kunov
Skype: curkata1

Re: Кандидатура за Админ - ScReaM ;]]

Мнениеот Admin » 18 Яну 2016, 13:05

Мисля, че ти е рано на този етап. Играй, забавлявай се и като му дойде времето опитай пак.
Изображение
CS MegaGaming във
Изображение
Изображение
Аватар
Admin
Администратор
Администратор
 
Предупреждения: 0
Мнения: 4097
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 17:48
Местоположение: гр. София
Име в игра: demon
Skype: csmegagaming


Назад към Неодобрени кандидатури

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта